Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   DJI Mavic 2 Enterprise
   DJI Mavic 2 Enterprise
   DJI Mavic 2 Enterprise
   DJI Mavic 2 Enterprise

   DJI Mavic 2 Enterprise

   9 800,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   DRO000144

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    DJI Mavic 2 Enterprise

    DJI Mavic 2 Enterprise


    Więcej możliwości

    DJI Mavic 2 Enterprise został wyposażony w dodatkowe akcesoria takie jak: głośnik, oświetlenie oraz dioda ostrzegawcza.


    Dzięki temu z drona mogą korzystać różnego rodzaju służby porządku publicznego, np. policja, straż czy też ratownicy medyczni. Urządzenie świetnie sprawdza się również podczas inspekcji mostów, masztów i wielu innych elementów infrastruktury. Kamera rejestruje obraz w jakości 4K, co sprawia, że może okazać się niezastąpiona podczas działania w sytuacjach kryzysowych.

    DJI Mavic 2 Enterprise 2


    Dodatkowe akcesoria

    Razem z dronem DJI Mavic 2 Enterprise w zestawie znajdują się akcesoria, znakomicie sprawdzające się podczas różnych akcji i działań służb.


    Dodatkowe akcesoria:


    Oświetlenie (M2E Spotlight) - Można je wykorzystać do oświetlenia drogi zagubionym osobom i tym samym nawigowania ich do bezpiecznego punktu.


    Głośnik (M2E Speaker) - Dzięki niemu operator drona może komunikować się głosowo z zespołami będącymi na miejscu działania. Sprawia to, że koordynowanie i kierowanie akcją jest dużo prostsze


    Dioda ostrzegawcza (M2E Beacon) - Bardzo przydatna w nocy i w warunkach zmniejszonej widoczności. Za jej pomocą inni piloci są informowani o nadlatującym dronie.

    DJI Mavic 2 Enterprise 3


    Bezpieczeństwo przede wszystkim

    DJI Mavic 2 Enterprise wyposażony jest w system DJI AirSense, który pozwala skutecznie omijać przeszkody i jednocześnie informuje o innych nadlatujących urządzeniach.


    Technologia FlightAutonomy, która za pomocą wielu sensorów wykrywa i oblicza dystans do zbliżających się przeszkód, została teraz poprawiona. Efektem tego jest bezpieczniejszy i bardziej stabilny lot, bez względu na otoczenie.

    DJI Mavic 2 Enterprise 4


    Obraz 4K

    Kamera w którą wyposażony jest dron DJI Mavic 2 Enterprise, posiada podwójny zoom optyczny oraz potrójny zoom cyfrowy. Dzięki temu będziemy blisko blisko wydarzeń i jednocześnie z dala od niebezpieczeństwa.


    Kamera rejestruje obraz w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Pozwala to na uchwycenie ważnych szczegółów w trudnych warunkach i podczas skomplikowanych akcji, gdzie szybka reakcja i czas są na wagę złota.

    DJI Mavic 2 Enterprise 5


    Kompaktowa konstrukcja

    DJI Mavic 2 Enterprise waży jedynie 905 gramów a jego konstrukcja jest kompaktowa i łatwo składana. Możemy dzięki temu schować go do plecaka lub przypiąć do specjalnego pasa, co ułatwia transport i sprawia, że drona można mieć zawsze pod ręką.


    Urządzenie zostało wyposażone w specjalne baterie, który potrafią samodzielnie się ogrzewać, tak aby sprostać wyzwaniom podczas trudnych warunków atmosferycznych, nawet w temperaturach poniżej 0.

    DJI Mavic 2 Enterprise 6


    DJI
    DRO000144

    Szczegółowe odniesienia