Shure Motiv MV5-B-DIG Cyfrowy Mikrofon Pojemnościowy

Shure Motiv MV5-B-DIG Cyfrowy Mikrofon Pojemnościowy

479,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

SHURE MOTIV MV5-B-DIG MIKROFON POJEMNOŚCIOWY CYFROWY

Cyfrowy mikrofon pojemnościowy nagrywa wysokiej jakości dźwięk i jest obsługiwany przez aplikację ShurePlus MOTIV, która umożliwia miksowanie na platformach iOS. Posiada wyjście słuchawkowe do monitorowania dźwięku, 3 ustawienia DSP do regulacji wzmocnienia, korektora, kompresji i podstawkę biurkową.


JAK TO DZIAŁA

Firma Shure – legenda w świecie audio – stworzyła mikrofon MV5, dzięki któremu nagrywasz czysty dźwięk bezpośrednio przez złącze Lightning lub USB telefonu. Dobierz brzmienie (wokal, instrument lub płaskie), żeby dostosować dźwięk do swoich potrzeb. A następnie edytuj nagranie w aplikacji ShurePlus™ MOTIV™ Audio. Wyznacz nowy standard w jakości podcastów, vlogów i nagrań oraz wyróżnij się na tle innych.


Historyczna moc

Mamy prawie 100 lat doświadczenia w branży audio. Dzięki temu nie martwisz się o jakość dźwięku tego super kompaktowego mikrofonu. Po prostu jest.


Maksymalna prostota

Przygotowanie mikrofonu do nagrania i wybranie trybu wokalnego, instrumentalnego lub płaskiego to kwestia kilku chwil. Nie daj inspiracji czekać na siebie.


Wszędobylski dźwięk

MV5 jest tak kompaktowy, że możesz go mieć zawsze ze sobą wraz z komputerem lub telefonem. Na czas nagrania po prostu go połóż lub zamotuj na statywie biurkowym ze standardowym gwintem 1/4".


Łatwa i intuicyjna obsługa

Z aplikacją ShurePlus MOTIV Audio rejestrujesz dźwięk klasy studyjnej i edytujesz go jak profesjonalista. Wystarczy kilka chwil, żeby dociąć nagranie i udostępnić je w jednym z wielu formatów, jakie masz do wyboru.


Jakość tkwi w szczegółach

Legendarne parametry rejestrowania głosu Kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz urządzeniami z systemem iOS Monitorowanie w czasie rzeczywistym Tryby: wokalny, instrumentalny i płaski Kompatybilny ze stojakami i statywami Aplikacja ShurePlus MOTIV Audio do nagrywania i sterowania z poziomu komputera lub telefonu.


Specyfikacja:

  • Typ przetwornika : Pojemnościowe
  • Wykres kierunkowości: Kardioidalna
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • Czułość (1 kHz): -40 dBV/Pa
  • Waga: 160 g
Shure
005232

Zobacz także