Movcam klatka dla Sony Alpha A7s

Movcam klatka dla Sony Alpha A7s

Movcam klatka dla Sony Alpha A7s

1 700,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Klatka Movcam dla Sony A7s  z łatwym dostępem do wszystkich niezbędnych ustawień. Złącze hot shoe (gorąca stopka) odsłonięte jest tak rewelacyjnie, że na kamerze może być montowany zestaw adaptera audio XLR-K1M lub inne akcesoria. Klatka może być skonfigurowana w pełnym wymiarze lub w połowie wielkości. Ten ostatni wymiar jest użyteczny, jeśli chcemy mieć całkowicie swobodny dostęp do wszystkich elementów sterowania. Natomiast pełna klatka daje możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów np. drugiej lampy błyskowej i jest idealnym miejscem do montażu zestawu audio firmy Sony.

Klata Movcam do Sony Alpha A7s posiada zdejmowany uchwyt górny, który jest solidny i stosunkowo lekki. Posiada także możliwość zamontowania adaptera do 15-mm szyny, do którego podłącza się monitor, rejestrator lub wizjer. Dolną część klatki montuje się bardzo szybko i bez użycia śrub. Jest tak zaprojektowana, że może stale pozostawać z A7s i nie musi być zdejmowana czy nakładana podczas filmowania. Jest wystarczająco lekka, aby do uchwytu podłączyć dodatkowe akcesoria. 

 

Uwaga : Widoczny na zdjęciu aparat nie jest częścią zestawu
W zależności od potrzeb Movcam α7S można rozbudować do większego rigu, który po prostu zaciska się w podstawie. Pozwala on na łatwe dodanie akcesoriów systemowych jak szyna lub łyżwa. 
Praktyczny ¼-calowy wspornik umożliwia bezpieczne mocowania np. reduktora ogniskowej.