Blackmagic Design Audio Monitor 12G

Blackmagic Design Audio Monitor 12G

5 989,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Blackmagic Audio Monitor 12G

Blackmagic Audio Monitor 12G zapewnia najwyższej jakości monitorowanie dźwięku w niewiarygodnie małej wielkości jednej jednostki rack! Wyposażony w podwójny subwoofer z bardzo szerokimi głośnikami zapewniającymi niesamowity dźwięk, a wszystko to wspierane przez super mocne wzmacniacze klasy D. To precyzyjne rozwiązanie do monitorowania audio i wideo obejmuje zaawansowane wejście 12G-SDI, a także zbalansowane analogowe audio XLR, zbalansowane cyfrowe audio AES / EBU i wejścia audio HiFi na poziomie konsumenckim. Elegancki panel przedni ma jasne, wielokolorowe mierniki poziomu dźwięku i wbudowany wyświetlacz LCD do monitorowania źródeł wideo, a także wyjście HDMI 2.0 do monitorowania Ultra HD na telewizorach z dużym ekranem.


Monitoruj w dowolnym miejscu

Zapewnienie najwyższej jakości monitoringu audio i wideo nigdy nie było łatwiejsze, gdziekolwiek tego potrzebujesz. Zainstaluj Blackmagic Audio Monitor 12G w szafach transmisyjnych audio na deckach, serwerach wideo i transmisjach na żywo. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz przełączać się między parami stereo wejścia SDI, które są idealne do monitorowania alternatywnych ścieżek językowych. Kompaktowy rozmiar jest idealny do przenośnych zestawów typu flyaway i wozów transmisyjnych, w których jest mało miejsca, lub w obiektach edycji i postprodukcji dźwięku, gdzie niezbędna jest precyzyjna jakość dźwięku.


Mały rozmiar, duży dźwięk

Blackmagic Audio Monitor 12G został zaprojektowany przy użyciu najnowszej zaawansowanej technologii analizy dźwięku, aby stworzyć szeroką i płynną krzywą odpowiedzi częstotliwościowej z wyraźnymi wysokimi tonami i potężnym głębokim basem. Otrzymujesz świetnie brzmiącą muzykę, niezwykle czyste ścieżki głosowe i wszystkie szczegóły ścieżek efektów! Blackmagic Audio Monitor 12G jest wystarczająco mocny i głośny, aby usłyszeć dźwięk w hałaśliwym otoczeniu, takim jak pomieszczenia ze sprzętem nadawczym, w których występuje dużo hałasu wentylatora chłodzącego.


Precyzyjne pomiary

Dwa duże, jasne mierniki poziomu dźwięku na przednim panelu są wyposażone w wielokolorowe diody RGB pod każdym segmentem. Możesz wybierać pomiędzy skalami VU, PPM lub Głośności z wyborem mierników EBU lub BBC. Dzięki dużej liczbie segmentów miernika można monitorować bardzo szeroki zakres dynamiki, od -45 do +3 decybeli, od -12 do +12 lub od 0 do 7, w zależności od wybranej skali. Dodatkowo możesz mierzyć Głośność za pomocą standardowej Głośności, K-ważonej, w stosunku do pełnej skali (LKFS), aby znormalizować poziomy dostarczania do nadawanych programów telewizyjnych i wideo. Jasne mierniki poziomu dźwięku są zawsze wystarczająco wyraźne do odczytu, bez względu na to, czy pracujesz w jasnym, czy ciemnym otoczeniu.


Konstrukcja z obrobionego metalu

Obrobiona maszynowo metalowa konstrukcja jest atrakcyjna, a także niezwykle wytrzymała, co oznacza, że otrzymujesz solidną obudowę, która jest niezbędna dla lepszej jakości dźwięku bez grzechotania i wibracji. Elegancki panel przedni zawiera mierniki poziomu dźwięku, monitor wideo LCD i niezawodną, bezdotykową regulację głośności, dzięki czemu nigdy nie dojdzie do pogorszenia jakości i trzasków dźwięku podczas regulacji. Do wyboru par audio, lewego i prawego solo, wyciszenia i wejścia, wbudowana jest podświetlana klawiatura, a do prywatnego odsłuchu wbudowane gniazdo słuchawkowe.


Zaawansowany 12G ‑ SDI

Blackmagic Audio Monitor 12G obsługuje wszystkie popularne rozdzielczości wideo SD, HD i Ultra HD. Wejście 12G ‑ SDI i wyjście HDMI 2.0 również obsługują monitorowanie w wysokiej rozdzielczości Ultra HD. Zaawansowana technologia 12G ‑ SDI jest 48 razy szybsza niż standardowa HD ‑ SDI, dzięki czemu możesz pracować z rozdzielczością i liczbą klatek na sekundę do 2160p60 za pośrednictwem jednego kabla! Możesz podłączyć się do telewizorów i projektorów Ultra HD przez HDMI 4K i możesz monitorować dowolny z 16 kanałów audio na wejściu 12G-SDI.


Połączenia audio i wideo

Blackmagic Audio Monitor 12G ma wszystkie połączenia audio i wideo, których potrzebujesz, aby uczynić go idealnym rozwiązaniem do monitorowania w każdym środowisku. Dzięki zbalansowanemu analogowemu dźwiękowi XLR, zbalansowanemu dźwiękowi AES / EBU i wejściom audio HiFi na poziomie konsumenckim można łatwo podłączyć dowolne źródło dźwięku. Możesz szybko wybierać wejścia za pomocą przycisku wejścia znajdującego się na panelu przednim. Wejście wideo 12G ‑ SDI i wyjście wideo HDMI 2.0 obsługują wbudowany dźwięk i umożliwiają połączenie z najnowszą technologią wideo o wysokiej rozdzielczości.