Kamera Canon ME200S-SH

Kamera Canon ME200S-SH

canon

  • Łatwa do przystosowania dzięki swoim niewielkim rozmiarom
  • Szeroki zakres czułości ISO do 204800
  • 12-stopniowy zakres rozpiętości tonalnej
  • Wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości FullHD z prędkością do 60kl./s
  • Znakomita praca w bardzo słabym oświetleniu
  • Zaawansowane opcje autofokusa (Dual Pixel CMOS AF) i ustawień obrazu
  • Możliwość zdalnego sterowania kamerą
19 900,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

ME200S-SH

Kompaktowa, lekka i łatwa do przystosowania kamera wideo z technologią Dual Pixel CMOS AF na matrycy Super 35mm o niewiarygodnej, 12-stopniowej rozpiętości tonalnej, zapewnia niesamowite nagrania Full HD (maks. 50P/59,94P), rejestrowane nawet z czułością odpowiadającą ISO 204 800. Niewielkie rozmiary kamery pozwalają zamontować ją niemal w każdym miejscu: na stadionie, w samochodzie, a nawet na dronie. To niezwykle mobilne i niewielkie urządzenie doskonale sprawdza się także w małych przestrzeniach, a dodatkowa opcja zdalnego sterowania daje ogromną swobodę i rozszerza zastosowania kamery o nagrywanie w miejscach trudno dostępnych dla człowieka. Płynny, szybki i bezproblemowy system śledzenia punktu ostrości Dual Pixel CMOS Autofocus (DAF) to wysokowydajna technologia Canon, która pozwala użytkownikom uchwycić obraz z zachowaniem ostrości obiektu także podczas dynamicznych scen, takich jak wydarzenia sportowe czy ujęcia dzikiej przyrody. Dodatkowo istnieje możliwość zapisania niestandardowych trybów obrazu, z których można korzystać natychmiast po włączeniu kamery

  

Wysokiej jakości obraz wyjściowy o rozdzielczości Full HD

Model ME200S-SH jest wyposażony w matrycę CMOS Super 35mm o rozdzielczości 8,29 MP. Urządzenie może rejestrować obraz Full HD 1080p/1080i/720p o profesjonalnej jakości, który można nagrywać na zewnętrznym rejestratorze z 12-stopniową rozpiętością tonalną w trybie Canon Log lub Wide DR. Zmniejszenie rozmycia ruchomych obiektów dzięki obsłudze prędkości nagrywania do 50P/59,94P umożliwia rejestrowanie obrazu w zwolnionym tempie.

Doskonała praca w słabym świetle

Kamera ME200S-SH doskonale nadaje się do różnych zastosowań związanych z transmisją materiału, w tym do rejestrowania obrazu w słabym świetle i zdalnej pracy w sytuacji, gdy ilość światła jest bardzo mała. Wszystko dzięki możliwości pracy z maks. czułością ISO 204 800. Ponadto urządzenie może rejestrować kolorowy obraz w podczerwieni, wykorzystując wysuwany filtr odcięcia podczerwieni, który można uruchomić poprzez naciśnięcie przycisku.

Zaawansowana regulacja autofokusa i obrazu

Kamera ME200S-SH jest wyposażona w autofokus oparty na technologii Dual Pixel CMOS, która umożliwia ciągłą pracę mechanizmu AF w przypadku zgodnych obiektywów EF. Ta technologia wykrywania fazy działa w oparciu o matrycę i umożliwia płynne, wydajne działanie funkcji ciągłej regulacji ostrości. Jest to wyjątkowa technologia, opracowana przez firmę Canon, która pozwala wykorzystać bardzo duże możliwości kreatywnej pracy związane z jasnymi obiektywami i małą głębią ostrości. Sterowane elektronicznie filtry szare zapewniają większą kontrolę nad obrazem. Użytkownik może też zapisywać ustawienia niestandardowego obrazu do późniejszego wykorzystania.

Łatwa zdalna konfiguracja i instalacja

Mała, kompaktowa i lekka kamera ME200S-SH została wyposażona w wiele opcji połączeń: do monitora, do zewnętrznego rejestratora obrazu i pilota zdalnego sterowania, wyjście HDMI, złącze Genlock oraz dwa złącza 3G/HD-SDI. Zdalne sterowanie jest możliwe za pośrednictwem dwóch gniazd, w tym gniazda jack 2,5 mm i złącza RS-422 obsługującego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon.

Uniwersalne opcje konfiguracji

Model ME200S-SH, wyposażony w mocowanie EF z funkcją Cinema Lock, będzie obsługiwać wiele zgodnych obiektywów EF/EF-S firmy Canon, w tym obiektywy zmiennoogniskowe, stałoogniskowe i wybrane obiektywy Canon Servo (z 12-stykowym złączem), co zapewni większą kontrolę i więcej możliwości kreatywnej pracy.

Opcje automatycznego filmowania

Model ME200S-SH jest łatwy w konfiguracji i obsłudze dzięki automatycznym trybom, takim jak preselekcja czasu (Tv), preselekcja przysłony (Av) i automatyczne sterowanie wzmocnieniem (AGC), a także automatyczny balans bieli i One-Shot AF. Ponadto zawsze dostępne są ustawienia ręczne, które w razie potrzeby zapewniają twórczą kontrolę nad ustawieniami urządzenia.

Uproszczenie funkcji Chroma Key

Obsługa funkcji Chroma Key w modelu ME200S-SH została usprawniona, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie do nagrywania wiadomości, prezentacji, a nawet efektów specjalnych w filmach niezależnych

Canon
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
Super 35
Intrfejs
3G-SDI
HDMI