ULTRALEKKA LAMPA LED O MOCY 800W AKURAT COSMO

ULTRALEKKA LAMPA LED O MOCY 800W AKURAT COSMO

15 990,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Konstrukcja ruchomego w pełni zdalnie sterowanego światła o dużej mocy przeznaczonego do oświetlania planów zdjęciowych z drona wymusiła zastosowanie wielu innowacyjnych technologii. Najważniejszym wyzwaniem było osiągnięcie możliwie najniższego stosunku masy lampy do mocy światła, który w przypadku oprawy Akurat COSMO wynosi tylko 3 gramy masy na 1 Wat mocy. Do konstrukcji lampy zastosowano głównie kompozyty z włókna węglowego oraz cienkościenne łączniki i śruby wykonane z duraluminium. Lekkie, ażurowe, aktywne
chłodzenie ośmiu stuwatowych diod LED których niezależne wentylatory sterowane są przez mikrokontrolery śledzące temperaturę diody, pozwoliło na osiągnięcie niskiej masy i znaczących oszczędności energii z akumulatorów.

Parametry techniczne:

Moc elektryczna 800W. Zasilanie z dwóch akumulatorów LiPo 22,2V 5000mAh lub dedykowanego zasilacza AC. 72 tysiące (!) luksów z odległości 1m przy kącie wiązki światła 27 stopni Temperatura barwowa 5600K CRI 97+ przy R9 min. 70 Zdalne sterowanie radiowe jasności i pochylenia lampy za pomocą standardowego sygnału PWM Masa 2400g

Ruchome światło pozwala osiągać niezwykłe efekty. Oto niektóre z nich. Gra cieni przy szybkim przemieszczaniu się źródła światła, możliwość „zaświecenia” z dużej wysokości poświaty przy zdjęciach nocnych, światło śledzące przemieszczający się czy uciekający obiekt. Potężne narzędzie w filmie przyrodniczym. Możliwość umieszczenia lampy na zdalnie sterowanych wózkach i penetracji z ziemi, ale także na statywie. Możliwość wielogodzinnej pracy z akumulatorów przy wykorzystaniu minimalnego strumienia światła, lub wykonania 15 minutowego ujęcia wykorzystując pełną moc lampy. Niska masa startowa i użycie akumulatorów LiPo o pojemności zoptymalizowanej pod kątem maksymalnej długości lotu drona.

Lampa jest wyposażona w typowe przyłącza do akumulatorów LiPo powszechnie używanych w modelarstwie, oraz miejsce i przyłącze do zainstalowania dowolnego modelarskiego odbiornika RC. Posiada także przyciski do manualnego sterowania jasnością oraz wyświetlacz który wskazuje moc w procentach oraz aktualne napięcie akumulatorów. Ponieważ dron może się obracać wokół własnej osi bez żadnych ograniczeń, do lampy wbudowano serwomechanizm sterujący pochyleniem lampy. To daje pełną kontrolę kierunku lampy.

Produkt jest przeznaczony do zdjęć specjalnych dla profesjonalnego odbiorcy. Nie ma na rynku podobnego
produktu. Możliwość oświetlania planu zdjęciowego z dronów daje ogromny potencjał nowych środków
artystycznych, niemożliwych do osiągnięcia za pomocą innych rozwiązań. Ta lampa to także potężne źródło światła do standardowych zastosowań.

Cena produktu bez mocowania do drona 12 499PLN +VAT