Mikrofon Rode Stereo VideoMic Pro

Rode Stereo VideoMic Pro mikrofon pojemnościowy

999,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Nowy Stereo VideoMic Pro zapewnia wysokiej jakości opcję stereo dla kamerzystów i jest idealny do nagrywania muzyki oraz atmosfery niezbędnej do stworzenia realistycznej sceny audio.

Oparty na zupełnie nowej kapsułce z dopasowaną parą kondensatorów kardioidalnych o wysokiej czułości ½ ”w zbieżnej parze XY, Stereo VideoMic Pro zapewnia szeroki obraz stereo z naturalną głębią.

Kolejnym nowym dodatkiem jest zintegrowany system mocowania amortyzatora Rycote® Lyre®, który oddziela kapsułę Stereo VideoMic Pro i elektronikę od uchwytu, zapewniając izolację od zewnętrznych czynników fizycznych, które mogą powodować niepożądane dudnienie i wibracje w mikrofonie. Zbudowany z jednego kawałka wytrzymałego termoplastu, Lyre® zapewnia doskonałe akustyczne zawieszenie w stosunku do tradycyjnych elastycznych rozwiązań i nigdy się nie zużyje, nie zapadnie ani nie pęknie.

Stereo VideoMic Pro dzięki ergonomicznemu kształtowi idealnie nadaje się do lustrzanek cyfrowych, kamer konsumenckich i kamer wideo z dużymi czujnikami. Nowo zaprojektowany pleciony kabel Kevlar wzmocniony, a także ulepszona piankowa szyba przednia, zapewniają doskonałe oddzielenie akustyczne od kamery i oferują znacznie niższe przenoszenie szumów i wyższą czułość.

Przyjazny dla użytkownika, zaprojektowany z tyłu korpus mikrofonu, wyposażony jest w elementy sterujące mocą i wyrównaniem, w tym filtr górnoprzepustowy o częstotliwości 75 Hz, który został zaprojektowany w celu odcięcia hałasu generowanego przez klimatyzację, ruch uliczny i inne niepożądane zakłócenia niskiej częstotliwości. PAD -10dB pozwala użytkownikowi zmniejszyć czułość mikrofonu, dzięki czemu nadaje się do nagrywania głośnych źródeł dźwięku, takich jak muzyka na żywo lub podczas wydarzeń sportowych.

Podobnie jak VideoMic Pro, Stereo VideoMic Pro ma podbicie poziomu o 20dB specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić wyższą jakość sygnału w przypadku lustrzanek cyfrowych. Po aktywacji, typowo niskiej jakości poziom przedwzmacniacza kamery może zostać obniżony, co skutkuje niższym poziomem szumów i znacznie wyraźniejszym nagrywaniem. RØDE Stereo VideoMic Pro został zaprojektowany i wyprodukowany w Australii i objęty wiodącą w branży 10-letnią gwarancją RØDE Microphones.

Specyfikacja Stereo VideoMic Pro Rycote:

 • Zasada akustyczna Gradient ciśnienia
 • Aktywna elektronika Przetwornik impedancji JFET
 • Kapsuła 0,50 "
 • Typ adresu Koniec
 • Zakres częstotliwości 40 Hz - 20 kHz
 • Impedancja wyjściowa 200Ω
 • Maksymalny SPL 134dBSPL
 • Wrażliwość -38,0dB re 1 Volt / Pascal (12,60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
 • Równoważny poziom hałasu (A-ważony) 18dBA
 • Waga 116g
 • Wymiary 134 mm, wys. X 80 mm, szer. 115 mm
 • Gwarancja 1 rok z bezpłatnym przedłużeniem do 10 lat po rejestracji tutaj
Rode
037817
Cechy
Rodzaj mikrofonu
Pojemnościowy