Sony SRG-X400 BC Color Video Camera PTZ

Sony SRG-X400 BC Color Video Camera PTZ

17 500,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Sony SRG-X400 PTZ

Uniwersalna kamera zdalnie sterowana PTZ SRG-X400 znakomicie sprawdza się w szerokim zakresie zastosowań: od klas szkolnych i sal konferencyjnych po miejsca kultu religijnego, sale wykładowe i służbę zdrowia.

Bardzo czuły przetwornik obrazu Exmor R™ typu 1/2,5" rejestruje obraz o rozdzielczości do 4K z naturalnie oddanymi kolorami i bardzo niskim poziomem szumów. Drugim kluczowym elementem kamery jest zintegrowany obiektyw o wysokiej rozdzielczości. Pozwala on uzyskać zarówno szeroki kąt widzenia (około 70°), jak i zoom do 40x przy rozdzielczości Full HD (30x w 4K).

Duża szybkość ruchu w przypadku przywoływania ustawienia kamery pozwala utrzymać prelegenta w kadrze. Aby taki ruch nie przeszkadzał słuchaczom, kamera jest wyposażona w funkcję zatrzymywania obrazu. Funkcja synchronizacji ruchu PTZ umożliwia połączenie niezależnych zmian obrotu, pochylenia i zoomu w płynne, profesjonalnie wyglądające przejście.

Zgodność ze standardem NDI®|HX (po dodaniu opcjonalnej licencji) oznacza elastyczność przy konfigurowaniu wielu produktów sieciowych zgodnych z NDI®, a przez to zwiększa efektywność transmisji na żywo prowadzonych przez łącza IP.

Obraz można podglądać zdalnie przez przeglądarkę internetową. Stabilną strumieniową transmisję obrazu i dźwięku (z oferowanego oddzielnie mikrofonu) przez sieć IP zapewnia protokół RTSP (Real Time Streaming Protocol).

Kamerę łatwo jest zainstalować i przygotować do pracy. Dzięki nowej funkcji „pliku z ustawieniami obrazu użytkownik może wprowadzać identyczne ustawienia do wielu kamer przez sieć www, używając komputera.


Znakomity obraz nawet przy słabym oświetleniu

Czuły przetwornik obrazu Exmor R™ typu 1/2,5" rejestruje obraz o wysokiej jakości i z bardzo niskim poziomem szumów nawet przy słabym oświetleniu.


Możliwość rozszerzenia do jakości 4K

Zakup oferowanej oddzielnie licencji umożliwia rejestrację obrazu w jakości 4K.


Zoom do 40x

Duży zoom (do 40x przy rozdzielczości Full HD) pozwala na wypełnianie całego kadru szczegółowymi zbliżeniami. Szybki system automatycznej regulacji ostrości gwarantuje, że nawet przy dużych zbliżeniach obrazy pozostają ostre i wyraźne.


Szeroki kąt widzenia

Poziomy kąt widzenia obiektywu wynosi około 70°. Daje to możliwość objęcia całej sceny w czasie spotkania, wykładu itp.


Idealne rozwiązanie do utrwalania wykładów

Użycie kamery w połączeniu z opartym na sztucznej inteligencji urządzeniem do analizy brzegowej REA-C1000 zapewni płynne śledzenie poruszającego się mówcy i automatyczne wyodrębnianie jego postaci.


Duża szybkość przemieszczania i zatrzymywanie obrazu

Podczas przywracania ustawienia z pamięci maksymalna szybkość obrotu i zmian pochylenia wynosi 300°/s. Pozwala to dokładnie śledzić ruchy prelegenta. Funkcja zatrzymywania obrazu zapewnia stabilny obraz, gdy kamera przemieszcza się do innego zaprogramowanego położenia. Unika się dzięki temu nieprzyjemnych dla widzów zmian obrazu.


Płynne działanie mechanizmu PTZ

Funkcja synchronizacji ruchu PTZ umożliwia połączenie niezależnych zmian obrotu, pochylenia i zoomu w płynne, profesjonalnie wyglądające przejścia.


Prostsza instalacja, mniejsze koszty

Do zasilania kamery oraz przesyłania obrazu i sygnałów sterujących wystarcza jeden przewód sieci teleinformatycznej. Upraszcza to instalację i zmniejsza koszty okablowania.


Zgodność ze standardem NDI®|HX

Zgodność ze standardem NDI®|HX (po dodaniu oferowanej oddzielnie licencji) pozwala niewielkim kosztem zintegrować kamerę ze studiem w szkole i zapewnia elastyczność przy konfigurowaniu wielu produktów sieciowych zgodnych z NDI®.


Zdalny podgląd

Obraz można podglądać zdalnie przez przeglądarkę internetową, przy wykorzystaniu protokołu RTSP.


Szybkie, bezproblemowe przygotowywanie do pracy

Dzięki nowej funkcji „pliku z ustawieniami obrazu”* użytkownik może wprowadzać identyczne ustawienia do wielu kamer, przyspieszając ich przygotowanie do pracy.

* Wymagane jest wewnętrzne oprogramowanie w wersji 2.00.


Dane techniczne:

 • Kamera PTZ HD 2160/30p* (HDMI lub IP),
 • 1080/60p,
 • SUFIT/DESKTOP,
 • 40x zoom optyczny (FullHD), 30x (4K), 12x zoom cyfrowy,
 • przetwornik 1/2.5 Exmor R CMOS, 8.5Mpx,
 • kąt widzenia w poziomie : 70º,
 • jednoczesny przesył 3 strumieni obrazu: 3G-SDI/HDMI/IP,
 • LAN/RS422,
 • stabilizacja obrazu,
 • Visibility Enhancer,
 • 2 kanały audio (stereo),
 • gwarancja 3 lata "Prime Support" ,
 • kolor czarny lub biały
Sony
042962