Metabones Canon EF- Blackmagic BMPCC 4K T CINE Speed Booster Ultra (0.71x)

Metabones Canon EF- Blackmagic BMPCC 4K T CINE Speed Booster Ultra (0.71x)

3 640,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

BMPCC4K Speed ​​Booster ULTRA 0.71x i XL 0.64x są podobne do standardowych adapterów Speed ​​Booster m43, ale optyka została przeprojektowana w celu zoptymalizowania grubości stosu filtrów w aparatach Blackmagic, która jest znacznie cieńsza niż w standardowym m43 aparaty fotograficzne.

Grubość stosu filtrów kamery jest ważnym elementem ogólnej konstrukcji optycznej, a przeprojektowana optyka zapewnia, że ​​obie wersje mogą osiągnąć taką samą wysoką wydajność, jak wersje Speed ​​Booster dla standardowego m43. Jest to szczególnie ważne w przypadku wyjątkowo dużych otworów, które są możliwe dzięki technologii Speed ​​Booster.

Oprócz nowych konstrukcji optycznych, nowa seria Speed ​​Boosterów ma także dłuższy uchwyt do statywu, który idealnie pasuje do wysokości korpusu kamery BMPCC4K. W ten sposób kamera i Speed ​​Booster mogą być mocno zamocowane na tej samej płycie szybkiego zwalniania.

Obie wersje - Speed ​​Booster ULTRA 0.71x i XL 0.64x - są dostępne z mocowaniem obiektywu Nikon G, mocowaniem obiektywu Canon EF i mocowaniem obiektywu Canon EF CINE. Mocowanie obiektywu ARRI PL jest dostępne tylko w wersji ULTRA 0.71x. Mocowanie obiektywu Canon EF CINE zapewnia dodatnią blokadę dla bezpiecznego połączenia elektronicznego, a wraz z dopasowaną długością nowego mocowania statywu zapewnia solidną mechaniczną konfigurację, co jest ważne, gdy używa się nasadek Follow Focus.

Ta nowa seria adapterów Metabones Speed ​​Booster została zaprojektowana wyłącznie dla Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K (BMPCC4K). Nie można ich podłączać do innych kamer M43, takich jak JVC, Olympus lub Panasonic.Nazwa produktu: Canon EF do BMPCC4K T CINE Speed ​​Booster® ULTRA 0,71x
Kod modelu: MB_SPEF-m43-BTA
Kolor: czarna satyna i satynowy chrom na zewnątrz; Czarne matowe wnętrze
Powiększenie: 0,71x
Wymiary: wys. 90,3 mm x szer. 86,0 mm x gł. 31,8 mm
Waga: 219 gramów

Metabones
Met000043

Zobacz także