Syntezator Wizyjny CG-8

Syntezator Wizyjny CG-8

Syntezator Wizyjny CG-8

12 999,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

CG-8 jest nowoczesnym urządzeniem wizyjnym spełniającym funkcje syntezatora (podobnie jak w instrumentach muzycznych). W przypadku instrumentów muzycznych syntezator opiera się na próbkach audio, które następnie generowane i modulowane są za pośrednictwem filtrów i wzmacniacza. Zasada działania CG-8 jest niemal identyczna, jednak praca opiera się na próbkach wizyjnych (filmy, zdjęcia). Całość zarządzana jest przez kontrolery typu MODIFIERS oraz FADE. Intuicyjnie, w czasie rzeczywistym zmieniana jest wiązka wyświetlanych fraz wizyjnych bez potrzeby używania skomplikowanych, czasochłonnych operacji edycyjnych. Podczas pracy ze zdjęciami (pliki JPEG) jako głównym źródłem materiału (zapisywane na wewnętrznym dysku twardym, które zgrywane mogą być z komputera) - możemy skorzystać z przeszło 200 efektów PHOTO oraz z przeszło 60 efektów przejść i nakładek. Finalny efekt przekazujemy na wyjście, które zmiksuje nasze zdjęcie z zaprojektowanym tłem (zdjęcie). Oczywiście poszczególne płaszczyzny mogą być dowolnie modyfikowane w czasie rzeczywistym za pomocą kontrolerów, na wzór edycji LFO w syntezatorach Audio.

 
Wiele efektów i parametrów kontrolnych

CG-8 oferuje 260 najróżniejszych efektów, wspierających prace wizyjne. Kombinacja efektów z parametrami kontrolnymi oferuje nieograniczone możliwości kreacji wizji w wymiarach 3D (X,Y,Z), jak również kombinacji kolorów, prędkości itp. - a wszystko w czasie rzeczywistym.

 
Aż 128 programów PATCH na 1 projekt

Zmodyfikowane efektami elementy zapisywane są jako pojedyncze programy (PATCH), które stanowią składowe naszego pomysłu (projektu) wizyjnego. Oznacza to że nasz "show" wizyjny może składać się ze 128 najróżniejszych scen, filmików czy zdjęć.

 
Płynne nakładki/przenikanie oraz tytuły

CG-8 umożliwia pracę nad dwoma warstwami, gdzie elementy mogą być kontrolowane przestrzennie - 3D. Dodatkowo mamy możliwość dopisywania tekstów, czy też tytułów które jednocześnie będą wyświetlane z zaprojektowanym tłem.

 
Edycja w czasie rzeczywistym

CG-8 wyposażony został w 16 padów (trigerów) uaktywniających poszczególne frazy wizyjne. Dodatkowo zainstalowano tu bezprzewodowy kontroler D Beam oraz dotykowy pad-manipulator do jeszcze bardziej intuicyjnej edycji wizji.

 
Efekty i parametry zmian dla wejścia Audio

CG-8 wyposażono w złącze MIC/LINE Input, dzięki któremu wprowadzony sygnał Audio synchronizowany będzie z wizją. Dodatkowo możemy skorzystać z bogatego procesora efektów, który zmieni sygnał Audio na potrzeby naszej prezentacji wizyjnej.

 
Złącza MIDI i funkcja V-Link

CG-8 może być łączony z urządzeniami MIDI, posiadającymi możliwości synchronizacji Video za pomocą funkcji V-Link (V-Synth, V-Drums itp.).

 
Specyfikacja

 • Sygnały NTSC i PAL
 • Format Video VGA 640x480
 • Liczba kolorów 16,7 milionów (24-bit "full color") (wartość może być zmieniana)
 • Złącza RGB Out (HD DB-15), S-Video Out (4-pin mini), DIN (Y: 1,0Bp-p, C: 0,286Vp-p, 75 Ohm), RCA (1,0Vp-p, 75 Ohm) Efekty Efekty FOTO: ponad 200, Efekty Przejść/Nakładek: ponad 60
 • Patch'e do 128 na 1 projekt
 • Zdjęcia do 48 plików JPEG (512x384)
 • Przejścia do 16 plików PNG (512x256)
 • Dysk twardy wewnętrzny
 • USB typ A
 • Foot Switch 1/4"
 • Line In 1/4" (L,R)
 • Zasilanie AC 117V, AC 230V, AC 240V (50/60 Hz), AC 220V (60 Hz)
 • Pobór mocy 80 W
 • Wymiary 453 x 323 x 108 mm
   
Roland