Rotolight AEOS

Rotolight AEOS

AEOS – wydajna lampa LED dla fotografii portretowej oraz zdjęć w terenie. AEOS to ciągłe światło LED bi-color o unikalnym, ultracienkim wzornictwie. To jedna z najwygodniejszych przenośnych lamp dostępnych na rynku, która waży mniej niż 1,5 kg.

4 339,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

AEOS dostarcza światło o natężeniu 5750 luksów, które osiągane jest w odległości 0,9 m. Jest również jedną z najbardziej wydajnych energetycznie lamp LED dostępnych na rynku, zdolną do 3 godzinnej pracy na 100% ustawieniu mocy, jednorazowo załadowanego akumulatora 95W – ponad dwa razy dłużej niż standard branżowy.

Zaprojektowany z myślą o fotografach oraz do wideokonferencji, AEOS to dwukolorowa dioda LED z unikalną koncepcją "ultra cienką". Waga poniżej 1,5 kg i grubości zaledwie 1 cm (1 "), AEOS jest jednym z najbardziej przenośnych lamp na rynku.

Wyposażony w potężną moc świetlną (5750 lux @ 3ft), dokładność koloru w branży (CRI: 96+) zapewnia doskonałe odcienie skóry i niezrównaną wydajność akumulatora (3 godziny na pojedynczym akumulatorze 95 W / h *), AEOS jest doskonałym źródłem światła Dla dowolnego miejsca.

Jedynie AEOS zawiera zintegrowane aluminiowe uchwyty, zapewniające swobodę "pracy światła" w celu osiągnięcia pożądanego ustawienia oświetlenia. Wysokiej jakości profesjonalna głowica kulowa jest standardowo dostarczana, zapewniając pełny 360 ° obrotu i 200 ° pochylenia podczas montażu na lekkiej podstawce.

AEOS jest wyposażony w funkcje i eliminuje konieczność używania oddzielnej lampy błyskowej, nigdy nie przegapisz tego idealnego strzału dzięki potężnej lampie błyskowej z synchronizacją z dużą szybkością, bez ponownego cyklu. Po prostu eliminuje potrzebę czasochłonnego ustawiania oświetlenia, zapewniając więcej czasu na uwolnienie kreatywności i skomponowanie idealnego strzału. "Twoje światło, twoja droga".

  • Szybka synchronizacja flash (HSS) zapewnia potężny tryb pracy lampy HSS z czasem zerowym przy 200% maksymalnej ciągłej pracy lampy w tradycyjnych obiegach fotograficznych, co umożliwia "zamrożenie działania". Ta funkcja eliminuje potrzebę kręcenia przez fotografów zarówno zdjęć, jak i zdjęć, aby kupić stroboskop, ponieważ zapewnia rozwiązanie typu "wszystko w jednym".
  • CineSFX ™ oferuje zestaw dostosowywanych efektów świetlnych kinematografii, takich jak oświetlenie, migotanie telewizora i fireand w celu zwiększenia produkcji wideo.
  • True Aperture Dimming ™ oblicza i wyświetla stopień F dla obiektu znajdującego się na określonej odległości, eliminując konieczność robienia prób i błędów lub miernik światła.
  • Projektant Fade ™ zapewnia niestandardowe efekty wygaszania / wybieżania podczas wywiadów.
  • Technologia AccuColour ™ LED phosphor zapewnia, że ​​AEOS zapewnia wyjątkową kolorystykę (CRI: 96+, TLCI 91) eliminując potrzebę spędzania czasu i pieniędzy na korygowaniu kolorów i odcieni skóry podczas produkcji.

* Baterie nie są dołączone - więcej informacji na temat baterii Rotolight kliknij tutaj

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką techniczną

Rotolight