Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

Blackmagic Design DeckLink HD Extreme 3D

4 250,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Wraz z nowymi, niesamowitymi możliwościami pracy w 3D, powstał nowy model DeckLink HD Extreme, który nie tylko wspiera 3D, ale także posiada konwerter up, down, cross, wsparcie dla przechwytu i playback'u przez SDI, HDMI, component analog przy jakości video aż do 1080p60, oraz sprzętowe wsparcie dla 12-bitowego SDI oraz opcję sync cable umożliwiająca użycie dwóch kart razem.

DeckLink HD Extreme 3D jest gotowy do pracy w 3D przy użyciu zarówno interleaved/side by side, jak i podwójnego strumienia przechwytu i playback'u. Interleaved oznacza wklejenie prawego i lewego oka jako pól, co umożliwia edycję przy użyciu standardowego oprogamowania edycyjnego.

Podwójny strumień oznacza użycie przez DeckLink HD Extreme 3D złączy dual link SDI do przechwytu i playback'u dwóch strumieni dla prawego i lewego oka oraz zapisywanie ich w dwóch oddzielnych plikach. Podwójny strumień oznacza wyższą jakość, ponieważ każde oko "dostaje" pełną rozdzielczość, jednakże jest mniej kompatybilny z obecnym oprogramowaniem edycyjnym.

Media Express został zupgrade'owany by obsłużyć zarówno standard interleaved/side by side, jak i dual stream 3D, jest więc świetnym rozwiązaniem dla przechwytu oraz playback'u materiału 3D. To czyni DeckLink HD Extreme 3D kompletnym rozwiązaniem do video w 3D.

DeckLink HD Extreme 3D zawiera wysokiej jakości konwenter up, down, cross, umożliwiający edycję w SD i odtwarzanie w HD lub edycję w HD i odtwarzanie w SD. Cross konwenter pozwala na edycję w 720p i wyjście w 1080i albo edycję w 1080i i playback w 720p. To niesamowita jakość oraz pełne 10 bitów z dźwiękiem.

DeckLink HD Extreme 3D jest oparty na nowym, wewnętrznym design'ie sprzętowym ze wsparciem dla 12-bitowego video SDI oraz pełnym wsparciem dla jakości video, aż do 1080i poprzez SDI, HDMI i analog component. Dwie karty DeckLink HD Extreme 3D mogą zostać połączone ze sobą za pomocą kabla dla synchronicznych operacji dwukartowych.

Dzięki wsparciu Sony HDCAM SR deck dla formatu 2K, który został wbudowany w DeckLink HD Extreme 3D, edycja materiału 2K stanie się teraz znacznie łatwiejsza.

033800