Synco D1 mikrofon shotgun - hiperkardioidalny kierunkowy (MIC-D1)

Synco D1 mikrofon shotgun - hiperkardioidalny kierunkowy (MIC-D1)

899,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


DOSKONAŁA TRANSMISJA SYGNAŁU

SYNCO D1 jest profesjonalnym mikrofonem transmisyjnym przeznaczonym do produkcji wideo i realizacji projektów, wymagających odbioru dźwięku emitowanego na dużym obszarze, na zewnątrz lub w warunkach studyjnych. Niezależnie od tego, jak daleko znajdziesz się od źródła nagrywanego dźwięku, usłyszysz je jakbyś stał tuż obok. Stosunek sygnału do szumu (SNR) SYNCO Mic-D1 wynosi 78 dB co zapewnia doskonałą jakość przenoszenia sygnału audio i sprawi, że mikrofon zaskoczy Cię naturalnym brzmieniem zebranego dźwięku.


DWA SPOSOBY ZASILANIA

SYNCO D1 może być zasilany na 2 sposoby. Jest wyposażony w pozłacane 3-pinowe męskie złącze XLR, co umożliwia pracę na zasilaniu fantomowym 48V, w które wyposażone jest większość profesjonalnych kamer wideo, mikserów lub urządzeń rejestrujących. Może być także zasilany jedną baterią AA, która wystarczy nawet na 100 godzin pracy. To rozwiązanie, jest idealne dla lustrzanek cyfrowych, komputerów i innych urządzeń, które nie oferują zasilania fantomowego.


MATRYCA HIPERKARDIOIDALNA DLA ZACHWYCAJĄCEJ JAKOŚCI DŹWIĘKU

Unikalna, hiperkardioidalna budowa mikrofonu o wysokiej czułości -32dB (±2dB) sprawia, że SYNCO D1 charakteryzuje się bardzo wąskim obszarem odbierania dźwięków. Mikrofon skupia się na odbieraniu bogatego w szczegóły dźwięku bezpośrednio przed nim i odrzuca dźwięki dochodzące z boku i z tyłu. Dzięki temu, zawsze dokładnie przetwarza to, na czym najbardziej Ci zależy, optymalizuje brzmienie, a nagranie cieszy bogactwem detali i czystością dźwięku.


KONSTRUKCJA Z MOSIĄDZU

Wykonany z mosiądzu klasy instrumentalnej, mikrofon SYNCO D1 ma elegancki wygląd i solidną konstrukcję. Mosiądz nie tłumi drgań akustycznych i zapewnia jasny i czysty dźwięk. Gwarantuje również wysoką ochronę przeciwzakłóceniową.


FILTR GÓRNOPRZEPUSTOWY 180 HZ REDUKUJĄCY ZBĘDNY HAŁAS

Mikrofon SYNCO D1 wyposażony jest w górnoprzepustowy filtr 180 Hz, który umożliwia skuteczne wygłuszanie niepożądanych dźwięków o niskiej częstotliwości. Włączając opcjonalny filtr, skutecznie usuniesz takie niepożądane dźwięki jak odgłosy pracy silnika, klimatyzatorów, trzaski, zgrzyty, szumy czy odgłosy kroków lub ruchu ulicznego. Nic nie zakłóci Twojego nagrania. Przy pomocy filtra wytłumisz wszystko, co Ci przeszkadza i uzyskasz idealnie czysty dźwięk.


SPECYFIKACJA:

Rodzaj przetwornika: Tylny, elektretowy pojemnościowy

Charakterystyka kierunkowości: Hiperkardioidalna

Pasmo przenoszenia: 40Hz do 20KHz

Zakres dynamiczny: 106dB/ 91dB 11KHz przy Max. SPL

Sygnał/szum: 78dB (1KHz przy 1Pa)

Czułość: -34dB/32dB±2dB (1dB=1V/Pa przy 1KHz)

Max. wejście SPL: 450Ω±20% (przy 1KHz)

Impedancja wyjściowa: 500Ω/600Ω 48V/1.5V

Złącze: 3.5mm TRS / TRRS connector

Zasilanie: Phantom Power 48V/akumulator 1.5V AA

Czas pracy na baterii: 100 h

Wymiary: 11.22 x 0.83 cali

Waga: 7.3oz / 207g

Mocowanie: Uchwyt z mocowaniem zimna stopka / gwint ⅜” / gwint ⅝”


ZESTAW ZAWIERA

Mikrofon Mic-D1 - 1 szt.

Uchwyt - 1 szt.

Osłonka przeciwwietrzna piankowa - 1 szt.

Kabel do ładowania USB C do USB - 1 szt.

Kabel XLRM do XLRF - 1 szt.Etui do transportu - 1 szt.


Synco