Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Panasonic Lumix DMC-LX15
   Panasonic Lumix DMC-LX15

   Panasonic Lumix DMC-LX15

   2 999,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   FOT000107


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Porządna i duża jak na kompakt matryca

    Panasonic Lumix LX15 wyposażony jest w 1-calową matrycę o rozdzielczości 20.1 megapiksela, która w połączeniu z procesorem Venus Engine potrafi rejestrować ostre, wyraźne i pełne szczegółów obrazy, zarówno w formacie JPG oraz RAW. Gwarantuje przy tym niski poziom szumu cyfrowego nawet podczas fotografowania z wykorzystaniem wysokich czułości (zakres od 80 do 25 600 ISO).


    Doskonała optyka LEICA

    Aparat wyposażono w jasny obiektyw LEICA z przysłoną o zakresie F/1.4-2.8, co jest świetnym osiągnięciem na tle innych aparatów kompaktowych. Ułatwi fotografowanie skąpo oświetlonych scen, np. we wnętrzach lub w pochmurny dzień. Pomoże także uzyskać atrakcyjny efekt rozmycia w tle fotografii (bokeh).


    5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu

    Wbudowany stabilizator HYBRID O.I.S.+ z 5-osiową korekcją skutecznie niweluje 5 typów poruszenia aparatu - w poziomie, w pionie, w osi obrotu, obrotu w pionie i obrotu w poziomie. Umożliwia nagrywanie wideo bez niechcianych drgań potrzas trzymania aparatu w jednej ręce. Lumix LX15 wykrywa horyzont i zachowuje jego poziomą linię nawet w przypadku przechylenia aparatu.


    Filmowanie w 4K

    Panasonic Lumix LX15 pozwala na rejestrację wideo 4K (3840 x 2160 pikseli). Tak duża rozdzielczość pozwala zobaczyć każdy szczegół a także daje duże możliwości podczas obróbki materiału.


    Intuicyjna obsługa

    Aparat posiada kilka przyscisków i pokręteł umożliwiających szybki dostęp do niezbędnych funkcji. Jedno z pokręteł pozwala na wybór trybu fotografowania, drugie służy do sterowania wartością przysłony - podobnie jak w lustrzankach. Możliwe jest również sterowanie czasem naświetlania oraz ogniskową obiektywu (zoomem).


    Sterowanie za pomocą aplikacji

    Dzięki aplikacji Panasonic Image App możesz używać smartfona / tabletu jako kontrolera do powiększania, ustawiania ostrości i fotografowania z daleka.


    Obracany ekran LCD do selfie i vlogowania

    Wyświetlacz LCD o przekątnej 3.0 cali i rozdzielczości 1 040 tysięcy punktów zamocowano na przegubie umożliwiającym obrót ekranu o 180 stopni. Jest to bardzo przydatna opcja pozwalająca na wykonywanie doskonale skadrowanych zdjęć typu selfie i do vlogowania.


    Post Focus - ustawia ostrość po zrobieniu zdjęcia

    Dzięki funkcji Post Focus uratujesz każde spontaniczne zdjęcie z wakacji i rozwiniesz skrzydła w precyzyjnej fotografii produktów. Możesz wybrać punkt, na którym będzie ustawiona ostrość... już po zrobieniu zdjęcia! Dzięki temu najważniejszy fragment zdjęcia zawsze będzie perfekcyjnie ostry.


    Photo 4K - uchwyć najlepszy moment

    Lumix LX15 umożliwia wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 8MPx z szybkością aż 30 kl./s. To niemalże jak nagrywanie filmu! Nieważne czy fotografujesz drapieżne zwierzęta, sportowców czy rodzinne spotkanie, funkcja 4K Photo zawsze da Ci możliwośc wyboru najlepszego ujęcia.

    Panasonic
    FOT000107

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    1"
    Rozdzielczość obrazu:
    20 megapixeli
    Rozdzielczość video:
    4K

    Szczegółowe odniesienia

    Aparat Panasonic DMC LX15

    Panasonic Lumix DMC-LX15

    2 999,00 zł
    Brutto