Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca
   BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca
   BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca
   BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca

   BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca

   2 995,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   041072


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Stacja dokująca z 4 gniazdami USB-C na to pozwala edytuj bezpośrednio z dysków multimedialnych!

    Blackmagic MultiDock 10G to zaawansowana stacja dokująca SSD, która umożliwia dostęp do 4 oddzielnych dysków SSD za pomocą jednego szybkiego połączenia USB ‑ C 10 Gb / s. W przeciwieństwie do tanich adapterów konsumenckich, Blackmagic MultiDock 10G został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu filmowego i telewizyjnego i ma konstrukcję do montażu w stojaku z niezależnym układem sterownika SATA na każdym dysku, zapewniając znacznie szybsze prędkości przesyłania danych. To idealne rozwiązanie dla redaktorów, kolorystów i zarządzania multimediami na planie! Może być nawet używany do kompatybilności SSD w HyperDeck Extreme! Tylko Blackmagic MultiDock 10G zapewnia wytrzymałość przemysłową potrzebną do profesjonalnej pracy.


    Najwyższej jakości metalowy stojak do montażu w szafie

    W przeciwieństwie do tanich kabli dokujących SSD, Blackmagic MultiDock 10G to kompaktowa metalowa konstrukcja 1 RU, którą można zamontować w dowolnym profesjonalnym stojaku. Każde gniazdo dysku ma podświetlony wskaźnik dysku, dzięki czemu możesz zobaczyć, kiedy dyski są otwierane. Konstrukcję można również naprawić, dzięki czemu można wymienić złącze gniazda w każdym gnieździe. Wystarczy podłączyć do dowolnego komputera Mac z interfejsem USB ‑ C lub komputera z systemem Windows i nie trzeba instalować żadnego oprogramowania . Panel tylny wyposażony jest w 2 złącza USB-C i przełącznik suwakowy, umożliwiający wybranie między użyciem 4 gniazd dyskowych na jednym połączeniu USB-C lub 2 gniazdami na każdym połączeniu USB-C do wspólnego użytku. Ponadto wbudowany zasilacz prądu przemiennego zapewnia dużą moc do obsługi 4 dysków SSD lub dysków twardychw tym samym czasie.


    Dokuj i edytuj!

    Blackmagic MultiDock obsługuje do 4 niezależnych 2,5-calowych dysków SSD, dzięki czemu można edytować bezpośrednio z dysków, na których nagrałeś . Wystarczy podłączyć dyski SSD, aby zamontować je na komputerach Mac OS X i Windows, takich jak zwykłe dyski twarde! Ponieważ Blackmagic MultiDock ma 4 niezależne gniazda na dyski, możesz jednocześnie zamontować wszystkie multimedia z jednej sesji! Blackmagic MultiDock 10G jest idealny do uzyskiwania dostępu do multimediów nagranych za pomocą rejestratora SSD URSA Mini Pro. Jest to również idealne rozwiązanie, aby dodać kompatybilność SSD do HyperDeck Extreme 8K, ponieważ pozwala na wymianę dysków między modelami HyperDeck Studio. Możesz nawet rozdzielić wiele dysków razem, aby uzyskać super szybką macierz RAID!


    Super szybko

    Dyski półprzewodnikowe są idealnym rozwiązaniem do przechowywania telewizji, ponieważ są bardzo szybkie i bardzo duże. Nawet pojedynczy dysk półprzewodnikowy jest znacznie szybszy niż macierz dyskowa, ponieważ pamięć oparta na pamięci jest dostępna natychmiast bez mechanicznego opóźnienia, co pozwala jednemu dyskowi SSD nagrać całe zdarzenie lub sesję filmową. Oznacza to, że otrzymujesz niezawodne, szybkie nagrywanie z prędkością dla największych plików wideo. Dzięki Blackmagic MultiDock 10G możliwe jest podłączenie 2,5-calowego dysku półprzewodnikowego dowolnej marki lub jeśli potrzebujesz kopii zapasowej o dużej pojemności przy niskich kosztach, możesz użyć zwykłego 2,5-calowego dysku twardego do laptopa. Najlepszy ze wszystkich sterowników jest wbudowany w system operacyjny, więc żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest potrzebne.


    Extreme 10 Gb / s Szybkość USB ‑ C

    Blackmagic MultiDock wykorzystuje zaawansowaną technologię USB ‑ C, dzięki czemu możesz uzyskać niesamowicie szybkie prędkości transferu do komputera z prędkością do 10 Gb / s za pomocą jednego kabla! To więcej niż wystarczająca przepustowość, aby obsłużyć formaty wideo o najwyższej rozdzielczości, w tym 8K w H.265 od HyperDeck Extreme 8K! MultiDock ma całkowicie niezależny układ interfejsu dysku dla każdego gniazda dysku, dzięki czemu nie występują spowolnienia z powodu problemów z przepustowością SATA. Mimo że wszystkie 4 dyski są podłączone do jednego połączenia USB-C, możesz również podzielić Blackmagic MultiDock 10G i uzyskać 2 dyski na jednym połączeniu USB-C i 2 dyski na drugim połączeniu USB-C . Jest to idealne rozwiązanie do pracy z dwoma komputerami lub ze zwiększoną prędkością.


    Elastyczna pamięć RAID

    W przeciwieństwie do macierzy dyskowych dla konsumentów, Blackmagic MultiDock jest kompaktową i solidną jednostką z 1 stelażem, wykonaną w całości z metalu, którą można szybko zainstalować w szafach na sprzęt. Wbudowany zasilacz zapewnia brak zasilania z akumulatorów laptopów i ma wystarczającą moc, aby uruchomić jednocześnie 4 dyski o wysokiej wydajności do konfiguracji RAID. Blackmagic MultiDock 10G obsługuje nawet oprogramowanie RAID wbudowane w większość systemów operacyjnych, dzięki czemu możesz dostosować macierz dyskową do swoich potrzeb. Każde gniazdo dyskowe ma również atrakcyjny podświetlany wskaźnik dostępu do dysku, dzięki czemu możesz zobaczyć, kiedy masz dostęp do dysków .


    Specyfikacja

    • Interfejs SSD 4 x 2,5 "SATA 3 6 Gb / s.
    • Interfejs komputerowy 2 x USB ‑ C 3.1 Gen 2 (do 10 Gb / s)
    • Zasilacz 1 x wewnętrzny 100 - 240 AC.
    • Gwarancja 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta.
    Blackmagic Design
    041072

    Szczegółowe odniesienia

    BlackMagic MultiDock 10G stacja dokująca

    2 995,00 zł
    Brutto