Blackmagic UltraStudio Pro

Blackmagic UltraStudio Pro

Blackmagic Design

4 150,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

sklep@beiks.pl

UltraStudio Pro to najwyższej klasy nowe rozwiązanie firmy Blackmagicdesign do przechwytu oraz playback'u dla USB 3.0
USB 3.0 to nowa wersja złącza USB, która pracuje 10 razy szybciej niż standardowe USB. Oznacza to prędkość większą niż ta, jaka potrzebna jest do 10-bitowego video z dużą ilością efektów czasu rzeczywistego.
Produkty USB 3.0 są łatwe w instalacji, wystarczy tylko podłączyć wtyczkę do komputera. USB 3.0 oznacza możliwość projektowania produktów w całkiem nowy sposób.

UltraStudio Pro to urządzenie o rewolucyjnie nowoczesnym design'ie. Jest niewiarygodnie cienkie, a przy tym posiada mnóstwo złączy audio i video w połączeniu z niesamowitą, 10-bitową jakością oraz pełną konwersją up, down, cross.

UltraStudio Pro zawiera w pełni niezależne złącza do przechwytu i playback'u: 3 Gb/s SDI, HDMI 1.3, analog component, composite, s-video oraz dodatkowo wyjście SD-SDI które konwertuje w dół w czasie pracy z materiałem HD. Posiada także złącza dla 4 kanałów zbalansowanego audio oraz 2 kanałów AES/EBU. Analogowe wyjścia audio 3 i 4 mogą być przełączane dla zapewnienia 4 dodatkowych kanałow wyjścia audio AES/EBU.

W komplecie znajduje się długi na ponad 2 metry (7 stóp) kabel break out ze złączami XLR oraz BNC, dzięki któremu zaoszczędzisz setki dolarów na kablach. Jakość to pełne 10 bitów, więc jest to naprawde profesjonalne rozwiązanie. Wbudowany konwenter up, down, cross pracuje przy pełnych 10 bitach z najwyższej jakości filtrowaniem multi-tap. Teraz możesz edytować materiał natychmiast i gdziekolwiek.

Złącze USB 3.0 jest obecnie wykorzystywane jedynie w komputerach opartych na systemie Windows. W tej chwili do pracy z UltraStudio Pro możemy zarekomendować komputery bazujące na chipsecie Intel x58. Jednakże w przyszłości dostępne będzie również wsparcie dla innych platform, kiedy USB 3.0 będzie współpracować także z nimi.