Panasonic AK-HRP200GJ Panel zdalnego sterowania

Panasonic AK-HRP200GJ Panel zdalnego sterowania

9 410,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 14-28 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

PANASONIC AK-HRP200GJ PANEL ZDALNEGO STEROWANIA

Panasonic AK-HRP200 Panel zdalnego sterowania służy do sterowania kompatybilny studio poręczny aparat i jednostki sterującej kamery jak AK-HCU200. Ten kompaktowy, lekki ROP typu joystick zapewnia precyzyjne, szybkie i wszechstronne sterowanie potężnymi możliwościami kompatybilnych kamer. Może być używany do sterowania maksymalnie 19 kamerami poprzez łącze IP lub szeregowe.

ROP może być również używany do konfigurowania i sterowania kamerami PTZ Panasonic, takimi jak AW-HE120, przez IP. Pliki scen, pliki użytkownika i pliki obiektywów mogą być przechowywane i pobierane z kart pamięci SD (brak w zestawie) zarówno w sterowniku, jak i ROP.

ROP można podłączyć do jednostki sterującej kamerą za pomocą kabla szeregowego ROP (np. ROP-50M, sprzedawany oddzielnie) na odległość 164 '(50m). Połączenie między kamerą a komputerem kursowym odbywa się za pomocą dedykowanego kabla światłowodowego (sprzedawanego oddzielnie).

Uwaga: Karty pamięci używane z urządzeniem powinny być zgodne ze standardami SD lub SDHC. Można używać kart pamięci SD od 8 MB do 2 GB i kart pamięci SDHC od 4 do 32 GB. Karty pamięci SDXC nie są obsługiwane. Unikaj używania w miejscach o wysokiej temperaturze i wilgotności, kroplach wody i elektryczności statycznej.


Kontrola do 19 kamer z połączeniem IP

Panel zdalnego sterowania AK-HRP200 obsługuje zarówno połączenie szeregowe (1: 1), jak i IP. Połączenie IP umożliwia sterowanie nawet 19 kamerami za pomocą jednego panelu zdalnego sterowania.

Uwaga: Zewnętrzne źródło zasilania (12 V DC) wymagane, gdy do połączenia IP używany jest kabel LAN. Zasilanie jest dostarczane przez jednostkę sterującą kamery w połączeniu szeregowym.


Obsługuje różne kamery

Cztery tryby połączenia - CCU Serial, CCU IP, Remote Camera Serial i Remote Camera IP - umożliwiają pojedyncze lub połączone zdalne sterowanie ręcznymi kamerami studyjnymi, kamerami wielofunkcyjnymi, konwertowalnymi kamerami HD i zintegrowanymi kamerami HD.


Ustawienia menu ROP

Menu można wyświetlić na monitorze podłączonym do jednostki sterującej aparatem, więc szczegółowe ustawienia aparatu można wprowadzić za pomocą panelu zdalnego sterowania.


Dźwignia sterowania joystickiem

Prosty układ przycisków i dźwignia sterowania przysłoną zapewniają intuicyjną i stabilną obsługę. Dźwignia sterująca joystickiem umożliwia precyzyjną ręczną obsługę przysłony / podstawy.


Gniazdo karty pamięci SD

Pliki scen i pliki użytkownika można zapisywać za pomocą gniazda kart pamięci SD / SDHC. Do aktualizacji oprogramowania można również użyć kart pamięci SD (brak w zestawie).

Uwaga: Karty pamięci używane z urządzeniem powinny być zgodne ze standardami SD lub SDHC. Można używać kart pamięci SD od 8 MB do 2 GB i kart pamięci SDHC od 4 do 32 GB. Karty pamięci SDXC nie są obsługiwane.


Kompaktowy rozmiar 6U

Urządzenie jest kompaktowe, ma szerokość 3,6 "(92 mm) i wysokość 6U, co ułatwia montaż w stelażu. Urządzenie jest dostarczane z wstępnie zainstalowanymi wspornikami do montażu w szafie.


Specyfikacja:

 • Kompatybilne aparaty: Tylko przez sterowanie szeregowe: Profesjonalna kamera studyjna AK-HC3500; AK-HC1800G / HC1500G i AW-HE870N / E Wielozadaniowe kamery HD Box przez sterowanie szeregowe i IP: Profesjonalna kamera studyjna AK-HC3800 i zintegrowane AW-HE120WP / WE / KP / KE i AW-HE60SN / SE / HN / HE Kamery obrotowo-uchylne
 • Zasilacz: 12 VDC
 • Pobór energii: 4,2 W.
 • CCU: Sterowanie: Sygnały sterujące (kamera, sterowanie CCU) Zasilanie (12 VDC) Sygnał sterujący
 • Zgodne karty pamięci: Karty pamięci SD: od 8 MB do 2 GB Karty pamięci SDHC: od 4 do 32 GB
 • Typ pliku: Scena, odniesienie, użytkownik, fabryka, soczewka, konfiguracja ROP
 • Zapowiedź: Sterowanie: wyjście stykowe
 • Maksymalna długość kabla: 164 '(50 m)
 • Temperatura robocza: 32 do 104 ° F (0 do 40 ° C)
 • Temperatura przechowywania: -4 do 140 ° F (-20 do 60 ° C)
 • Wilgotność pracy: 90% lub mniej
 • Wymiary (szer. X wys. X gł.): Około 9,2 x 30,8 x 5,5 mm bez elementów wystających
 • Waga: 1,3 kg
Panasonic

Zobacz także