Blackmagic Design Intensity Shuttle USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle

970,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Produktów Blackmagic z USB 3.0 można używać na płytach gł. z serii P55 oraz X58. Dodatkowy Kontroler USB 3.0 PCI-e na innej serii płyt gł. nie jest wspierany przez produkty Blackmagic z USB 3.0

Intensity Shuttle to wykorzystująca interfejs USB 3.0 wersja Intensity Pro. Zawiera ona także oddzielne złącza dla HDMI 1.3, component, composite i s-video, z pełną, 10-bitową jakością. Urządzenie jest zasilane poprzez złącze USB 3.0 Jest bardzo kompaktowe i posiada atrakcyjny, biały, liniowy design.

Jakość video Intensity Shuttle jest niesamowita. Jedną z największych zalet urządzenia jest wbudowana jakość broadcast video przy konsumenckiej cenie. Żadne inne urządzenie nie dostarcza tak wysokiej jakości video jak Intensity Shuttle.

Złącze USB 3.0 jest obecnie wykorzystywane jedynie w komputerach opartych na systemie Windows. W tej chwili do pracy z Intensity Shuttle możemy zarekomendować komputery bazujące na chipsecie Intel x58. Jednakże w przyszłości dostępne będzie również wsparcie dla innych platform, kiedy USB 3.0 będzie współpracował także z nimi.

Kolejną z zalet Intensity Shuttle jest pełne wsparcie dla HDMI aż do 1080p60. Obecne komputery z USB 3.0 nie są wystarczająco szybkie by wspierać pełne, 10-bitowe, nieskompresowane video w jakości HD 1080i. Jednak kiedy komputery te staną się wystarczająco wydajne Intensity Shuttle będzie już gotowe do pełnej współpracy z nimi.

Oczywiście z Intensity Shuttle możesz korzystać z wszystkich zalet płynących z pracy z Premiere Pro, After Effects, Photoshop, Fusion i innymi systemami edycyjnymi. W zestawie dołączone jest także oprogramowanie Media Expressfirmy Blackmagicdesign oraz dostępny jest darmowy SDK.

033932