Mikser Sony Anycast Touch AWS-750

Mikser Sony Anycast Touch AWS-750

Mikser Sony Anycast Touch AWS-750

54 900,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

AWS-750 Anycast Touch to kompaktowy i wszechstronny mikser do obsługi produkcji na żywo, wyposażony w intuicyjny panel dotykowy. Anycast Touch pozwala błyskawicznie udostępnić pozyskiwany materiał w formie transmisji lub publikacji w Internecie. Ten przenośny system jest niezwykle prosty w użyciu. Nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia technicznego i nadaje się dla szerokiej rzeszy użytkowników takich, jak placówki edukacyjne, instytucje rządowe, korporacje itp. I jak w przypadku wszystkich produktów Sony, Anycast Touch oferuje niewiarygodnie wyraźny i dokładny obraz.

Cechy:
 

Intuicyjny ekran dotykowy
AWS-750 Anycast Touch ma bardzo prosty i wygodny w użyciu ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem, niewymagającym technicznego doświadczenia. Ekran może być używany jako jeden duży płaski panel albo można podzielić go na dwie części i wykorzystywać do jednoczesnej kontroli obrazu i dźwięku.


Stylowa, przenośna konstrukcja
Anycast Touch to stylowe, kompaktowe i łatwo przenośne urządzenie. Jego transport z jednego miejsca w drugie jest wyjątkowo prosty – wystarczy spakować i ruszać w drogę.


Rozwiązanie wielofunkcyjne (all-in-one)
Anycast Touch nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu potrzebnego zwykle do profesjonalnego streamingu na żywo. Urządzenie zawiera mikser wideo, koder, rejestrator, mikser audio, generator napisów oraz kontroler do zdalnego sterowania kamerą.


Mikser wideo
Anycast Touch ma 6 wejść i 5 wyjść wideo z 10-bitowym przetwarzaniem obrazu 1920 x 1080 w trybach 1080i/59.94, 50, 480i/59.94 i 576i/50. Umożliwia to niezauważalne dla widza przełączanie się między źródłami takimi jak kamera, PC i wideo (wraz z dźwiękiem).


Stereofoniczny mikser audio
System umożliwia miksowanie dźwięku stereofonicznego z użyciem licznych funkcji dostępnych na dotykowym panelu sterowania. Mikser obsługuje 6 wejść i 3 wyjścia dźwięku stereofonicznego.


Funkcja błyskawicznego streamingu
Mikser umożliwia stabilne strumieniowanie sygnału w czasie rzeczywistym przez Internet, LAN i inne dedykowane połączenia.


Możliwość zdalnego sterowania kamerą 
Anycast Touch pozwala operatorowi w prosty sposób sterować zdalnie jedną lub wieloma kompatybilnymi kamerami.


Wewnętrzny rejestrator
System pozwala zapisywać sygnał wyjściowy PGM na wbudowanym dysku SSD o pojemności 128 GB (do 4 godzin materiału). Zapisane pliki można następnie eksportować i edytować w różnego rodzaju programach do edycji nieliniowej.


Dodawanie napisów do obrazu 
Operator może generować napisy za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym i dodawać je do obrazu wyjściowego. System obsługuje 10 różnych języków.

Sony
AWS-750