AZDEN DSLR VIDEO MICROPHONE SMX-15

AZDEN DSLR VIDEO MICROPHONE SMX-15

999,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Azden SMX-15

Profesjonalny mikrofon rejestrujący dźwięk monofoniczny


smx1531865024574.jpg

Przeznaczenie

Azden SMX-15 rejestruje dźwięk monofoniczny, jest to idealny sposób do nagrywania oddalonych źródeł dźwięku, przy jednoczesnym ograniczeniu dźwięków docierających z boków i z tyłu. Takie sytuacje często mają miejsce podczas konferencji, wykładów i wywiadów.

Większa kontrola

Mikrofon zaprojektowano z myślą o współpracy z lustrzankami, bezlusterkowcami i małymi kamerami. Pozwala on na rejestrację dźwięku o częstotliwości od 40 Hz do 20 kHz, dzięki czemu brzmienie jest naturalnie. Połączenie wysokiej jakości obrazu oferowanej przez wspomniane urządzenia oraz dźwięku oferowanego przez SMX-15 pozwala uzyskać doskonałe materiały studyjne. Ponadto mikrofon został wyposażony w filtr górnoprzepustowy ograniczający dźwięk o częstotliwości poniżej 120 Hz, może okazać się on przydatny podczas nagrywania materiałów podczas wietrznej pogody lub w pobliżu klimatyzatorów.


Zasilanie

Azden SMX-15 jest zasilany przez dwie baterie AA, na których może pracować nawet 24 godziny, przy stałej jakości rejestrowanego dźwięku. Specjalna kontrolka LED informuje użytkownika o stanie naładowania baterii i ewentualnej potrzebie wymiany.

Stopka amortyzująca wstrząsy

Podczas nagrywania filmu na aparat działają różne czynniki wywołujące mniejsze lub większe drgania, specjalna stopka tłumi je, dzięki czemu nie wpływają one na jakość nagrań.

Azden
038483