Karta pamięci SanDisk Extreme Pro microSDXC 128GB 170 90 MB/s

Karta pamięci SanDisk Extreme Pro microSDXC 128GB 170 90 MB/s

SanDisk KARTA EXTREME PRO microSDXC 128 GB

159,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

SanDisk Extreme PRO 128GB

microSDXC UHS-I U3

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpgKlasa prędkości: Klasa 10, UHS-I / U3 / V30 / A2
Prędkość odczytu do MB/s: 170
Prędkość zapisu do MB/s: 90
Pojemność [GB]: 128 Gb
Typ karty: microSDXC (eXtended Capacity)
Technologia bezprzewodowa: Nie


Karty Sandisk Extreme Pro microSDXC UHS-I są zbudowane z myślą o ekstremalnej wytrzymałości w trudnych warunkach środowiskowych. Ich ekstremalne prędkości odczytu i zapisu pozwalają uchwycić każdy szczegół przygody oraz nie zmuszają Cię do długiego czekania podczas przenoszenia filmów pomiędzy urządzeniami. Wysoka pojemność bez problemu pomieści Twoje pliki.


Kompatybilne z Twoimi urządzeniami

Karty pamięci SanDisk doskonale współpracują ze smartfonami, tabletami, dronami, aparatami z wymiennymi obiektywami, kamerami monitoringu i kamerami sportowymi.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Ekstremalna prędkość zapisu

Prędkość, której potrzebujesz, by nagrywać i zapisywać profesjonalne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Dzięki prędkości zapisu do 90 MB/s karta ta umożliwia przechwytywanie wielu ramek na sekundę, co czyni z niej idealne rozwiązanie do nagrywania szybkiej akcji lub robienia zdjęć w trybie seryjnym. Prędkość odczytu do 160 MB/s umożliwia przenoszenie dużych plików bez zbędnego oczekiwania.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Przyspiesz działanie aplikacji

Karta pamięci SanDisk Extreme klasy A2 została zoptymalizowana pod kątem użycia w aplikacjach, zapewniając ich szybsze uruchamianie i działanie, co zwiększa komfort użytkowania.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD i Full HD

Standard Class 10 i UHS Speed Class 3 umożliwiają bezproblemowe nagrywanie wideo w rozdzielczości Full HD lub 4K Ultra HD. Oznacza to, że jakość nagrywanego wideo będzie spełniać najwyższe aktualnie standardy dotyczące rozdzielczości i znakomicie prezentować się na najnowszych telewizorach i monitorach kompatybilnych z rozdzielczością Ultra HD.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Oprogramowanie RescuePro

Wraz z kartą dostępna jest oferta na pobranie oprogramowania do odzyskiwania danych RescuePro. Oprogramowanie to ułatwia odzyskanie przypadkowo usuniętych plików.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Wytrzymała konstrukcja na ekstremalne warunki

Karta pamięci SanDisk Extreme jest odporna na wstrząsy oraz działanie skrajnych temperatur, wody i promieniowania rentgenowskiego, co pozwala rzucić się wir przygód bez zmartwień o wytrzymałość karty.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg
SANDISK
039668