Genus Mini Jib kran kamerowy

Genus Mini Jib kran kamerowy

Genus Mini Jib kran kamerowy dla kamer / DSLR o wadze do 4,25 kg

1 750,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Genus Mini Jib

Najnowszy kran kamerowy Genus Mini Jib został zaprojektowany dla firmy Genus przez Jamesa Smith'a z DSLR Devices z UK

Ten rewolucyjny kran kamerowy daje Ci wolność pracy z kranem kamerowy tam gdzie tylko tego zapragniesz, a czego nie mogłeś zrobić nigdy wcześniej. 

Genus Mini Jib jest zarówno kompaktowy jak i lekki, przypominając rozmiarem większość statywów, jest idealnym towarzyszem Twoich projektów filmowych. Nie chcąc ominąć świetnych ujęć, lepiej nie wychodz bez niego z domu.  

Dane techniczne

Długość po złożeniu

84 cm

Długoś po rozłożeniu 

180.5 cm

Waga

1.58 Kg

Maksymalna waga kamery

4.25 Kg

Zasięg wysokościowy

1.87 m

Przeciwwaga

Rekomandowanym jest aby używać standardowych odważników, które nabyć można w sklepie sportowym, ze względu na wszechstronność dostępnych rozmiarów i wag. Rekomendowany jest też zakup zacisku pozwalającego zabezpieczenie przeciwwagi, a także umożliwiającego swobodne przesuwanie w celu osiągnięcia idealnego balansu. 

Szybkozłączki

Rekomendowanym jest zamontowanie szybkozłączki na kranie, tak aby swobodnie i szybko móc wpinać i wypinać kamerę / aparat z kranu. Kran mini jjib posiada mocowanie pozwalające na montaż szybkozłączki.  

Statywy

Rekomendowanym jest stosowanie solidnych i stabilnych statywów. Upewnij się, że łądowność statywu jest większa niż łączna waga wszystkich elementów, które będą na nim zamontowane. 

GENUS
002518