Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Akurat DL3120 Zestaw reporterski V-Lock
   Akurat DL3120 Zestaw reporterski V-Lock

   Akurat DL3120 Zestaw reporterski V-Lock

   2 599,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   035983


   040876

   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

     

    Zestaw reporterski kit V-lock:

    - DL3120

    - głowica kątowa

    - zasilacz sieciowy

    - torba Akurat

    -gniazdo V-Lock

    W przypadku DL3120 szeroki kąt jest tą cechą, która pozwala oświetlić dużą przestrzeń z małej odległości. I do takich zastosowań ta lampa będzie idealna - małe studia, dokument, wywiady we wnętrzach, ale i w plenerze, bez konieczności podłączania do sieci.

     

    DL3120
    Panel LED DL3120 emitujący maksymalny strumień światła o wartości przekraczającej 5000 lumenów. Lampa  została skonstruowana w technologii dual balance, w oparciu o nowe, płaskie diody LED SMD o dużej mocy i wysokim współczynniku oddawania barw. Za regulację temperatury barwowej i jasności lampy odpowiada nowoczesny mikroprocesorowy sterownik, zapewniający użytkownikowi niezwykłe możliwości. Poza regulacją jasności do dyspozycji operatora są dwie standardowe temperatury barwowe: dzienna i sztuczna. Istnieje również możliwość manualnego ustawienia temperatury barwowej z zakresu 3100-5650K i zapamiętania bieżącego ustawienia lampy w nieulotnej pamięci sterownika. Cechą szczególną sterownika jest jego prosta i intuicyjna obsługa.


    Charakterystyka
    Lampa emituje bardzo silny i bardzo szeroki strumień miękkiego światła wysokiej jakości, całkowicie pozbawionego efektu migotania. Kąt wiązki światła wynosi 120 stopni co pozwala oświetlać relatywnie duże powierzchnie z małej odległości. Lampa umożliwia regulację jasności świecenia praktycznie bez zmiany temperatury barwowej. To świetne narzędzie do pracy zarówno na planie filmowym w terenie jak i do studia. Opcjonalny sterownik DMX512 umożliwia zdalne sterowanie lampą w studiach telewizyjnych lub kiedy lampa umieszczona jest w miejscach trudno dostępnych.
    W tylnej części lampy znajduje się panel sterujący sterownika, składający się z przycisków sterujących pracą lampy, wyświetlacza wskazującego bieżące ustawienie jasności w procentach oraz aktualną temperaturę barwową w Kelwinach, diod sygnalizujących tryb pracy lampy, gniazd do akumulatorów typu NP-F (opcjonalnie do innych typów akumulatorów) oraz gniazda zasilacza sieciowego.


    Pamięć użytkownika
    Pamięć nieulotna sterownika umożliwia zapamiętanie trzech ustawień panelu (jasności i temperatury barwowej).  Przywołanie ustawień z poszczególnych komórek pamięci przeprowadza się poprzez naciśnięcie jednego z przycisków pamięci. Zapis bieżącego ustawienia do komórki pamięci następuje po dłuższym przytrzymaniu wybranego przycisku pamięci. Użycie pamięci jest sygnalizowane przez kontrolki przy przyciskach.W pamięci nieulotnej sterownik zapisuje także aktualny stan lampy i przywraca go zarówno po wyłączeniu i ponownym włączeniu lampy za pomocą przycisku, jak i po zaniku zasilania.

     

    Praca z akumulatora
    Niezwykła funkcjonalność lampy DL3120  wynika z możliwości jej zasilania z popularnych i tanich akumulatorów typu NP-F. Lampa wymaga zasilania z dwóch akumulatorów typu NP-F jednocześnie. Zestaw dwóch akumulatorów tego typu jest w stanie zasilać panel świecący z pełną mocą przez okres do 1,5h. Dostępne są także inne wersje adapterów do akumulatorów, dające możliwość przystosowania DL3120 do zasilania z akumulatorów kamerowych wszystkich wiodących producentów.Dostępne są także adaptery przystosowujące lampę do zasilania z akumulatorów od dużych kamkorderów z mocowaniem typu V-Mount lub Gold Mount.


    Sterownik wyposażony jest w tester stanu naładowania akumulatorów. W celu sprawdzenia stanu naładowania należy nacisnąć przycisk BATT. TEST. Na wyświetlaczu lampy wyświetla się aktualne napięcie akumulatorów ( na górnym akumulatora zainstalowanego do lewego gniazda, a na dolnym napięcie akumulatora zainstalowanego do prawego gniazda, lub napięcie zasilania w przypadku akumulatorów V-Mount, Gold-Mount lub zasilacza sieciowego. Wartość napięcia jest wyświetlana z dokładnością do 0,1V.

    Praca z sieci
    Lampa DL3120 jest wyposażona w standardowy zasilacz sieciowy typu desktop odpowiedniej mocy, umożliwiający ciągłe zasilanie lampy z sieci o napięciu 230V, jak i 110V. Zasilacz jest wyposażony w wymienny przewód sieciowy z wtykiem europejskim. W przypadku korzystania z zasilacza w krajach gdzie obowiązują inne niż europejskie standardy, należy się zaopatrzyć w odpowiedni przewód lub adapter. Połączenie zasilacza z lampą odbywa się poprzez profesjonalne złącze renomowanej firmy o metalowej konstrukcji, zapewniające długotrwałą bezawaryjną pracę. Złącze wyposażone jest w gwintowaną tuleję zabezpieczającą przewód przed przypadkowym odłączeniem.

    Mocowanie
    Lampa DL3120 wyposażona jest w jarzmo mocujące wykonane z profili aluminiowych. Jarzmo umożliwia regulację położenia lampy w dwóch osiach. Do fiksowania lampy w osi pionowej zastosowano wygodne dźwignie z przestawianym położeniem, zaś do zamocowania do statywu jak i fiksowania w osi poziomej typowy adapter 5/8 female. W przypadku umieszczenia lampy na statywie, przydatnym akcesorium jest głowica kątowa umożliwiająca ustawienie jarzma pod dowolnym katem. Możliwe jest także zamocowanie do głowicy parasolki rozpraszającej. Lampę ze względu na niską wagę z powodzeniem można ustawiać na lekkich statywach oświetleniowych.

     

    W zestawie reporterskim:
    - panel DL3120 z gniazdami do akumulatorów NP-F
    - głowica kątowa
    - zasilacz sieciowy
    - ochronna torba do bezpiecznego przewożenia panelu wraz z osprzętem

     

    Akurat Lighting
    035983

    Szczegółowe odniesienia

    Akurat DL3120 Zestaw reporterski V-Lock DMX

    Akurat DL3120 Zestaw reporterski V-Lock

    2 599,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.