Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Blackmagic Teranex Express
   Blackmagic Teranex Express
   Blackmagic Teranex Express
   Blackmagic Teranex Express

   Blackmagic Teranex Express

   6 995,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   041085

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Konwertery standardów Teranex

    Konwertery Teranex to najlepsze konwertery standardów SD, HD i Ultra HD, które zapewniają jakość i szybkość wymaganą przez nadawców na całym świecie. Możesz wybierać spośród modeli, które zapewniają do 1089 konwersji, szeroką gamę połączeń rozgłoszeniowych, przetwarzanie o niskim opóźnieniu, przelotową pętlę HDMI i wiele więcej! Uzyskujesz konwersje w górę, w dół, krzyżowanie i standardy między praktycznie wszystkimi formatami SD, HD i Ultra HD oraz częstotliwościami klatek, w tym usuwanie i wstawianie kadencji 3: 2! Wyposażone w zaawansowane opatentowane algorytmy konwertery Teranex zapewniają wizualnie przejrzyste, wysokiej jakości konwersje w pełnej 10-bitowej jakości, wraz z dźwiękiem, zamkniętymi napisami, kodem czasowym i nie tylko!


    Więcej konwersji SD, HD i Ultra HD w górę, w dół i standardy konwersji!

    Teranex Express i Teranex AV mogą przeprowadzać 1089 różnych konwersji między SD, HD i Ultra HD w czasie rzeczywistym z wizualnie przejrzystymi wynikami, które są tak dobre, że nie zobaczysz różnicy od oryginału! Niesamowita moc przetwarzania Teranex obejmuje konwersje w górę i w dół, konwersje krzyżowe i konwersje standardowe z wykrywaniem kadencji, usuwaniem i wstawianiem, skalowanie jakości optycznej i wiele innych. Konwersje zachowują kod czasowy, dane pomocnicze, w tym napisy kodowane, 16 kanałów audio z obsługą mapowania i opóźnieniem do 1 sekundy oraz doskonałą synchronizację klatek, dzięki czemu wideo jest natychmiast gotowe do edycji lub emisji.


    Konwertuj HDMI na SDI bez dodatkowego sprzętu!

    Dzięki Teranex AV masz również wejście HDMI, przelotowe i wyjściowe, co zapewnia maksymalną elastyczność podczas wydarzeń na żywo! Oznacza to, że możesz wykonywać konwersje HDMI na SDI bez potrzeby używania zewnętrznych adapterów lub sprzętu do konwersji! Niezależnie od formatu wejściowego, możesz zapętlić się przez HDMI, aby wysłać sygnał do dużego projektora ekranowego, jednocześnie konwertując i wysyłając sygnał do urządzeń końcowych, takich jak decki i monitory. Możesz nawet pobrać dźwięk z wejść AES, analogowych i RCA HiFi i osadzić go zarówno w HDMI, jak i SDI podczas procesu konwersji!


    Konwertuj i wysyłaj sygnały wyjściowe w milisekundach!

    Teranex AV oferuje bardzo niskie opóźnienia dla tak złożonych konwersji, dzięki czemu idealnie nadają się do wykorzystania w produkcji na żywo i wydarzeniach! Przy opóźnieniu wynoszącym zaledwie 67 ms możesz używać Teranex AV podczas koncertów na żywo i innych wydarzeń, aby wyświetlać kamery na żywo na ogromnych ekranach w miejscu wydarzenia. Niski czas oczekiwania oznacza, że ​​osoby takie jak mówcy, ministrowie lub muzycy mogą być wyświetlane na ekranach w synchronizacji z wydarzeniem na żywo. Wyobraź sobie, że widzę zbliżenie wirtuozowskiego pianisty, gdy ich palce przesuwają się po klawiszach na dużym projektorze zsynchronizowanym z występem na żywo!


    Still Store

    Wbudowane przechowywanie w Teranex AV może przechwycić ramkę wideo i zachować ją w pamięci nawet po wyłączeniu zasilania. Możesz uchwycić kadr w dowolnej rozdzielczości, aby pasował on do ustawień projekcji lub wyjścia. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do zapisywania, a następnie wyświetlania logo firmy między prezenterami na konferencjach lub do wyświetlania logo sponsorów na koncertach i wydarzeniach między aktami. Dzięki wbudowanej resynchronizacji zawsze będziesz mieć czyste przełączniki między zdjęciami nieruchomymi a kanałami na żywo, aby uzyskać profesjonalnie wyglądające prezentacje!


    Stopklatka

    Teranex AV może także tymczasowo zatrzymać dowolną bieżącą klatkę na ekranie, dopóki nie przełączysz na inne wyjście wideo, czarną ramkę lub przechowywanie. To sprawia, że ​​Teranex AV jest idealny na konferencje i wydarzenia, w których może zajść potrzeba wprowadzenia zmian bez oglądania ich na ekranie przez odbiorców. Na przykład możesz przytrzymać slajd, gdy prezenter wprowadza zmiany w prezentacji w tle. Zatrzymaj ramkę i nadal przechowuj w Teranex AV to świetne funkcje, które pozwalają zawsze mieć coś do pokazania na ekranie podczas przełączania do następnej prezentacji!


    Technologia 12G-SDI

    Teranex Express i Teranex AV to pierwsze na świecie konwertery transmisji, które zawierają połączenia 12G-SDI, dzięki czemu możesz pracować w formatach do 2160p60 za pomocą już posiadanych kabli! Połączenia 12G-SDI są wieloprocesorowe, więc automatycznie przełączają się na 6G-SDI, 3G-SDI, HD-SDI i SD-SDI, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi istniejącymi urządzeniami SD, HD i Ultra HD! Połączenia SDI mogą przesyłać dane z niesamowitą prędkością 12 gigabitów na sekundę, dzięki czemu są wystarczająco szybkie, aby obsługiwać wideo Ultra HD 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę. Dzięki temu są to najbardziej przyszłościowe konwertery, jakie możesz kupić!


    Dostosuj kolor, proporcje obrazu i wiele więcej!

    Teraz możesz szybko i łatwo znaleźć narzędzia potrzebne do korekcji kolorów, konwersji formatów lub zmiany proporcji! Konwertery Teranex mają logicznie zaprojektowany panel przedni i miękkie menu, dzięki czemu można regulować luminancję, nasycenie, odcień, poziom czerni, różnicę kolorów RY / BY, ostrość i więcej dzięki wbudowanym kontrolkom wzmacniacza proc. Zintegrowany ekran LCD na panelu przednim pozwala na pewne regulacje podczas transmisji na żywo, wydarzeń i prezentacji.


    Wielokanałowy dźwięk, kod czasowy i napisy

    Wideo zawiera znacznie więcej niż obrazy, a Teranex obsługuje konwersję do 16 kanałów audio oraz kod czasowy i dane VANC z napisami kodowanymi. Konwertery Teranex są również kompatybilne z dźwiękiem zakodowanym w Dolby, więc nigdy nie musi być dekodowany ani ponownie kodowany podczas konwersji w górę i w dół. Dzięki konwerterom Teranex Twoje napisy są zawsze zachowywane, a zarówno dźwięk, jak i kod czasowy zawsze pozostają w doskonałej synchronizacji z Twoim filmem!


    Konwertuj 12G-SDI Ultra HD na cztery kanały wideo HD-SDI!

    Quad SDI pozwala wyprowadzać Ultra HD przez cztery połączenia SDI. Oznacza to, że możesz korzystać ze źródeł 12G-SDI lub 6G-SDI, do 2160p60 Ultra HD na szerszej gamie monitorów i projektorów, które obsługują tylko wejścia Quad SDI 1080 HD. Użyj Ultra HD, aby poczwórnie przekształcić 1080 HD, aby podłączyć do czterech osobnych wyświetlaczy HD, aby uzyskać niesamowite ściany wideo, lub ułóż duże ekrany LED, aby uzyskać masywne zewnętrzne ekrany Ultra HD, które zadziwi tłum podczas wydarzeń na żywo!


    Blackmagic Design
    041085

    Szczegółowe odniesienia