Sandisk SDHC 32 GB Extreme

Karta pamięci SANDISK Extreme SDHC 32GB 90MB/s Class 10 UHS-I

SanDisk KARTA EXTREME SDXC 128 GB

120,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

SanDisk Extreme 32GB

SDHC UHS-I U3 / V30

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpgKlasa prędkości: Klasa 10, UHS-I / U3 / V30
Prędkość odczytu do MB/s: 90
Prędkość zapisu do MB/s: 30
Pojemność [GB]: 32 Gb
Typ karty: SDHC (eXtended Capacity)
Technologia bezprzewodowa: Nie


Karta pamięci SanDisk Extreme 32 GB SDHC UHS-I oferuje użytkownikom możliwość poznania jej prawdziwych zdolności fotograficznych bez obaw o ograniczenia wynikające z wydajności karty pamięci. Dzięki znakomitym prędkościom odczytu do 90 MB/s i niemal równie szybkim prędkościom zapisu do 30 MB/s, teraz możesz robić zdjęcia jedno po drugim i nagrywać wideo bez utraty klatek lub okazji na nagranie odpowiedniego momentu.


Zaprojektowana dla profesjonalistów

Profesjonalne Profesjonale aparaty fotograficzne i kamery wysokiej rozdzielczości zasługują na moc, wydajność, pojemność i niezawodność najnowszych innowacji SanDisk. To dlatego profesjonalni fotografowie i kamerzyści ufają kartom pamięci SanDisk.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Postaw na niezawodność

Karta pamięci SanDisk Extreme SDHC UHS-I oferująca ekstremalną prędkość odczytu do 90 MB/s jest znakomitym sposobem na uzyskanie maksymalnej wydajności podczas postprodukcji. Prędkość zapisu do 30 MB/s umożliwia robienie szybkich zdjęć, używanie trybu seryjnego oraz równoczesne zapisywanie zdjęć w formacie RAW i JPEG.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

4K UHD-READY

Dzięki UHS Video Speed Class 30 (V30) i UHS Speed Class 3 (U3), karty SanDisk Extreme SDHC i SDXC UHS-I umożliwiają rejestrowanie nieprzerwanych filmów 4K UHD i Full HD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy rejestrują sporty ekstremalne i inne szybkie działania bez ominięcia choćby jednej klatki.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Łatwe odzyskiwanie plików

W zestawie oprogramowanie do odzyskiwania danych RescuePRO Deluxe (wymagane pobranie). Oprogramowanie to ułatwia odzyskiwanie plików, które zostały przypadkowo usunięte.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Zaprojektowane, aby pracować w ekstremalnych warunkach

Karty SanDisk Extreme SDHC i SDXC UHS-I są odporne na wstrząsy oraz działanie skrajnych temperatur, wody i promieniowania rentgenowskiego, co pozwala rzucić się w wir przygód bez zamartwiania się o ich wytrzymałość.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg
SANDISK
036412

Zobacz także