Kran kamerowy FLAMINGO

Kran kamerowy FLAMINGO

Kran kamerowy FLAMINGO

3 790,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Flamingo to nowoczesny i praktyczny kran kamerowy o maksymalnej wysokości podnoszenia 3,3 metra. Używanie kranu pozwala na rejestrację obrazu z różnej perspektywy i wprowadza do filmu niezwykłą dynamikę. Ruchoma głowica daje operatorowi pełną swobodę pracy, pozwalając na uzyskanie nawet ekstremalnych kątów widzenia.

 FlamingoFlamingo

System sterowania kamerą został zaopatrzony w specjalną blokadę pozwalającą na pracę w trybie manualnym oraz automatycznym – w którym kamera utrzymuje zadaną pozycję niezależnie od ruchu ramienia. Dzięki płynnie regulowanemu zaciskowi blokady, kran może pracować również w trybie półautomatycznym, pozwalając operatorowi na wprowadzanie pożądanych korekt.

 FlamingoFlamingo

Wszystkie obrotowe elementy kranu zostały ułożyskowane w autorskim systemie Shock Absorber – unikatowej funkcji absorbowania mikrodrgań. Zastosowanie Shock Absorbera oraz linki naciągowej, gwarantuje płynną pracę i zapewnia uzyskanie stabilnego obrazu.

 

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, z utwardzaną chemicznie powłoką, gwarantuje trwałość urządzenia. Główne elementy głowicy i obrotowego uchwytu kamery zostały wycięte technologią laserową z jednego bloku aluminium, co pozwoliło na uzyskanie wyjątkowej dokładności, a w efekcie precyzyjnej pracy kranu.

 Statyw STFFlamingo

Flamingo może być zainstalowany na dowolnym, masywnym statywie o udźwigu min. 40 kg. W celu zapewnienia bezpiecznej i płynnej pracy zalecamy używanie dedykowanego statywu Foton Accessories o symbolu STF.

 

Dzięki zastosowaniu adaptera ADAPSL, kran kamerowy Flamingo moża opcjonalnie przystosować do pracy ze sliderami Foton Accessories - model SL94 lub SL130.

Po założeniu adaptera na kran, montaż następuje błyskawicznie poprzez wpięcie slidera w gniazda szybkozłącza. Możliwość ustawienia ramienia kranu pod dowolnym kątem pozwala na stworzenie wielu ciekawych ujęć.

 

Slider na kraniePokrowiec i torba

 

Flamingo jest niezwykle mobilny i po złożeniu może być przewożony nawet w niewielkim samochodzie osobowym.

Do kranu dołączony jest pokrowiec i torba na odważniki.

Foton