Sony LA-EA5 adapter mocowania typu A do korpusów pełnoklatkowych (LAEA5)

Sony LA-EA5 adapter mocowania typu A do korpusów pełnoklatkowych (LAEA5)

1 249,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Zaawansowany system AF modeli z mocowaniem typu E dostępny dla użytkowników obiektywów w mocowaniem typu A

Adapter LA-EA5 pozwala używać obiektywów z mocowaniem typu A i silnikiem SSM lub SAM na najnowszych korpusach z mocowaniem typu E. W pełni obsługuje system AF z wykrywaniem fazy w płaszczyźnie ogniskowej oraz funkcje rozpoznawania obiektów, takie jak Real-time Eye AF (ludzie i zwierzęta) i śledzenie w czasie rzeczywistym. Informacje o zgodnych korpusach i obiektywach podano w części „Zgodność” poniżej.


Śledzenie AF/AE podczas zdjęć z szybkością do 11 kl./s

Ten zaawansowany adapter jest przeznaczony do współpracy z najnowszymi korpusami z mocowaniem typu E. Dzięki niemu użytkownicy obiektywów SSM i SAM z mocowaniem typu A mogą używać funkcji obiektywów z mocowaniem typu E, takich jak śledzenie AF/AE, nawet w czasie zdjęć seryjnych z szybkością do 11 kl./s. Informacje o zgodnych korpusach i obiektywach podano w części „Zgodność” poniżej.


AF i śledzenie AF/AE przy pracy z obiektywami bez silnika

Adapter LA-EA5 współpracuje z każdym obiektywem z mocowaniem typu A4 — nawet z modelami bez silnika. W pełni obsługuje też system AF z wykrywaniem fazy w płaszczyźnie ogniskowej, system Real-time Eye AF (ludzie i zwierzęta), śledzenie w czasie rzeczywistym i zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE z szybkością do 11 kl./s. Informacje o zgodnych korpusach i obiektywach podano w części „Zgodność” poniżej.


Zwarta konstrukcja w kształcie cylindra

Nowy moduł napędu AF i napędu przysłony został umieszczony w eleganckim, cylindrycznym adapterze mocowania o dużej wydajności. Średnica adaptera jest taka sama jak mocowania typu A, co oznacza, że pod adapterem zamontowanym na kompaktowym korpusie z bagnetem typu E nie ma żadnych wystających elementów. Ułatwia to trzymanie i obsługę aparatu z uchwytem pionowym.


Sony
041921

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: