Karta pamięci SanDisk Extreme PRO 128GB SDXC CLASS 10 UHS-I U3

Karta pamięci SanDisk Extreme PRO 128GB SDXC CLASS 10 UHS-I U3

199,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

 SanDisk Extreme PRO 128GB

SDXC V30 UHS-I U3

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpgKlasa prędkości: Klasa 10, UHS-I / U3 / V30
Prędkość odczytu do MB/s: 170
Prędkość zapisu do MB/s: 90
Pojemność [GB]: 128 Gb
Typ karty: SDXC (eXtended Capacity)
Technologia bezprzewodowa: Nie


Karta pamięci SanDisk Extreme Pro 128 GB SDXC UHS-I oferuje użytkownikom możliwość poznania jej prawdziwych zdolności fotograficznych bez obaw o ograniczenia wynikające z wydajności karty pamięci. Dzięki znakomitym prędkościom odczytu do 170 MB/s i niemal równie szybkim prędkościom zapisu do 90 MB/s, teraz możesz robić zdjęcia jedno po drugim i nagrywać wideo bez utraty klatek lub okazji na nagranie odpowiedniego momentu.


Zaprojektowana dla profesjonalistów

Profesjonalne Profesjonale aparaty fotograficzne i kamery wysokiej rozdzielczości zasługują na moc, wydajność, pojemność i niezawodność najnowszych innowacji SanDisk. To dlatego profesjonalni fotografowie i kamerzyści ufają kartom pamięci SanDisk.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Postaw na niezawodność

Karta pamięci SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I oferująca ekstremalną prędkość odczytu do 170 MB/s jest znakomitym sposobem na uzyskanie maksymalnej wydajności podczas postprodukcji. Prędkość zapisu do 90 MB/s umożliwia robienie szybkich zdjęć, używanie trybu seryjnego oraz równoczesne zapisywanie zdjęć w formacie RAW i JPEG.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


4K UHD-READY

Dzięki UHS Video Speed Class 30 (V30) i UHS Speed Class 3 (U3), karty SanDisk Extreme PRO SDHC i SDXC UHS-I umożliwiają rejestrowanie nieprzerwanych filmów 4K UHD i Full HD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy rejestrują sporty ekstremalne i inne szybkie działania bez ominięcia choćby jednej klatki.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Łatwe odzyskiwanie plików

W zestawie oprogramowanie do odzyskiwania danych RescuePRO Deluxe (wymagane pobranie). Oprogramowanie to ułatwia odzyskiwanie plików, które zostały przypadkowo usunięte.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Zaprojektowane, aby pracować w ekstremalnych warunkach

Karty SanDisk Extreme PRO SDHC i SDXC UHS-I są odporne na wstrząsy oraz działanie skrajnych temperatur, wody i promieniowania rentgenowskiego, co pozwala rzucić się w wir przygód bez zamartwiania się o ich wytrzymałość.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


SANDISK
039785

Zobacz także