Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)
   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)

   Canon ME200S-SH (Cinema Lock EF-Mount)

   19 500,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   042562

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Wysokiej jakości obraz wyjściowy o rozdzielczości Full HD

    Model ME200S-SH jest wyposażony w matrycę CMOS Super 35mm o rozdzielczości 8,29 MP. Urządzenie może rejestrować obraz Full HD 1080p/1080i/720p o profesjonalnej jakości, który można nagrywać na zewnętrznym rejestratorze z 12-stopniową rozpiętością tonalną w trybie Canon Log lub Wide DR. Zmniejszenie rozmycia ruchomych obiektów dzięki obsłudze prędkości nagrywania do 50P/59,94P umożliwia rejestrowanie obrazu w zwolnionym tempie.


    Doskonała praca w słabym świetle

    Kamera ME200S-SH doskonale nadaje się do różnych zastosowań związanych z transmisją materiału, w tym do rejestrowania obrazu w słabym świetle i zdalnej pracy w sytuacji, gdy ilość światła jest bardzo mała. Wszystko dzięki możliwości pracy z maks. czułością ISO 204 800. Ponadto urządzenie może rejestrować kolorowy obraz w podczerwieni, wykorzystując wysuwany filtr odcięcia podczerwieni, który można uruchomić poprzez naciśnięcie przycisku.


    Zaawansowana regulacja autofokusa i obrazu

    Kamera ME200S-SH jest wyposażona w autofokus oparty na technologii Dual Pixel CMOS, która umożliwia ciągłą pracę mechanizmu AF w przypadku zgodnych obiektywów EF. Ta technologia wykrywania fazy działa w oparciu o matrycę i umożliwia płynne, wydajne działanie funkcji ciągłej regulacji ostrości. Jest to wyjątkowa technologia, opracowana przez firmę Canon, która pozwala wykorzystać bardzo duże możliwości kreatywnej pracy związane z jasnymi obiektywami i małą głębią ostrości. Sterowane elektronicznie filtry szare zapewniają większą kontrolę nad obrazem. Użytkownik może też zapisywać ustawienia niestandardowego obrazu do późniejszego wykorzystania.


    Łatwa zdalna konfiguracja i instalacja

    Mała, kompaktowa i lekka kamera ME200S-SH została wyposażona w wiele opcji połączeń: do monitora, do zewnętrznego rejestratora obrazu i pilota zdalnego sterowania, wyjście HDMI, złącze Genlock oraz dwa złącza 3G/HD-SDI. Zdalne sterowanie jest możliwe za pośrednictwem dwóch gniazd, w tym gniazda jack 2,5 mm i złącza RS-422 obsługującego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon.


    Uniwersalne opcje konfiguracji

    Model ME200S-SH, wyposażony w mocowanie EF z funkcją Cinema Lock, będzie obsługiwać wiele zgodnych obiektywów EF/EF-S firmy Canon, w tym obiektywy zmiennoogniskowe, stałoogniskowe i wybrane obiektywy Canon Servo (z 12-stykowym złączem), co zapewni większą kontrolę i więcej możliwości kreatywnej pracy.


    Opcje automatycznego filmowania

    Model ME200S-SH jest łatwy w konfiguracji i obsłudze dzięki automatycznym trybom, takim jak preselekcja czasu (Tv), preselekcja przysłony (Av) i automatyczne sterowanie wzmocnieniem (AGC), a także automatyczny balans bieli i One-Shot AF. Ponadto zawsze dostępne są ustawienia ręczne, które w razie potrzeby zapewniają twórczą kontrolę nad ustawieniami urządzenia.


    Uproszczenie funkcji Chroma Key

    Obsługa funkcji Chroma Key w modelu ME200S-SH została usprawniona, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie do nagrywania wiadomości, prezentacji, a nawet efektów specjalnych w filmach niezależnych.

    Canon
    042562

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Super 35
    Intrfejs
    3G-SDI
    HDMI
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Może ci się spodobać również