Redrock LiveLens MFT Active Lens Mount

Redrock LiveLens MFT Active Lens Mount

Redrock LiveLens MFT Active Lens Mount

2 800,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Aktywne mocowanie LiveLens MFT


LiveLens MFT™ firmy Redrock Micro to pierwszy aktywny adaptor, który umożliwia używanie obiektywów Canon EF z dowolną kamerą typu ‘micro four-thirds’ (micro cztery trzecie), taką jak Panasonic AG-AF101, Panasonic GH1/2 oraz Olympus Pen.

Obiektywy Canon EF wymagają zasilania i kontroli elektronicznej aby dopasować aperturę obiektywu. Bez zasilania i elektroniki kontrolnej, apertura obiektywów EF zablokowana jest w pozycji ‘wide open’ (szeroko otwarta), poważnie ograniczając ich użyteczność. Aktywny adaptor LiveLens MFT rozwiązuje ten problem dostarczając zasilanie do obiektywów EF oraz panel kontrolny do regulacji ich apertury. Dzięki adaptorowi można ustawić aperturę tych obiektywów na dowolny stop, w odstępach tak małych jak 1/3 stopu. Współpracuje on z prawie każdym dostępnym obecnie obiektywem, włącznie z obiektywami zmiennoogniskowymi o zmiennej aperturze, obiektywami o stałej ogniskowej, obiektywami konsumenckimi i profesjonalnymi obiektywami z serii L. Pracuje on również z większością obiektywów innych firm kompatybilnych z typem EF. Istnieją pewne ograniczenia – co do szczegółów proszę zapoznać się z ‘Buying guide’ na stronie producenta (http://store.redrockmicro.com/livelensmft).

LiveLens MFT to dobre rozwiązanie by używać ‘ostrych’ obiektywów typu EF na korpusach typu Micro Four Thirds bez utraty żadnych funkcji. Tam, gdzie standardowe ‘adaptory-atrapy’ tylko fizycznie mocują obiektywy EF na korpusie Micro Four Third, LiveLens MFT komunikuje się z obiektywem, dając nam możliwość uregulowania apertury bez potrzeby czasochłonnych zmian i obejść na planie zdjęciowym. Nie rezygnuj z możliwości swojego obiektywu – spraw, by to obiektyw pracował dla ciebie!
 
 
 
Redrock