Synco M3 mikrofon nakamerowy - kardioidalny z odsłuchem (MIC-M3)

Synco M3 mikrofon nakamerowy - kardioidalny z odsłuchem (MIC-M3)

269,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


SYNCO M3

Mikrofon SYNCO M3 wyposażony jest w dobrze zaprojektowaną 3-stopniową regulację wzmocnienia, ponadprzeciętny filtr górnoprzepustowy 100 Hz i poręczne akcesoria codziennego użytku, które zapewnią Ci wygodną i łatwą pracę, a jej efekty przerosną Twoje oczekiwania. Wyjątkowa kompatybilność sprawia, że świetnie sprawdzi się w trakcie realizacji filmów dokumentalnych, ślubnych, vlogów i wielu innych sytuacjach, w których niezbędna jest wysoka jakość nagrania oraz możliwość szybkiego podłączenia do wybranego sprzętu bez konieczności instalowania sterowników.


PROFESJONALNY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

Kardioidalny mikrofon nakamerowy SYNCO M3 profesjonalnie nagra wszystko, na co go skierujesz, jednocześnie efektywnie wygłuszy niepożądane dźwięki w tle i wyeliminuje wszelkie zakłócenia. Jest doskonały w minimalizowaniu hałasu i redukcji szumów znajdujących się poza osią mikrofon - źródło nagrywanego dźwięku. Membranowa kapsuła kondensatora przechwyci najdrobniejsze szczegóły dźwiękowe oddając naturalny, pożądany dźwięk, dzięki czemu zyskasz materiały doskonałej jakości.


3-POZIOMOWA KONTROLA WZMOCNIENIA

SYNCO M3 został wyposażony w 3-stopniową regulację wzmocnienia dźwięku. Możesz, dzięki intuicyjnemu przełącznikowi między natężeniem dźwięku o wartościach -10dB, 0dB i +10dB, w szybki sposób poprawić jakość sygnałów wejściowych niezależnie od sytuacji w jakiej pracujesz. Użyj przełącznika w trakcie monitorowania nagrywania za pomocą słuchawek, zyskując możliwość wyeksponowania pożądanych dźwięków w czasie rzeczywistym.


FILTR GÓRNOPRZEPUSTOWY 100 HZ REDUKUJĄCY ZBĘDNY HAŁAS

Mikrofon SYNCO M3 wyposażony jest w górnoprzepustowy filtr 100 Hz, który umożliwia skuteczne wygłuszanie większość niepożądanych dźwięków o niskiej częstotliwości. Włączając opcjonalny filtr, skutecznie usuniesz niepożądane dźwięki spowodowane przepływem powietrza, ruchem ulicznym czy pracą wentylatora. Dzięki tej możliwości, możesz uzyskać czysty dźwięk niezależnie od sytuacji.


NIEZBĘDNE AKCESORIA

W zestawie do SYNCO M3 otrzymasz niezbędne akcesoria dla zapewnienia właściwej pracy i ochrony mikrofonu. W komplecie znajduje się bawełniana osłona przeciwwiatrowa minimalizująca szum wiatru, amortyzator wykonany z poliamidu, który redukuje wstrząsy, płócienna torebka chroniąca mikrofon przed zarysowaniem oraz kable TRS / TRRS 3,5 mm umożliwiające podłączenie mikrofonu do różnego rodzaju urządzeń.


KONTROLA PRACY MIKROFONU

SYNCO M3 ma wbudowany wskaźnik LED informujący o prawidłowej pracy mikrofonu. Gdy dioda LED świeci się na zielono, oznacza to prawidłową pracę, w przeciwnym razie jest wyłączona. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz podłączać słuchawek aby sprawdzić, czy mikrofon nadal pracuje co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Jednak zawsze gdy będzie Ci zależało na tym, aby przekonać się, czy nagrywanie przebiega prawidłowo, możesz użyć słuchawek podłączając je poprzez specjalne wejście Jack 3.5mm.


SASZETKA DO TRANSPORTU

SYNCO M3 dzięki niewielkim wymiarom, 32x186 m i wadze 52 g, można łatwo włożyć do specjalnej ochronnej saszetki, która znajduje się w zestawie i zabezpieczy mikrofon w trakcie transportu. Gdy chcesz rozpocząć pracę, po prostu wyjmij go i zacznij nagrywać w dowolnym czasie i miejscu.


SPECYFIKACJA:

Rodzaj przetwornika: Pojemnościowy

Charakterystyka kierunkowości: Superkardioidalna

Pasmo przenoszenia: 30Hz to 20KHz (opcjonalny HPF przy 100Hz)

Zakres dynamiczny: 119dB

Sygnał/szum: > 78dB (ważony A)

Czułość: -41 dB ± 2 dB RL = 0,68 kΩ Vs = 1,5 V (1 kHz 0 dB = 1 V / Pa)

Max. wejście SPL: 135 dB SPL

Impedancja wyjściowa: 0,68 kΩ 1 kHz (RL = 0,68 kΩ)

Dopasowywanie sygnału +10dB, 0dB, -10dB

Filtr górnoprzepustowy 100Hz

Złącze: 3.5mm TRS / TRRS connector

Zasilanie: DC 1,5 V (dwie baterie AAA)

Czas pracy na baterii: 30-50 h (bez monitorowania); 10h (z monitorowaniem)

Wymiary: Φ32 × 186 mm

Waga: 52g

Mocowanie: Nakamerowe - typu zimna stopka


ZESTAW ZAWIERA:

Mikrofon Mic-M3 - 1 szt.

Uchwyt do mocowania na kamerze (zimna stopka) - 1 szt.

Kabel 3,5 mm TRS - 1 szt.

Kabel 3,5 mm TRRS - 1 szt.

Osłona mikrofonu - 1 szt.

Pokrowiec do transportu - 1 szt.


Synco