Synco S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem (Lav-S6M)

109,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


SYNCO S6M

SYNCO S6M to mały o wielkich możliwościach mikrofon pojemnościowy z 6-metrowym kablem do nagrywania. Przeznaczony jest do smartfonów, aparatów cyfrowych, kamer, komputerów, tabletów, mikserów i innych urządzeń nagrywających. Idealnie sprawdzi się do przeprowadzania wywiadów, konferencji, transmisji na żywo, zdalnego nauczania, podcastów, specjalnego zbierania dźwięków i w trakcie realizacji wielu innych zadań, w których chcemy uzyskać wysokiej jakości zapis dźwięku. Poznaj jego możliwości i przekonaj się, że doskonale sprawdzi się w niemal każdej sytuacji.


MOŻLIWOŚĆ MONITOROWANIA DŹWIĘKU W CZASIE RZECZYWISTYM

Mikrofon SYNCO S6M jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe TRS 3,5 mm, które daje możliwość bezpośredniego podpięcia słuchawek do mikrofonu i monitorowania zapisu dźwięku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, mamy możliwość bieżącej kontroli jakości nagrania.


WSZECHSTRONNA KOMPATYBILNOŚĆ

Mikrofon SYNCO S6M z łatwością podłączysz do niemal każdego urządzenia przy pomocy standardowej wtyczki minijack 3,5 mm oraz znajdującego się w zestawie adapteru 6,3 mm TRRS do TRS. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku.


DŁUGI, PRZECIWZAKŁÓCENIOWY KABEL

SYNCO S6M wyposażony jest w odporny na zużycie, wytrzymały, przeciwzakłóceniowy kabel, co zapewnia stabilną, szybką transmisję sygnału i pomaga zapewnić wysoką wierność dźwięku. Nieprzeciętna długość 6m/19,7ft umożliwia swobodne filmowanie.


DOOKÓLNY ODBIÓR 360°

SYNCO S6M jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.


TECHNOLOGIA REDUKCJI SZUMÓW CVC

Mikrofon S6M wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, który znacznie zmniejsza szumy niskich częstotliwości generowane przez prąd i poprawia zdolność odbioru dźwięku. Mikrofon S6M z SNR 75 dB uwydatnia pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić krystalicznie czysty i idealnie odwzorowany dźwięk. Zapomnij o niepożądanych odgłosach, zgrzytach i trzaskach!


WYTRZYMAŁA BATERIA I MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA PRZEZ USB

W przeciwieństwie do urządzeń zasilanych tradycyjną baterią guzikową, mikrofon krawatowy S6M jest ładowany przez port micro USB. Wbudowana bateria litowa o dużej pojemności pozwala na nieprzerwaną pracę przez 10 - 12 godzin. Słaby akumulator, który rozładuje się w kilka chwil, już nie utrudni Ci pracy - wybierając SYNCO S6M, stawiasz na niezawodność.


SPECYFIKACJA:

Rodzaj przetwornika: Pojemnościowy

Charakterystyka kierunkowości: dookólny

Pasmo przenoszenia: 20Hz to 19KHz

Sygnał/szum: 75 dB

Czułość: -30dB±3dB (0dB=1V/Pa,1KHz)

Impedancja wyjściowa: 1000 Ω

Złącze: 3,5 mm TRS / TRRS

Długość przewodu audio: 6 m

Pojemność baterii: 500 mAh

Sposób zasilania: kabel USB do micro USB

Mocowanie: Klips do odzieży


ZESTAW ZAWIERA

Mikrofon Lav-S6M - 1 szt.

Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.

Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.

Adapter Minijack 3,5 mm do Jack 6,3 mm - 1 szt.

Kabel do ładowania USB do micro USB (50 cm) - 1 szt.

Skórzany woreczek transportowy - 1 szt.


Synco