Konsola miksująca Roland M-380

Konsola miksująca Roland M-380

20 820,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Konsola miksująca Roland M-380

ajpotężniejszy cyfrowy mikser audio montowany w racku  

RSS by Roland kontynuuje rozwijanie cyfrowego miksowania audio i miksowania live. V-Mixing System jest w pełni cyfrowy używając technologii REAC (Roland Ethernet Audio Communication) firmy Roland do transferu audio z wysokiej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych na scenie do konsolety miksującej. V-Mixing System to następna generacja w technologii miksowania live audio.

M-380 jest kompaktową konsoletą montowana w racku, posiadającą ten sam silnik co M-400 i technologię transferu audio REAC. Umożliwia stworzenie potężnego i łatwego w konfiguracji środowiska do miksowania z wysoką jakością dźwięku, intuicyjnym operowaniem i łatwością rozstawiania dla mobilnych aplikacji lub instalacji ograniczonej przestrzennie.

  • 48 kanałowy mikser cyfrowy audio zasilany technologią REAC
  • 18 busów/ 8 matryc, które mogą być w pełni przypisane z pozycji patch bay
  • 4 dual-mono procesory efektów, cztery 31-zakresowe GEQ/ 8-zakresowe PEQ
  • Wsparcie dla M-48 Personal Mixing System
  • Rozmiar pasujący do racka (12U)
  • Najwyższa jakość dźwięku
  • Szybki i łatwe instalowanie oraz rozstawianie
  • Intuicyjna i łatwa obsługa
  • Bezpośrednie połączenie z PC w celu rejestracji wielokanałowej
  • Zdalne sterowanie i kontrola offline za pomocą PC

Pobierz katalog Introduction to the V-Mixing System.PDF.

Potężny silnik miksujący

Mikser 48 cyfrowych kanałów Audio zasilany technologia REAC
18 busów/ 8 matryc mogących być w pełni przypisanych z pozycji patch bay
4 dual-mono procesory efektów i cztery 31-zakresowe GEQ/ 8-zakresowe PEQ
Wsparcie dla M-48 Personal Mixing System

Gabaryty pasujące do racka

Mikser może być zamontowany w racku (12U).

Najwyższa jakość dźwięku

V-Mixing System używa technologii REAC do konwersji AD na scenie używając wysokiej jakości 24-bitowych zdalnie sterowanych  przedwzmacniaczy mikrofonowych. Ponieważ V-Mixing System jest całkowicie cyfrowy, integralność i jakość brzmienia sygnału audio jest zachowana od jednostek scenicznych aż po M-380 V-Mixer i z powrotem do wyjść podłączonych do wzmacniaczy i głośników.

Szybka i łatwa instalacja wraz z ustawieniem

V-Mixing System używa protokołu REAC pomiędzy jednostkami scenicznymi a konsoletą za pomocą podłączenia kablem Cat5e. Połączenie Cat5e jest także odporne na szumy i przydźwięki oraz przesłuchy występujące w analogowych kablach multicore. Bez potrzeby konfigurowania, po prostu podłącz kabel Cat5e z jednostek scenicznych do portu REAC A & B zlokalizowanych z tyłu M-380 V-Mixer, a system będzie gotowy do pracy.

Intuicyjne i łatwe operowanie

M-380 V-Mixer zawiera 13 x 100mm suwaków zmotoryzowanych i czułych na dotyk, duży i jasny wyświetlacz kolorowy 800 x 480, dedykowane gałki dla efektów EQ, Pan oraz Gain, w pełni przywracane sceny ustawień. Zaprojektowany dla operatorów na każdym poziomie, intuicyjny interfejs jest szybki w nawigacji i łatwy w nauce.

Nagrywanie i odtwarzanie audio do i z pamięci USB

Rejestrator na pamięci USB w M-400  ułatwia odtwarzanie plików audio używając typowej pamięci USB. Pamięc taka może być również użyta do nagrywania z wysoką jakością stereo miksu podczas występu live. Napęd USB może być także użyty do zapisu i odczytu danych.

Bezpośrednie podłączenie do PC w celu dokonania rejestracji wielo ścieżkowej

Port REAC Split w M-380 umożliwia nawiązanie bezpośredniej komunikacji z portem Ethernet gigabit w PC używając tylko kabla Cat5e. Pozwala to na wielościeżkowe nagrywanie do 40 kanałów używając programu Cakewalk SONAR bez potrzeby używania dodatkowych interfejsów audio.

* Funkcja REAC Split może być używana na systemie standardowym lub podstawowym.
* Driver REAC musi być zainstalowany w PC dla rejestracji wielokanałowej.
* Liczba nagrywanych ścieżek może być inna w zależności od wydajności PC.

Zdalne sterowanie i ustawianie offline używając PC

Drugi port USB w M-380 przewiduje bezpośrednie podłączenie do komputera w celu sterowania oraz zapisu i ładowania ustawień z pozycji PC. Kiedy PC jest w bezprzewodowej sieci lokalnej i podłączony do M-380, bezprzewodowy tablet PC lub inny komputer może być użyty na scenie lub w pomieszczeniu obok do miksowania w czasie rzeczywistym lub do dokonywania ustawień (używając funkcji Microsoft Remote Desktop).

Przykład zastosowania : Broadcast

Przedstawiamy przykład zaawansowania systemu REAC będącego w stanie stworzyć cyfrowy dzielnik sygnału. Używanie M-380 do miksowania i dzielenia sygnału (do Digital Snake S-0816 i/lub M-380) pozwala na stworzenie różnych wariantów konfiguracji na potrzeby broadcast.

Roland