Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI
   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI
   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI
   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI
   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI

   Blackmagic Mini Converter Analog to SDI

   990,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   040614


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Konwertery Blackmagic Mini

    Konwertery Blackmagic Mini są najbardziej zaawansowanymi konwerterami na świecie, ponieważ zawierają najnowszą technologię 6G-SDI , automatycznie wykrywają wejściowy format wideo i błyskawicznie przełączają się między praktycznie wszystkimi standardami wideo SD, HD i Ultra HD do 2160p30! Dostajesz zaawansowane funkcje, takie jak nadmiarowe wejścia SDI, powtórnie taktowane wyjścia pętli, natychmiastowa blokada HDMI, obsługa 33-punktowej LUT oraz pełne analogowe i AES / EBU połączenia audio, dzięki czemu możesz konwertować wideo, a także osadzać lub dezintegrować audio! Wybierz z szerokiej gamy modeli 3G i 6G-SDI , w zależności od potrzebnej konwersji!


    Wszystkie rodzaje konwersji

    Branża nadawcza, postprodukcyjna i audiowizualna polega na mini konwerterach Blackmagic w celu połączenia wszystkich urządzeń i utrzymania pracy studia. Dzięki ponad 20 różnym modelom dostępne są Mini konwertery z konwersją analogową, SDI i HDMI, które pozwalają pracować z praktycznie wszystkimi urządzeniami SD, HD i Ultra HD! Oznacza to, że możesz podłączyć analogowe urządzenia do sprzętu cyfrowego, przełączyć HDMI na SDI, de-embed lub embed audio, a nawet wysyłać sygnały na duże odległości za pomocą światłowodu! Przy tak wielu opcjach konwersji nie ma ograniczeń co do sprzętu, który można podłączyć!


    Prosty, kompaktowy i wytrzymały

    Konwertery Blackmagic Mini są przeznaczone do stosowania w dowolnym miejscu! Możesz umieścić je na stojakach na sprzęt w studio, na ciężarówkach z wiadomościami lub wykorzystać na zewnątrz do uprawiania sportów na żywo i innych wydarzeń. Mini konwertery mają prostą, zwartą konstrukcję, co czyni je łatwymi w użyciu i super niezawodnymi do pracy 24/7. Wbudowane połączenia są łatwo dostępne i wykorzystują standardowe kable, a wszystkie modele mają wbudowane mini przełączniki umożliwiające szybką zmianę ustawień. Z tyłu jest nawet schemat z ustawieniami przełączników, więc nigdy nie musisz szukać instrukcji!


    Wiele połączeń audio

    W profesjonalnych przepływach pracy nadawania, produkcji i produkcji na żywo dźwięk jest tak samo ważny jak wideo. Konwertery Blackmagic Mini utrzymują najczystszy możliwy sygnał audio i zawsze synchronizują go z Twoim filmem! Mini konwertery obsługują osadzony dźwięk SDI i HDMI, a istnieje kilka modeli, które umożliwiają osobne osadzenie lub dezintegrację w zbalansowanych połączeniach analogowych lub cyfrowych AES / EBU. Mini konwertery obsługują 24-bitowy dźwięk analogowy i AES / EBU i są wyposażone w standardowe gniazda audio 1/4 cala, dzięki czemu nie potrzebujesz niestandardowych kabli!


    Nadmiarowe wejścia SDI

    Podczas produkcji na żywo wszystko może się zdarzyć i nie możesz sobie pozwolić na utratę sygnału i oderwanie się. Wszystkie konwertery Blackmagic Mini z wejściami SDI posiadają innowacyjne redundantne wejście SDI, dzięki czemu możesz poprowadzić drugi kabel SDI jako kopię zapasową na wypadek uszkodzenia jednego kabla! Ta funkcja jest świetna do użytku na zewnątrz lub w dużych, zatłoczonych miejscach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia kabli. Często sensowne jest poprowadzenie drugiego kabla inną drogą niż pierwsza. Jeśli główne wejście zostanie utracone, konwerter automatycznie przełączy się na drugie wejście, więc zawsze jesteś na antenie!


    Zaawansowana technologia wideo

    Dzięki najwyższej jakości 10-bitowemu przetwarzaniu wideo i niskiemu jitterowi SDI, Mini Konwertery są idealne do rygorystycznych wymagań dotyczących emisji, postprodukcji i profesjonalnego AV. Poziomy szumów są niewiarygodnie niskie podczas przechodzenia między analogowymi i cyfrowymi formatami wideo. Niski jitter SDI i pełne ponowne taktowanie SDI oznacza, że ​​możesz obsługiwać długie odcinki kabli bez utraty jakości wideo. Konkretne modele obejmują konwersję góra / dół / krzyż, która pozwala łatwo poruszać się między standardami wideo PAL i NTSC SD oraz dużą liczbą formatów HD, a następnie aż do ogromnych rozdzielczości 3840 x 2160 Ultra HD!


    Łatwa kontrola

    Zmiana ustawień w Mini Converter jest tak łatwa, jak za pomocą wbudowanych przełączników funkcji! Jest to świetne, gdy trzeba szybko zmieniać ustawienia, ponieważ nie ma skomplikowanych menu do nawigacji. Na każdym konwerterze znajduje się nawet wydrukowany schemat przełączników, więc nigdy nie musisz szukać instrukcji! Możesz także kontrolować ustawienia za pomocą dołączonego oprogramowania Converter Utility, podłączając konwerter do dowolnego komputera z systemem OS X lub Windows! Wszystkie modele można zaktualizować do najnowszego oprogramowania przez USB, po prostu pobierając aktualizacje bezpośrednio ze strony Blackmagic Design i podłączając Mini Converter do komputera Mac lub Windows! Oznacza to, że mini konwertery można aktualizować, dodając nowe standardy wideo i technologie, gdy tylko będą dostępne.    Specyfikacja

    Wyjścia wideo SDI 2 x wyjścia wideo SDI.
    Analogowe wejścia wideo Wejście NTSC, PAL, S ‑ Video i Component SD / HD.
    Analogowe wejścia audio 2 kanały zbalansowanego dźwięku analogowego.
    Cyfrowe wejścia audio 2 kanały zbalansowanego dźwięku AES / EBU.
    Obsługa wielu stawek Automatyczne wykrywanie SD lub HD.
    Aktualizacje i konfiguracja Przez USB 2.0 wysokiej prędkości. (480 Mb / s)
    Reclocking Tak
    Standardy wideo SD 525i59.94 NTSC, 625i50 PAL
    Standardy wideo HD 720p50, 720p59.94, 720p60
    1080i50, 1080i59.94, 1080i60
    Zgodność z SDI SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE 296M, ITU ‑ R BT.656 i ITU ‑ R BT.601.
    Stawki wideo SDI Połączenia wideo SDI można przełączać między standardową i wysoką rozdzielczością.
    Próbkowanie wideo SDI 4: 2: 2
    Próbkowanie dźwięku SDI Standardowa częstotliwość próbkowania telewizji 48 kHz i 24 bity.
    Precyzja kolorów SDI 4: 2: 2
    Przestrzeń kolorów SDI YUV
    Automatyczne przełączanie SDI Automatycznie dostosowuje format wejścia analogowego.
    Analogowe standardy wideo 525i29,97 NTSC, 625i25 PAL
    Analogowa przestrzeń kolorów YUV
    Analogowa precyzja kolorów 4: 2: 2
    Zasilacz + 12V uniwersalny zasilacz dołączony do międzynarodowych adapterów gniazd dla wszystkich krajów. Punkt opaski kablowej.
    Pobór energii 6,50 wata
    Zakres napięcia operacyjnego 12 - 31 V prądu stałego
    Temperatura robocza 0 ° do 40 ° C (32 ° do 104 ° F)
    Temperatura przechowywania Od -20 ° do 45 ° C (od -4 ° do 113 ° F)
    Blackmagic Design
    040614

    Szczegółowe odniesienia

    Blackmagic Mini Converter Analog to SDI

    990,00 zł
    Brutto