Mikrofon Audio-Technica AT8022

Mikrofon Audio-Technica AT8022

1 785,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Mikrofon Audio-Technica AT8022

Ten mikrofon stereofoniczny wykorzystuje unikalną koincydentną konfigurację wkładki, dzięki czemu dokładnie oddaje obraz stereo mimo bardzo małych wymiarów obudowy. Kompaktowy, lekki model AT8022 stał się standardem w zakresie transmisji i profesjonalnych nagrań w plenerze – idealnie sprawdza się jako mikrofon do ręki, na wysięgniku czy na kamerze. Dzięki zastosowaniu opcjonalnego wyjścia symetrycznego lub niesymetrycznego, model
 
AT8022 staje się niezwykle wszechstronnym mikrofonem do wszelkich zastosowań wymagających stereofonicznego mikrofonowania – do nagrywania w plenerze, do przechwytywania dźwięków otoczenia, do wywiadów itd.W trybie symetrycznym kabel rozgałęźny udostępnia dwa osobne złącza wyjścia (XLR) z możliwością fantomowego zasilania mikrofonu.W trybie niesymetrycznym mikrofon wymaga jednej baterii AA i wykorzystuje wyjście mini-jack 3,5 mm –jest to najbardziej profesjonalny mikrofon radiowo-telewizyjny do użytku z kamerami video oraz z rejestratorami mp3 lub minidysków.

Audio-Technica AT8022 - mikrofon pojemnościowy stereofoniczny X/YJeden z najlepszych mikrofonów do produkcji : typu uroczystości rodzinne, koncerty idp
Ten mikrofon stereofoniczny wykorzystuje unikatową koincydentną konfigurację wkładki, dzięki czemu dokładnie oddaje obraz stereo mimo bardzo małych wymiarów obudowy. Kompaktowy, lekki model AT8022 stał się standardem w zakresie transmisji i profesjonalnych nagrań w plenerze – idealnie sprawdza się jako mikrofon do ręki, na wysięgniku czy na kamerze.

Dzięki zastosowaniu opcjonalnegowyjścia symetrycznego lub niesymetrycznego, model AT8022 staje się niezwykle wszechstronnym mikrofonem do wszelkich zastosowań wymagających stereofonicznego omikrofonowania – do nagrywaniaw plenerze, do przechwytywania dźwięków otoczenia, do wywiadów itd. W trybie symetrycznym kabel rozgałęźny udostępnia dwa osobne złącza wyjścia (XLR) z możliwością fantomowego zasilania mikrofonu. W trybie niesymetrycznym mikrofon wymaga jednej baterii AA i wykorzystuje wyjście mini-jack 3,5 mm – jest to najbardziej profesjonalny mikrofon radiowo-telewizyjny do użytku z kamerami video oraz z rejestratorami mp3 lub minidyskami.


SPECYFIKACJA:

- mikrofon pojemnościowy stereofoniczny,
- odpowiedź częstotliwościowa: 20-15000 Hz,
- filtr górnoprzepustowy: >80 Hz, 12 dB/oktawa,
- maks. SPL przy zasilaniu fantomowym: 128 dB (1 kHz, 1% THD),
- maks. SPL przy zasilaniu z baterii: 120 dB (1 kHz, 1% THD),
- SNR: 75 dB,
- zakres dynamiki przy zasilaniu fantomowym: 109 dB,
- zakres dynamiki przy zasilaniu bateryjnym: 101 dB,
- waga: 247 g,
- wyjście: 5-pinowy XLRM.

030676
Cechy
Rodzaj mikrofonu
Pojemnościowy