Karta pamięci SANDISK SDHC 32GB ULTRA 48MB/s C10 UHS-I

Karta pamięci SANDISK SDHC 32GB ULTRA 48MB/s C10 UHS-I

32,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

SanDisk ULTRA 32GB

SDHC UHS-I C10

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpgKlasa prędkości: Klasa 10, UHS-I / C10
Prędkość odczytu do MB/s: 45
Prędkość zapisu do MB/s: 45
Pojemność [GB]: 32 Gb
Typ karty: SDHC (eXtended Capacity)
Technologia bezprzewodowa: Nie


Filmowanie w Full HD

Symbol Class 10 znajdujący się na karcie, gwarantuje płynne i nieprzerywane filmowanie w rozdzielczości Full HD bez żadnych zakłóceń. Ogromna ilość danych wynikająca z wysokiej rozdzielczości i dużej liczby klatek na sekundę nie przeciąży bufora karty, co mogłoby nastąpić w przypadku zwykłych kart pamięci. Filmy zarejestrowane na tej karcie będą spełniać aktualne standardy dotyczące rozdzielczości i znakomicie prezentować się na najnowszych monitorach i telewizorach zgodnych z rozdzielczością Full HD.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Szybka praca i łatwiejsza organizacja danych

Zgrywanie danych z karty odbywa się z prędkością 48 mb/s, co pozwala zaoszczędzić czas spędzany przed komputerem w porównaniu do standardowych kart. Również filmy i zdjęcia wyświetlane prosto z karty będą się płynnie pojawiać na monitorze i telewizorze ku uciesze widzów.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

Ekstremalna wytrzymałość i 7 lat gwarancji

Karty SanDisk są odporne na wstrząsy, wodę i promienie rentgenowskie (np. na lotnisku podczas odprawy). Pracują poprawnie w esktremalnych temperaturach od -25 do 85°C, a temperatura ich przechowywania może być jeszcze niższa i wynosić do - 40°C. Ponadto wytrzymują do 72 godzin na głębokości 1 m w słonej i słodkiej wodzie.

O tym, że mamy do czynienia z elektroniką najwyższej jakości, świadczy m.in. okres gwarancji, którym chroniony jest kupujący (7 lat). Wszystkie produkty SanDisk są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie testowane, dzięki czemu każdy z nich gwarantuje ponadprzeciętną jakość, wydajność i niezawodność.DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg

SANDISK
040387

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: