Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Delkin CFexpress BLACK VPG400 160GB (Type A)
   Delkin CFexpress BLACK VPG400 160GB (Type A)

   Delkin CFexpress BLACK VPG400 160GB (Type A)   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    48873.jpg


    Delkin CFexpress BLACK -VPG400- 160GB (Type A)

    Karta pamięci BLACK CFexpress™ typu A firmy Delkin Devices to połączenie przemysłowej wytrzymałości i niezawodności z niezrównaną wydajnością oraz gwarancją jakości, jakiej nie ma żadna inna karta. Oferując prędkość odpowiednią dla profesjonalnych fotografów i wideofilmowców, karta BLACK CFexpress™ została zaprojektowana specjalnie z myślą o najnowszej generacji high-endowych urządzeń do filmowania. BLACK jest najbardziej wytrzymałą i niezawodną linią pamięci na rynku i jest sprzedawana wyłącznie przez autoryzowane sklepy z aparatami fotograficznymi, które są wybierane ze względu na ich zaangażowanie w obsługę klienta i kompetentny personel.

    • Zatwierdzona do aparatów Sony a1, a7S III, a7 IV, FX3 i FX6
    • Nagrywa filmy 8K, 6K i 4K z dużą liczbą klatek na sekundę i wysoką szybkość transmisji
    • Gwarancja wymiany w ciągu 48 godzin
    • Maks. prędkość odczytu: 880 MB/s
    • Maks. prędkość zapisu: 730 MB/s (80 GB)
    • Maks. prędkość zapisu: 790 MB/s (160 GB)
    • Serializowane dla dodatkowej ochrony

    Zaawansowane technologicznie prędkości zapisu CFexpress™

    Dzięki zastosowaniu interfejsu PCI Express trzeciej generacji i oznaczeniu Video Performance Guarantee 400 (VPG 400), karta BLACK CFexpress™ typu A oferuje prędkość zapisu do 730 MB/s (790 MB/s dla 160 GB), umożliwiając nagrywanie filmów w kinowej jakości, w tym 8K, 6K i 4K przy wysokiej liczbie klatek na sekundę i szybkości transmisji. Minimalna stała prędkość zapisu na poziomie 400 MB/s gwarantuje, że dane są zapisywane na karcie szybko i bezpiecznie, doskonale rejestrując wszystko zgodnie z zamierzeniami użytkownika. Karta jest również zatwierdzona do transmisji w czasie rzeczywistym i obsługuje zdjęcia seryjne w formacie RAW bez opóźnień – nigdy nie przegapisz tych cennych chwil w ułamkach sekund!


    Usprawniony przepływ pracy

    Karta BLACK CFexpress™ typu A, zdolna do ładowania danych z prędkością do 880 MB/s, zapewnia najszybszy i najbardziej wydajny transfer danych z karty do komputera, umożliwiając natychmiastowy dostęp do plików i szybsze rozpoczęcie postprodukcji. Jest to idealne rozwiązanie dla fotografów i wideofilmowców, którzy muszą szybko rozładować duże ilości danych i wrócić do produkcji.


    Testowane pod kątem kompatybilności

    Każda karta CFexpress™ typu A została poddana szczegółowym testom, aby zapewnić pełną funkcjonalność i wydajność we współczesnych urządzeniach wysokiej klasy. Karta pamięci BLACK CFexpress™ została stworzona, aby sprostać wysokim wymaganiom współczesnego przemysłu radiowo-telewizyjnego, kinowego i fotograficznego, dlatego można jej zaufać w kwestii szybkiej i niezawodnej rejestracji zdjęć i filmów. Należy jednak pamiętać, że karty CFexpress™ typu A nie są wstecznie kompatybilne z CFexpress™ typu B, CFast 2.0 lub urządzeniami CompactFlash.


    Najlepsza na świecie gwarancja – 48-godzinna gwarancja wymiany

    Karty pamięci Delkin BLACK i karty z logo „48HR”, nie oferowane nigdzie indziej na świecie, są objęte dodatkową, 48-godzinną gwarancją wymiany, stanowiącą uzupełnienie naszej „dożywotniej gwarancji”. Firma Delkin z przyjemnością wymieni każdą niedziałającą kartę w ciągu maksymalnie 48 godzin (nie licząc weekendów) pod warunkiem wcześniejszego otrzymania niedziałającej karty. Możesz również wymienić swoją kartę od ręki u każdego autoryzowanego dystrybutora firmy Delkin BLACK. Aby aktywować program bezpłatnej wymiany kart BLACK oraz dożywotnią gwarancję, wystarczy zarejestrować kartę online tutaj (link: https://www.delkindevices.com/registercard).


    Specyfikacja techniczna

    • Obszary użytkowania Wideo, Bezlusterkowiec, DSLR
    • Wymiary (gł x szer x wys) 20 x 28 x 2,8
    • Maksymalna temperatura (°C) 85
    • Typ karty pamięci CFexpress Type-A
    • Minimalna temperatura (°C) -40
    • Pojemność przechowywania 160GB
    • Rodzaj akcesoriów (Urządzenie do przechowywania pamięci) Karta pamięci
    • Typ pamięci flash Type-A
    • Urządzenia Sony FX6, Sony FX3, Sony a7S III, Sony a7 IV, Sony a1, Camera / 8K video, Camera / 4K video
    • Szybkość transferu przy odczycie (MB/s) 880
    • Szybkość zapisu 790
    Delkin

    Szczegółowe odniesienia

    Delkin CFexpress BLACK VPG400 160GB (Type A)