Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

14 989,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

Panel sterowania kamerami ATEM to kompaktowa zdalna jednostka sterująca kamerą zaprojektowana do sterowania maksymalnie czterema różnymi kamerami URSA Broadcast, URSA Mini, Blackmagic Studio lub Blackmagic Micro Studio. Panel sterowania oferuje elementy sterujące i regulacje w tradycyjnym stylu transmisji, dzięki czemu jedna osoba może monitorować i dostosowywać szeroki zakres parametrów technicznych, takich jak poziomy czerni, wzmocnienie, balans kolorów, szybkość migawki i inne. Dzięki temu operatorzy kamer mogą skupić się na bardziej kreatywnych aspektów produkcji na żywo, takie jak kadrowanie i kompozycja.

Wprzeciwieństwie do tradycyjnych kontrolerów CCU, które muszą być instalowane na biurku, panel sterowania kamerą ATEM został zaprojektowany jako przenośny, dzięki czemu można go po prostu umieścić na dowolnym biurku lub przykręcić, aby można go było zamontować w wysuwanej półce rack. Elementy sterujące są rozmieszczone w znanym i logicznym układzie, dzięki czemu są idealne zarówno dla doświadczonych, jak i nowych operatorów. Ponadto działa ze wszystkimi modelami przełączników ATEM!


Kontroluj cztery kamery

Podczas pracy z programami na żywo z wielu kamer ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie kamery są odpowiednio wyważone i prawidłowo skonfigurowane, aby uzyskać spójny obraz pod każdym kątem. Panel sterowania kamerami ATEM zawiera 4 kontrolery kamer w jednym panelu. Każdy kontroler kamery zawiera duży ekran LCD z miękkimi przyciskami i pokrętłami u góry panelu oraz pełen zestaw profesjonalnych elementów sterujących poniżej, na głównym korpusie panelu.


Sterowanie sceną i kamerą

W górnej części można zapisywać i przywoływać ustawienia wstępne scen, dzięki czemu można szybko dostosowywać kamery na podstawie zmian w scenie, takich jak oświetlenie. Ta sekcja zawiera również elementy sterujące do regulacji wzmocnienia głównego, balansowania bieli aparatu i zmiany szybkości migawki aparatu.


Kontrola wzmocnienia i piedestału

Sekcja środkowa posiada niezależne sterowanie RGB dla wzmocnienia i podstawy lub bieli i czerni. Pozwala to na dostosowanie indywidualnych poziomów czerwieni, zieleni i niebieskiego w czerni i bieli, aby zrekompensować niepożądany kolor.


Sterowanie obiektywem i przysłoną

W dolnej części znajduje się numer kamery LED, który wskazuje podgląd i stan transmisji, a także wysokiej jakości profesjonalny joystick, który służy do precyzyjnej regulacji przysłony i czerni. Posiada również przycisk wywołania do rozmowy zwrotnej z operatorem, a także przycisk blokady panelu oraz wskaźniki sieci, zasilania i połączenia kablowego z kamerą.


Przepływ produkcji na żywo

Panel sterowania kamerą ATEM łączy się bezpośrednio z przełącznikiem produkcyjnym ATEM na żywo lub sprzętowym panelem sterowania ATEM przez Ethernet. W wielu konfiguracjach możesz używać wielu produktów ATEM, takich jak przełącznik ATEM 4 M / E Broadcast Studio 4K z panelem zaawansowanym ATEM 1 M / E i panelem sterowania kamery ATEM. Ethernet można po prostu przerzucić z jednego urządzenia ATEM do drugiego.


Szybkie i łatwe sterowanie dzięki tradycyjnemu sterowaniu CCU, możesz pracować znacznie szybciej

Sterowanie kamerą ATEM jest niezwykle szybkie w użyciu, ponieważ oferuje tradycyjne sterowanie CCU transmisji, dzięki czemu możesz korzystać z lat doświadczenia w transmisji. Możesz użyć pokrętła na wyświetlaczu LCD, aby ustawić numer kamery, który zmienia kolor na czerwony, gdy kamera jest w trybie antenowym. Główny joystick można przesuwać w pionie, aby wyregulować przysłonę kamery, podczas gdy pokrętło można następnie obracać, aby zmienić główny poziom czerni. Wciśnięcie pokrętła pozwoli Ci monitorować kamerę, którą aktualnie sterujesz, przez wyjście aux przełącznika. Po prostu naciśnij pokrętła, aby szybko przełączać się między kamerami, aby wszystkie kamery pasowały do kolorów. Panel sterowania kamerami ATEM jest szybki w konfiguracji, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć sterowanie kamerami podłączonymi do przełącznika!