Panasonic PTZ AW-HE130KEJ

Panasonic PTZ AW-HE130KEJ

AW-HE130KEJ

42 690,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 14 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

AW-HE130
Kamera Full HD ze zintegrowaną głowicą obrotowo-uchylną, pozwalająca na przesyłanie sygnału wideo w standardzie 3G-SDI lub za pośrednictwem transmisji strumieniowej IP

Ten produkt jest częścią dwuletniego programu Opcjonalnego Rozszerzenia Gwarancji. Wzmacnia on jeden z najlepszych programów serwisowych w branży i oferuje wszystkim klientom najlepszą z możliwych obsługę posprzedażową.

AW-HE130 to następca udanego modelu AW-HE120. Nowa kamera PTZ wyposażona w nowe i wzbogacone funkcje zwiększające liczbę zastosowań.

Wyjątkowo czuła kamera jest wyposażona w opracowane od podstaw trzy matryce MOS typu 1/2,86. Pozwalają one na filmowanie z zachowaniem wysokiej jakości, niskiego poziomu zakłóceń i wysokiej rozdzielczości, nawet przy słabym oświetleniu. Nowy model AW-HE130W/K oprócz standardów 3G-SDI i HDMI obsługuje również możliwość przesyłania sygnału wideo Full HD w jakości produkcyjnej za pośrednictwem transmisji IP. Kamera zapewnia nawet cztery kanały transmisji strumieniowej wideo (H.264), a także możliwość dostosowania poziomu jakości.

Oprócz jasnego, ostrego obiektywu z przysłoną f/1,6 i 20-krotnym zoomem optycznym kamera AW-HE130W/K jest wyposażona w nowatorski telekonwerter cyfrowy 1,4x, który zwiększa efektywną ogniskową o 40%, a także pozwala rejestrować płynny sygnał wideo w wysokiej rozdzielczości. Nowy wbudowany system optycznej stabilizacji obrazu (OIS) automatycznie redukuje wpływ niewielkich wibracji, spowodowanych otwieraniem i zamykaniem drzwi, działaniem umieszczonych w pobliżu głośników itp., na pracę kamery.

Po podłączeniu kamery do urządzeń sieciowych, które obsługują standard IEEE 802.3 i POE+, zasilanie można dostarczać za pośrednictwem przewodu sieci LAN. Brak konieczności stosowania instalacji zasilającej może przyczynić się do znacznego obniżenia kosztów montażu.

Dzięki zaawansowanej konstrukcji mechanizmu obrotowo-uchylnego model AW-HE130W/K cechuje bardziej swobodna i naturalna praca. Głowica obrotowo-uchylna pozwala również na rejestrację szerokiego kadru dzięki zakresowi obrotu ±175° i przechylenia od -30° do 210°. Opracowany od podstaw mechanizm obrotowo-uchylny pozwala na szybką (60°/s) zmianę orientacji i precyzyjne regulowanie pozycji za pomocą pilota. Dzięki tym funkcjom można dokładnie rejestrować zarówno szybkie wydarzenia sportowe, jak i koncerty. Poziom hałasu podczas pracy jest również bardzo niski (maksymalnie NC35), co pozwala na korzystanie z kamery w cichym otoczeniu.

Wszystko to sprawia, że model AW-HE130 to idealne rozwiązanie zastępujące istniejące systemy monitoringu. Urządzenie jest dostępne w dwóch kolorach, które pasują do różnych wystrojów. Model perłowobiały (AW-HE130W) można stosować w kaplicach i salach weselnych, a model w kolorze metalicznej czerni (AW-HE130K) doskonale nadaje się do rejestrowania występów teatralnych czy innych wydarzeń. Przekręcany mechanizm blokady sprawia, że urządzenie można zamocować do sufitu w taki sam sposób, jak klosz lampy, a dzięki niewielkiej wadze instalację może przeprowadzić jedna osoba.

Główne cechy:

  • Opracowane od podstaw trzy matryce MOS typu 1/2,86
  • Optyczna stabilizacja obrazu
  • Telekonwerter 1,4x
  • Przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości HD
  • Obsługa standardu PoE+
  • Wejście audio
  • Tryb nocny
  • Konstrukcja z chłodzeniem pasywnym

- See more at: http://business.panasonic.pl/kamery-profesjonalne/produkty-i-akcesoria/oto-nasza-oferta-profesjonalnego-sprztu-audiowizualnego-i-emisyjnego/systemy-kamer-zdalnych/zintegrowane-kamery-pt/AW-HE130#sthash.3sRyEgs0.dpuf

Panasonic