Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY
   NIKON D780 BODY

   NIKON D780 BODY

   11 499,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   040940


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    24,5 MP BSI CMOS w formacie FX i procesor EXPEED 6

    Wybrany ze względu na swoją wszechstronność pełnoklatkowy czujnik CMOS 24,5 MP zapewnia odpowiednią rozdzielczość, szybkie prędkości odczytu i imponującą wydajność przy słabym świetle. Jego konstrukcja BSI (podświetlana od tyłu), wraz z procesorem obrazu EXPEED 6, pomagają osiągnąć szczególnie wyraźne wyniki przy obniżonym poziomie hałasu, aby pasowały do ​​pracy z pełnym rodzimym zakresem czułości ISO 100-51200, który można rozszerzyć do ISO 50- 204800. Do pracy z poruszającymi się obiektami dostępna jest seria zdjęć seryjnych z szybkością 7 kl./s podczas korzystania z wizjera optycznego, ale podczas pracy w trybie cichego podglądu na żywo możliwe jest fotografowanie z szybkością do 12 kl./sw trybie raw lub JPEG.


    51-punktowy czujnik AF Multi-CAM 3500 II

    Podczas pracy z wizjerem optycznym czujnik AF Multi-CAM 3500 II wykorzystuje 51 punktów detekcji fazy, aby szybko i dokładnie ustawić ostrość na obiektach. Ten system jest wrażliwy do -3 EV i ma również 15 punktów krzyżowych dla jeszcze większej dokładności w sytuacjach o niskim kontraście. Korzystając z teleobiektywów i telekonwerterów, 11 punktów ostrości jest również czułych aż do wartości przysłony f / 8. Śledzenie 3D, będące częścią inteligentnego systemu rozpoznawania scen, działa również na rzecz utrzymywania ostrości na poruszających się obiektach, zapewniając większą dokładność podczas fotografowania z dużą szybkością zdjęć seryjnych.


    Nagrywanie wideo UHD 4K

    Oprócz zdjęć, D780 wykorzystuje kombinację czujników i procesorów, aby uzyskać wysoką wydajność wideo. Nagrywanie w rozdzielczości UHD 4K jest możliwe przy użyciu obszaru pełnoekranowego lub obszaru przycinania DX przy szybkości klatek 30p, 25 lub 24p, a nagrywanie wideo Full HD 1080p jest również obsługiwane przy prędkości do 120p w przypadku odtwarzania w zwolnionym tempie. Pliki można zapisać na karcie pamięci w aparacie lub jako nieskompresowany plik na opcjonalny zewnętrzny rejestrator przez wyjście HDMI.

    Uzupełniając możliwości wideo, D780 integruje również gamma N-Log do rejestrowania płaskich materiałów, które maksymalizują zakres dynamiczny i kontrolę gradacji kolorów podczas postprodukcji. HLG (Hybrid Log Gamma) może być również wykorzystywany do tworzenia treści HDR. Inne dodatki to możliwość przesyłania wysokiej jakości 10-bitowych danych przez HDMI oraz funkcja elektronicznej VR zapewniająca płynne fotografowanie z ręki. Funkcja Focus Peaking może być wykorzystana do ręcznej kontroli ostrości, a dostępna jest również opcja Zebra Stripes, która pomaga wykryć prześwietlone obszary w kadrze. Nagrywanie dźwięku można obsługiwać za pomocą wbudowanego mikrofonu stereo lub opcjonalnego mikrofonu zewnętrznego można dodać przez gniazdo stereo 3,5 mm, aby uzyskać lepszą kontrolę nad jakością, a monitorowanie na żywo jest możliwe przez gniazdo słuchawkowe.


    273-punktowy hybrydowy system AF

    Podczas pracy w trybie podglądu na żywo lub podczas nagrywania wideo używany jest hybrydowy system AF, który zawiera 273 punktów detekcji fazy na czujniku, które pokrywają około 90% obszaru obrazowania. Pomaga to w osiągnięciu szybkiego i dokładnego ustawiania ostrości zarówno zdjęć, jak i filmów, a także wykorzystuje zaawansowane technologie śledzenia obiektów, w tym AF z detekcją oka. Ten system ustawiania ostrości działa w słabym świetle do -4 EV lub do -6 EV w dedykowanym trybie AF przy słabym świetle dla zdjęć.


    System rozpoznawania scenerii i pomiar ekspozycji

    Inteligentny system rozpoznawania scen z 3D Color Matrix Metering III wykorzystuje 180 000 pikseli czujnik RGB do oceny i analizy wszystkich aspektów sceny, w tym jasności, kontrastu, odległości od obiektu i kolorów sceny, w celu szybkiego ustalenia dokładnej ekspozycji i balansu bieli ustawienie najlepiej renderujące scenę pod ręką. Zebrane informacje są również sprawdzane względem wbudowanych obrazów referencyjnych, aby zapewnić spójność między obrazami w odniesieniu do ekspozycji, balansu bieli, ustawień lampy błyskowej i-TTL i skuteczności AF śledzenia obiektu.


    Konstrukcja D780

    • Jasny optyczny wizjer pentapryzmu pokrywa 100% kadru przy powiększeniu 0,7x.
    • Duży tylny ekran LCD o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 2,36 m ma odchylaną konstrukcję dostosowaną do pracy pod dużym i niskim kątem. Jest także ekranem dotykowym i zapewnia intuicyjną kontrolę nad odtwarzaniem, nawigacją w menu oraz dotykowym AF i migawką dotykową.
    • Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie plików i zdalne sterowanie aparatem z podłączonych urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Nikon SnapBridge.
    • Dwa gniazda kart pamięci SD obsługują standard UHS-II dla dużych prędkości odczytu / zapisu i umożliwiają bardziej elastyczne przechowywanie plików, takie jak nagrywanie z przepełnieniem i powielanie plików w aparacie.
    • Akumulator litowo-jonowy EN-EL15b zapewnia około 2260 zdjęć na jednym ładowaniu.


    Kompatybilność kart pamięci dla aparatów Nikon

    Skorzystaj z kreatora aby sprawdzić kompatybilność karty pamięci z wybranym modelem aparatu Nikon.

    Sprawdź kompatybilność kart

    Nikon
    040940

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Full Frame
    Rozdzielczość obrazu:
    24 megapixeli
    Rozdzielczość video:
    4K
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Może ci się spodobać również

    NIKON D780 BODY

    11 499,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.