Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II
   Rode Wireless GO II

   Rode Wireless GO II

   1 380,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   042938

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Rode_WirelessGOII_WirelessGOIISingle_1920x700.jpg


    Zestaw Rode Wireless GO II

    Najmniejszy na świecie i pierwszy prawdziwie bezprzewodowy mikrofon odrodził się. Wireless GO II to ultrakompaktowy i niezwykle wszechstronny system mikrofonów bezprzewodowych składający się z dwukanałowego odbiornika i dwóch nadajników. Wyposażony w ten sam wyjątkowy współczynnik kształtu i profesjonalną jakość dźwięku, co oryginalny Wireless GO z przełomową, zgłoszoną do opatentowania technologią, Wireless GO II jest idealnym mikrofonem do szerokiego zakresu zastosowań związanych z tworzeniem treści.

    Wireless GO II oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zwiększony zasięg (200 mw linii wzroku) i lepszą stabilność transmisji, wbudowane możliwości nagrywania i wiele więcej. Oto bezprzewodowy dźwięk nowej generacji.


    Kluczowe cechy:

    • Dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych do jednoczesnego nagrywania dwóch źródeł dźwięku
    • Transmisja cyfrowa 2,4 GHz serii IV, szyfrowanie 128-bitowe - krystalicznie czysty dźwięk do 200 m (w linii wzroku), zoptymalizowany pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w gęstych środowiskach radiowych
    • Wyjście analogowe TRS 3,5 mm, wyjście cyfrowe USB-C i iOS - uniwersalna kompatybilność z aparatami, urządzeniami mobilnymi i komputerami
    • Nagrywanie na pokładzie - ponad 24 godziny pamięci wewnętrznej
    • Możliwość nagrywania każdego kanału osobno lub łączenia ich w celu uzyskania maksymalnej elastyczności w postprodukcji
    • Kanał bezpieczeństwa, elastyczna regulacja wzmocnienia (trzystopniowy pad, z możliwością rozszerzenia do 10-stopniowego)
    • Wbudowany akumulator litowo-jonowy - do 7 godzin pracy na baterii
    • Zaprojektowany i wykonany w precyzyjnych zakładach produkcyjnych RØDE w Australii

    Niezrównana wszechstronność

    Wireless GO II przenosi bezprzewodową wszechstronność na nowy poziom. Wyposażony w wyjście analogowe TRS 3,5 mm do podłączania do kamer oraz cyfrowe wyjście audio przez USB-C do podłączania do smartfonów, tabletów i komputerów, jest idealny do tworzenia treści, kręcenia filmów, prezentacji w aparacie lub na scenie, vlogowania, YouTube, transmisje na żywo i nie tylko.

    Wbudowane nagrywanie oznacza, że ​​nigdy więcej nie musisz martwić się przerwami lub problemami z dźwiękiem, a elastyczna regulacja wzmocnienia pozwala precyzyjnie dostosować wyjście do urządzenia. Wireless GO II oferuje również opcję nagrywania każdego kanału osobno lub łączenia obu, zapewniając najwyższą elastyczność w postprodukcji.


    Ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk

    Wireless GO II oferuje ten sam kieszonkowy rozmiar, co oryginalny Wireless GO. Nadajniki i odbiornik ważą mniej niż 32 g, praktycznie nie zajmując miejsca w torbie na aparat, plecaku, torebce czy teczce. Jest również dostarczany z poręcznym pokrowcem, aby wszystko było uporządkowane i bezpieczne. Unikalna konstrukcja klipsa Wireless GO II umożliwia szybki i łatwy montaż na ubraniu lub zimnej stopce aparatu, mobilnym zestawie do aparatu, wysięgniku lub dowolnym akcesorium do zimnej stopki - ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk w każdej sytuacji nagrywania.


    Profesjonalny dźwięk. Bezproblemowa łączność

    Wireless GO II został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalną jakość dźwięku, będąc jednocześnie niezwykle prostym w użyciu. Nadajniki i odbiornik są automatycznie sparowane, co zapewnia bezproblemowy proces konfiguracji za każdym razem. Cyfrowa transmisja RØDE Series IV 2,4 GHz z szyfrowaniem 128-bitowym zapewnia zasięg do 200 m (w linii wzroku) i jest zoptymalizowana pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w obszarach o wysokim poziomie aktywności RF, w tym w gęstych środowiskach miejskich, centrach handlowych, uniwersytetach , centra kongresowe i biura.

    Każdy nadajnik wyposażony jest w wysokiej jakości wbudowaną dookólną kapsułę pojemnościową do całkowicie bezprzewodowego nagrywania, a także wejście TRS 3,5 mm do podłączenia mikrofonu lavalier. Wireless GO II jest również dostarczany z owłosioną przednią szybą typu twist-and-lock do nagrywania w wietrznych lub niesprzyjających warunkach pogodowych. Krystalicznie czysty, profesjonalny dźwięk w każdej sytuacji.


    RØDE Central

    Odblokuj zaawansowane funkcje Wireless GO II z RØDE Central! Ta łatwa w użyciu aplikacja towarzysząca umożliwia skonfigurowanie preferencji urządzenia, dostęp, optymalizację i eksport nagrań, aktywację i dezaktywację funkcji oraz aktualizację oprogramowania układowego. Do pobrania bezpłatnie na komputery Mac i Windows.


    Więcej funkcji. Większa elastyczność

    Podłączenie Twojego Wireless GO II do RØDE Central umożliwia dostęp do wielu przydatnych funkcji, w tym kanału bezpieczeństwa, który nagrywa drugą ścieżkę przy -20 dB w przypadku głównych klipów audio, blokada wyciszenia, dzięki czemu nigdy nie wyciszysz przypadkowo nadajników oraz precyzyjna regulacja wzmocnienia, która rozszerza trzystopniowy pad do 10-stopniowego padu.


    Nagrywanie na pokładzie

    Każdy nadajnik Wireless GO II ma wbudowane możliwości nagrywania, z wystarczającą pamięcią wewnętrzną, aby przechowywać ponad 24 godziny skompresowanego dźwięku i siedem godzin nieskompresowanego dźwięku. Gdy jest aktywne, nagrywanie rozpocznie się natychmiast po podłączeniu nadajników do odbiornika, więc zawsze będziesz mieć kopię zapasową nagrania na wypadek przerw lub innych problemów z dźwiękiem.

    Po załadowaniu plików do RØDE Central, będziesz nawet w stanie zobaczyć dokładnie, gdzie wystąpiły jakiekolwiek przerwy, dzięki czemu możesz dokładnie określić, jakiego dźwięku potrzebujesz. Witamy w bezproblemowym nagrywaniu.    Rode
    042938

    Szczegółowe odniesienia

    Specyfikacja

    • Zasada akustyczna Przetwornik ciśnienia wstępnie spolaryzowany
    • Wzór biegunowy Wielokierunkowy
    • Zakres częstotliwości 50 Hz - 20 kHz
    • Maksymalny SPL (mikrofon) 100 dB SPL (1 kHz przy 1 m) dBu
    • Maksymalny poziom wejściowy (3,5 mm) -20 dBV
    • Wzmocnienie przedwzmacniacza mikrofonu 20dB
    • Równoważny poziom hałasu (ważony A) 22dBA
    • Wymagania dotyczące zasilania Wbudowany akumulator litowo-jonowy ładowany przez USB 5 V, 0,3 A.
    • Czas operacyjny Do 7 godzin
    • Wejścia analogowe 3,5 mm TRS (wejście mikrofonowe lavalier)
    • Wyjścia analogowe 3,5 mm TRS
    • Zasięg transmisji 200 m (w linii wzroku)
    • Łączność z komputerem USB typu C.
    • Waga (g) TX: 30g RX: 32g
    • Wymiary (dł. X szer. X wys., Mm)
     TX Długość: 44 Szerokość: 45,3 Wysokość: 18,3
     RX Długość: 44 Szerokość: 45,5 Wysokość: 18,3
    • Dołączone akcesoria:
     3 x SC20
     1 x SC5
     3 x futrzany
     1 x torba typu worek