Feelworld LivePRO L1 czterokanałowy mikser wideo

1 949,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Niskie koszty, produkcja na żywo z wielu kamer

LIVEPRO L1 z 4 wejściami HDMI i 1 wyjściem HDMI, wszystkie obsługują 1080p. Do transmisji na żywo dostępny jest interfejs USB3.0. Ponadto port LAN do sterowania i aktualizacji; dla audio ma 2 interfejsy, jeden dla wejścia, a drugi dla wyjścia. Wszystko to ułatwia tworzenie profesjonalnych produkcji z użyciem wielu kamer. Jest w stanie przesyłać strumieniowo dowolne z 4 wejść HDMI do dowolnej platformy nadawczej na żywo za pośrednictwem oprogramowania do transmisji na żywo innej firmy, takiego jak OBS. Po prostu podłącz LIVEPRO L1 i możesz przełączać się na żywo między 4 wejściami kamery wideo o wysokiej jakości, aby uzyskać znacznie lepszą jakość obrazu. Lub podłącz komputer do slajdów programu PowerPoint lub konsoli do gier.


Znakomity i elastyczny panel sterowania

LIVEPRO L1 ma znakomity i kompaktowy panel sterowania. 4 przyciski służą do wyboru sygnałów wejściowych, miganie na zielono oznacza, że ​​sygnał został wybrany, następnie przełączyć T-Bar, wybrany sygnał zostanie płynnie wyświetlony na ekranie, zielony przycisk zmieni się na czerwony po przełączeniu. Przycisk Menu służy do ustawiania menu, przycisk SW służy do wybierania różnych funkcji, takich jak miksowanie, skalowanie, ustawianie czasu przejścia i innych funkcji. Lewe pokrętło służy do regulacji głośności głosu, prawe pokrętło służy również do ustawiania menu. Połączenie dwóch pokręteł umożliwia sterowanie kątem kamery PTZ. Z ekranu TFT możemy podejrzeć 4 sygnały HDMI i łatwo dokonać ustawień menu.


Kompaktowa i lekka konstrukcja

LIVEPRO L1 to mini przełącznik, który jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w futerałach na sprzęt i torbach na aparat. Zaprojektowany, aby zintegrować się z typowymi procesami produkcji wideo, LIVEPRO L1 ma gwintowany gwint do standardowych uchwytów wideo i jest wygodnie przymocowany do statywu, aby nie przeszkadzał. Jest lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się również do mobilnych aplikacji wideo.


Wiele zastosowań, jedno rozwiązanie

Zwykli ludzie potrzebują mniejszego i prostszego produktu do pracy z aplikacjami na żywo. LIVEPRO L1 można to zrobić, który ma prostą i kompaktową konstrukcję, bogatą funkcję przełączania efektów specjalnych, otwór na śrubę można zamocować przełącznik na statywie. dzięki nim transmisja na żywo i sterowanie wieloma sygnałami będą prostsze i łatwiejsze do wykonania przez jedną osobę.


Szybsza produkcja wideo, a także transmisja na żywo

Produkcja na żywo to najszybszy sposób na ukończenie gotowego programu, a ponadto można go jednocześnie przesyłać strumieniowo do globalnej publiczności na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube. Wyjście USB 3.0 LIVEPRO L1 łączy się z dowolnym komputerem i wygląda jak wbudowana kamera internetowa, więc wszystkie programy do przesyłania strumieniowego dla platform mediów społecznościowych działają! Dzięki maksymalnie 4 wejściom HDMI możesz ustawić wiele kątów kamery, na przykład szerokie ujęcia, wraz z niezależnymi zbliżeniami każdej osoby podczas występu. Możesz też połączyć się z komputerem za pomocą pokazu slajdów PowerPoint, odtwarzania klipów wideo, witryn internetowych lub konsoli do gier. Całe przełączanie odbywa się w czasie rzeczywistym, więc możesz transmitować na żywo na dowolną platformę społecznościową, taką jak YouTube, Facebook, Tik Tok, Douyu TV i wiele innych!


Elastyczne przełączanie

T-Bar LIVEPRO L1 obsługuje 14 efektów przejścia i przełączanie sygnałów. W trybie T-Bar, naciśnięcie zielonego przycisku, zacznie migać i popchnie T-Bar do końca (w lewo lub w prawo), źródło zostanie przełączone z wybranym efektem przejścia. Po przełączeniu kolor zielony zmienia się na czerwony. Bardzo dobrze nadaje się do przełączania efektów specjalnych wideo w małych scenach zewnętrznych, aby zaspokoić potrzeby przełączania wideo, takie jak radio i telewizja, imprezy sportowe na świeżym powietrzu, produkcja szkolnych materiałów szkolnych itp. Uwaga: Gdy T-Bar nie znajduje się w pozycji końcowej, nie można wybrać źródło.


Osadzić czy odinstalować? Dlaczego nie oba?

LIVEPRO L1 nie tylko umożliwia osadzenie analogowego dźwięku w sygnale HDMI w celu nagrywania lub przesyłania strumieniowego na żywo, ale także umożliwia wyodrębnienie dźwięku z sygnału HDMI w celu przesłania go do większego dedykowanego miksera audio. Tam, gdzie wiele konwerterów obsługuje tylko dźwięk cyfrowy lub oferuje osadzanie lub de-embedowanie (i nie oba), LIVEPRO L1 pozwala zrobić to wszystko. Jako dźwięk wyjściowy wybierz wbudowane audio HDMI lub dźwięk zewnętrzny. Po wybraniu osadzonego dźwięku, dźwięk obrazu PGM będzie wyprowadzany z wyjścia HDMI, a dźwięk obrazu PST z wyjścia audio; po wybraniu zewnętrznego dźwięku będzie odtwarzany dźwięk zewnętrzny.


6 Picture PVW, PIP

Gdy przełącznik jest podłączony z zewnętrznym ekranem rozszerzającym, może wyświetlać podgląd w czasie rzeczywistym na 6 obrazach, w tym sygnałach wejściowych PGM, PST i 4-kanałowym HDMI, a także wyświetlana jest kolumna audio. Dodatkowo możesz ustawić 9 układów dla trybu PIP (obraz w obrazie). Jest to bardzo przydatne w przypadku wielostanowiskowej produkcji polowej na dużą skalę.


Transmisja strumieniowa na żywo przez USB 3.0

Spraw, by transmisja na żywo była wygodniejsza i szybsza Aby zapewnić maksymalną kompatybilność, LIVEPRO L1 jest wyposażony w złącze USB, które działa jako proste źródło kamery internetowej. Oznacza to, że możesz podłączyć i natychmiast rozpocząć pracę z dowolnym oprogramowaniem wideo. Oprogramowanie jest oszukiwane, by myśleć, że LIVEPRO L1 to zwykła kamera internetowa, ale tak naprawdę jest to przełącznik do produkcji na żywo! Gwarantuje to pełną kompatybilność z dowolnym oprogramowaniem wideo oraz w pełnej rozdzielczości 1080HD. Wybierz dowolne oprogramowanie, takie jak oprogramowanie OBS do transmisji na żywo lub oprogramowanie konferencyjne (konferencja Tencent i Yealink) do prezentacji biznesowych. LIVEPRO L1 współpracuje z oprogramowaniem i platformami, takimi jak OBS, oprogramowanie do akwizycji (AMCap, ECap, Potplayer), oprogramowanie konferencyjne (konferencja Tencent i Yealink), Youtube, Facebook, Zoom, Tik Tok i nie tylko!


Odpowiednie scenariusze wielu zastosowań

LIVEPRO L1 jest szeroko stosowany w imprezach sportowych, zawodach e-sportowych, prezentacjach biznesowych, weselach, rozmowach kwalifikacyjnych, edukacji i szkoleniach itp.


Dodaj ekscytujące efekty wideo

Jedną z zalet LIVEPRO L1 są profesjonalne wartości produkcyjne, które są możliwe dzięki szerokiej gamie wbudowanych efektów wideo. Naciśnij przycisk SW, aby otworzyć menu efektu przejścia, użyj pokrętła, aby wybrać żądaną ikonę efektu przejścia i naciśnij pokrętło, aby potwierdzić. Menu „cut” w menu zapewnia natychmiastowe cięcie podczas przełączania źródła. Możesz także wybrać żądany rodzaj efektu, w tym miks, który zapewnia płynne przejście między źródłami, oraz spadek, który zanika przez kolor podczas przejścia. Menu w TRYB pozwala na ustawienia w zakresie 0, 5S ~ 5,0S. Dodatkowo możesz wybrać tryb PIP.


Sterowanie PC, zdalna obsługa

Po podłączeniu portu LAN do komputera, nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania, oprogramowanie XPOSE utrzymuje na komputerze, operacja jest taka sama jak w przypadku przełącznika. Aby zrealizować zdalne sterowanie, wyobraź sobie użycie przełącznika z reżyserki i zbudowanie profesjonalnego studia nadawczego, w którym reżyserię można oddzielić od występu lub wywiadów. Ponadto umożliwia jednoczesne dodanie dowolnej liczby paneli.


Specyfikacja

  • Ilość Kanałów Wideo 4
  • Ilość Wejść Audio 1
  • Złącza Wejść Wideo HDMI
  • Złącza Wejść Audio Mini Jack
  • USB / Ethernet Streaming Tak
  • Wbudowane Skalery Nie
  • Rozdzielczość Wyjściowa 1080p
Feelworld
041965