Rode Wireless GO II

1 499,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Rode_Wireless_GO_II_1920x700-min.jpg


Zestaw Rode Wireless GO II

Najmniejszy na świecie i pierwszy prawdziwie bezprzewodowy mikrofon odrodził się. Wireless GO II to ultrakompaktowy i niezwykle wszechstronny system mikrofonów bezprzewodowych składający się z dwukanałowego odbiornika i dwóch nadajników. Wyposażony w ten sam wyjątkowy współczynnik kształtu i profesjonalną jakość dźwięku, co oryginalny Wireless GO z przełomową, zgłoszoną do opatentowania technologią, Wireless GO II jest idealnym mikrofonem do szerokiego zakresu zastosowań związanych z tworzeniem treści.

Wireless GO II oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym uniwersalną kompatybilność z kamerami, urządzeniami mobilnymi i komputerami, zwiększony zasięg (200 mw linii wzroku) i lepszą stabilność transmisji, wbudowane możliwości nagrywania i wiele więcej. Oto bezprzewodowy dźwięk nowej generacji.


Kluczowe cechy:

 • Dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych do jednoczesnego nagrywania dwóch źródeł dźwięku
 • Transmisja cyfrowa 2,4 GHz serii IV, szyfrowanie 128-bitowe - krystalicznie czysty dźwięk do 200 m (w linii wzroku), zoptymalizowany pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w gęstych środowiskach radiowych
 • Wyjście analogowe TRS 3,5 mm, wyjście cyfrowe USB-C i iOS - uniwersalna kompatybilność z aparatami, urządzeniami mobilnymi i komputerami
 • Nagrywanie na pokładzie - ponad 24 godziny pamięci wewnętrznej
 • Możliwość nagrywania każdego kanału osobno lub łączenia ich w celu uzyskania maksymalnej elastyczności w postprodukcji
 • Kanał bezpieczeństwa, elastyczna regulacja wzmocnienia (trzystopniowy pad, z możliwością rozszerzenia do 10-stopniowego)
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy - do 7 godzin pracy na baterii
 • Zaprojektowany i wykonany w precyzyjnych zakładach produkcyjnych RØDE w Australii

Niezrównana wszechstronność

Wireless GO II przenosi bezprzewodową wszechstronność na nowy poziom. Wyposażony w wyjście analogowe TRS 3,5 mm do podłączania do kamer oraz cyfrowe wyjście audio przez USB-C do podłączania do smartfonów, tabletów i komputerów, jest idealny do tworzenia treści, kręcenia filmów, prezentacji w aparacie lub na scenie, vlogowania, YouTube, transmisje na żywo i nie tylko.

Wbudowane nagrywanie oznacza, że ​​nigdy więcej nie musisz martwić się przerwami lub problemami z dźwiękiem, a elastyczna regulacja wzmocnienia pozwala precyzyjnie dostosować wyjście do urządzenia. Wireless GO II oferuje również opcję nagrywania każdego kanału osobno lub łączenia obu, zapewniając najwyższą elastyczność w postprodukcji.


Ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk

Wireless GO II oferuje ten sam kieszonkowy rozmiar, co oryginalny Wireless GO. Nadajniki i odbiornik ważą mniej niż 32 g, praktycznie nie zajmując miejsca w torbie na aparat, plecaku, torebce czy teczce. Jest również dostarczany z poręcznym pokrowcem, aby wszystko było uporządkowane i bezpieczne. Unikalna konstrukcja klipsa Wireless GO II umożliwia szybki i łatwy montaż na ubraniu lub zimnej stopce aparatu, mobilnym zestawie do aparatu, wysięgniku lub dowolnym akcesorium do zimnej stopki - ultrakompaktowy bezprzewodowy dźwięk w każdej sytuacji nagrywania.


Profesjonalny dźwięk. Bezproblemowa łączność

Wireless GO II został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalną jakość dźwięku, będąc jednocześnie niezwykle prostym w użyciu. Nadajniki i odbiornik są automatycznie sparowane, co zapewnia bezproblemowy proces konfiguracji za każdym razem. Cyfrowa transmisja RØDE Series IV 2,4 GHz z szyfrowaniem 128-bitowym zapewnia zasięg do 200 m (w linii wzroku) i jest zoptymalizowana pod kątem wyjątkowo stabilnej pracy w obszarach o wysokim poziomie aktywności RF, w tym w gęstych środowiskach miejskich, centrach handlowych, uniwersytetach , centra kongresowe i biura.

Każdy nadajnik wyposażony jest w wysokiej jakości wbudowaną dookólną kapsułę pojemnościową do całkowicie bezprzewodowego nagrywania, a także wejście TRS 3,5 mm do podłączenia mikrofonu lavalier. Wireless GO II jest również dostarczany z owłosioną przednią szybą typu twist-and-lock do nagrywania w wietrznych lub niesprzyjających warunkach pogodowych. Krystalicznie czysty, profesjonalny dźwięk w każdej sytuacji.


RØDE Central

Odblokuj zaawansowane funkcje Wireless GO II z RØDE Central! Ta łatwa w użyciu aplikacja towarzysząca umożliwia skonfigurowanie preferencji urządzenia, dostęp, optymalizację i eksport nagrań, aktywację i dezaktywację funkcji oraz aktualizację oprogramowania układowego. Do pobrania bezpłatnie na komputery Mac i Windows.


Więcej funkcji. Większa elastyczność

Podłączenie Twojego Wireless GO II do RØDE Central umożliwia dostęp do wielu przydatnych funkcji, w tym kanału bezpieczeństwa, który nagrywa drugą ścieżkę przy -20 dB w przypadku głównych klipów audio, blokada wyciszenia, dzięki czemu nigdy nie wyciszysz przypadkowo nadajników oraz precyzyjna regulacja wzmocnienia, która rozszerza trzystopniowy pad do 10-stopniowego padu.


Nagrywanie na pokładzie

Każdy nadajnik Wireless GO II ma wbudowane możliwości nagrywania, z wystarczającą pamięcią wewnętrzną, aby przechowywać ponad 24 godziny skompresowanego dźwięku i siedem godzin nieskompresowanego dźwięku. Gdy jest aktywne, nagrywanie rozpocznie się natychmiast po podłączeniu nadajników do odbiornika, więc zawsze będziesz mieć kopię zapasową nagrania na wypadek przerw lub innych problemów z dźwiękiem.

Po załadowaniu plików do RØDE Central, będziesz nawet w stanie zobaczyć dokładnie, gdzie wystąpiły jakiekolwiek przerwy, dzięki czemu możesz dokładnie określić, jakiego dźwięku potrzebujesz. Witamy w bezproblemowym nagrywaniu.


Specyfikacja

 • Zasada akustyczna Przetwornik ciśnienia wstępnie spolaryzowany
 • Wzór biegunowy Wielokierunkowy
 • Zakres częstotliwości 50 Hz - 20 kHz
 • Maksymalny SPL (mikrofon) 100 dB SPL (1 kHz przy 1 m) dBu
 • Maksymalny poziom wejściowy (3,5 mm) -20 dBV
 • Wzmocnienie przedwzmacniacza mikrofonu 20dB
 • Równoważny poziom hałasu (ważony A) 22dBA
 • Wymagania dotyczące zasilania Wbudowany akumulator litowo-jonowy ładowany przez USB 5 V, 0,3 A.
 • Czas operacyjny Do 7 godzin
 • Wejścia analogowe 3,5 mm TRS (wejście mikrofonowe lavalier)
 • Wyjścia analogowe 3,5 mm TRS
 • Zasięg transmisji 200 m (w linii wzroku)
 • Łączność z komputerem USB typu C.
 • Waga (g) TX: 30g RX: 32g
 • Wymiary (dł. X szer. X wys., Mm)
  TX Długość: 44 Szerokość: 45,3 Wysokość: 18,3
  RX Długość: 44 Szerokość: 45,5 Wysokość: 18,3
 • Dołączone akcesoria:
  3 x SC20
  1 x SC5
  3 x futrzany
  1 x torba typu worek

Rode
042938