PROFESSIONAL SOUND CORPORATION DV PROMIX 3

PROFESSIONAL SOUND CORPORATION DV PROMIX 3

DV PROMIX 3

2 880,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Teraz wyposażony w referencyjny oscylator tonowy!
 
Nowy DV PROMIX 3 firmy Professional Sound Corporation to pierwszy produkt skonstruowany przez PSC z przeznaczeniem specjalnie dla rynku DV Cam. Firma ta konstruuje profesjonalny, przenośny sprzęt audio od prawie 18 lat. Ten nowy mikser zostałzaprojektowany tak, by posiadać wszystkie funkcje potrzebne obecnie do wymagających nagrań video. Ten mocny, 3-kanałowy mikser działa na baterie (aby mógł być przenośny) i zapewnia dźwięk bardzo wysokiej jakości pomimo kompaktowej i lekkiej budowy. Ten nowy produkt pozwala operatorowi  łatwo i dogodnie miksować do 3 źródeł dźwięku.
 
Wejścia tego miksera są kompatybilne ze wszystkimi źródłami dźwięku włącznie z sygnałami poziomu liniowego (rządowego), sygnałów mikrofonów dynamicznych (nie posiadających własnego zasilania), a nawet mikrofonów pojemnościowych 48PH profesjonalnej jakości. Każde weście jest indywidualnie włączane, tak więc można używać wielu rodzajów źródeł dźwięku jednocześnie. Dodatkowo, każde wejście ma wygodny, przełączalny filtr obcinający niskie częstotliwości (low cut) przeznaczony do redukowania szumu wiatru podczas nagrań na zewnątrz, a także wyposażony jest w przełącznik wybierający kanały dla dodatkowej wygody. W mikserze wykorzystane zostały wysokiej jakości potencjometry i przełączniki tłumików. Wyjścia są również przełączalne między poziomami liniowymi i mikrofonowymi, co sprawia, że DV PROMIX 3 jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami DV. Super jasny, czytelny nawet na słońcu miernik LEDowy pozwala na łatwe ustawienie poziomu dźwięku nawet podczas pracy na zewnątrz.
 
Miernik ten jest kodowany kolorem dla łatwości użytkowania. Poza tym, DV PROMIX 3 wyposażony jest w ograniczniki sygnału wyjścia, tak by operatorzy nie musieli martwić się o przeładowanie wejść audio swoich kamer. I tak jak nasze miksery broadcastowe, jest on wyposażony w funkcję powrotu taśmy (tape return), dającą operatorowi pewność, że nagrywany dźwięk został rzeczywiście nagrany na kamerze.
 
DV PROMIX 3 działa na dwóch łatwo dostępnych bateriach alkalicznych 9V.