Blackmagic HyperDeck Studio Mini

Blackmagic HyperDeck Studio Mini

3 700,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

HyperDeck Studio Mini

HyperDeck Studio Mini to miniaturowy odtwarzacz, który jest tak kompaktowy i przenośny, że można go używać w dowolnym miejscu! Nawet przy tak niewiarygodnie małym rozmiarze otrzymujesz profesjonalną talię, która nagrywa i odtwarza 10-bitowe wideo o jakości emisji jako pliki ProRes na powszechnie dostępnych kartach SD i UHS-II. Jest wyposażony w funkcje, takie jak 6G-SDI do pracy ze wszystkimi formatami do 2160p30, HDMI 2.0 do monitorowania, podwójne gniazda kart SD do nagrywania non-stop oraz wyjście referencyjne z wbudowanym generatorem synchronizacji, który pozwala łączyć szeregowo i synchronizować wiele decków razem ! Wyjście Dual Link 6G-SDI może nawet służyć do odtwarzania plików 720 i 1080 HD 4: 4: 4: 4 w celu oddzielenia wypełnienia i kluczowych wyników! HyperDeck Studio Mini zawiera standardowe sterowanie pokładowe RS-422, wbudowany zasilacz i ethernet z PoE + do niestandardowych rozwiązań sterowania i przesyłania mediów przez FTP!


Niezwykle wszechstronny

HyperDeck Studio Mini jest idealny do użycia jako główny program do nagrywania podczas produkcji wielu kamer na żywo lub jako rejestrator ISO z kamer, dzięki czemu można później edytować końcowy program. HyperDeck Studio Mini to także potężny odtwarzacz klipów do odtwarzania bezpośrednio na antenie, a nawet jako platforma podglądu klienta w sali konferencyjnej z dużym telewizorem HDMI. Ponieważ możesz zablokować i zsynchronizować odtwarzanie wielu urządzeń razem, jest to idealne rozwiązanie dla znaków cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, które używają wielu ekranów. Oddzielne wypełnienie i kluczowe wyjścia SDI pozwalają używać go do odtwarzania animowanej grafiki z kanałem alfa do przełączania obrazu na żywo za pomocą przełącznika produkcji na żywo, w czasie rzeczywistym!


Przenośny, elegancki design

HyperDeck Studio Mini ma podwójne rejestratory kart SD, profesjonalne połączenia, ethernet, wbudowaną moc i wiele innych, a wszystko to zminiaturyzowane w elegancką kompaktową i modułową konstrukcję o szerokości 5,5 cala. Możesz zamontować go w stojaku za pomocą opcjonalnej półki regałowej Teranex i połączyć z dodatkowymi modułami, aby stworzyć spersonalizowany pokład! Na przykład, jeśli chcesz pracować z materiałem analogowym, możesz połączyć go z konwerterem Teranex Mini Analog na SDI na wejściu i konwerterem Teranex Mini SDI na Analog na wyjściu, aby stworzyć odtwarzacz analogowy! Aby stworzyć talię z ośmioma lustrzanymi wyjściami, użyj jej z Teranex Mini SDI Distribution 12G. Jeśli nie używasz go w szafie, elegancki design HyperDeck Studio Mini również świetnie wygląda, gdy jest używany na pulpicie. To najbardziej wszechstronna profesjonalna talia na świecie!


Profesjonalne połączenia

HyperDeck Studio Mini ma wiele połączeń 6G-SDI, dzięki czemu można podłączyć go do praktycznie dowolnej kamery, monitora lub routera SDI i pracować ze wszystkimi formatami SD, HD i Ultra HD do 2160p30. Otrzymujesz wejście SDI, wejście referencyjne i dwa wyjścia SDI, które mogą być użyte jako podwójne łącze lub wypełnienie i kluczowe dane wyjściowe. Połączenie HDMI wysokiej jakości pozwala odtwarzać telewizory z dużym ekranem, projektory cyfrowe i wiele więcej! Ponadto istnieje złącze sterowania pomostem RS-422, sieć Ethernet do przesyłania plików do niego przez FTP oraz wbudowany zasilacz 110-240 V AC. Istnieje nawet SDK i łatwy w użyciu protokół Ethernet udokumentowany w instrukcji obsługi, który pozwala zintegrować HyperDeck Studio Mini z własnymi systemami i oprogramowaniem!


Znane elementy sterowania VTR

HyperDeck Studio Mini wyposażony jest w tradycyjne elementy sterujące transportem w stylu pokładu, w tym przycisk jog i pokrętło. Zintegrowany wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości pokazuje kod czasowy i informacje o transporcie, a także kolorowy podgląd miniatury bieżącego klipu w trakcie nagrywania lub odtwarzania. Wyświetla również informacje o stanie nagrywania na każdej karcie, a także format wideo, informacje o liczbie klatek na sekundę i poziomy dźwięku - wszystko na tym samym ekranie! Połączenie znanych stylów sterowania VTR i wbudowanego ekranu LCD sprawia, że ​​jest szybki i łatwy w użyciu!


Następna generacja mediów transmisyjnych

Karty SD są powszechnie dostępne, niedrogie i wyjątkowo niezawodne, co czyni je idealnymi do wykorzystania jako profesjonalne miejsce do przechowywania multimediów. Co najważniejsze, są półprzewodnikowe, więc w przeciwieństwie do systemów opartych na dyskach lub taśmach, masz natychmiastową balistykę transportu, dzięki czemu nigdy nie musisz czekać na wskazanie nośnika. Oznacza to, że możesz odtwarzać dowolną klatkę z dowolnej karty w dowolnym momencie! HyperDeck Studio Mini nagrywa zarówno na zwykłe karty SD, jak i na wydajne karty UHS-II. Możesz używać standardowych kart SD do filmów SD i HD oraz kart UHS-II, jeśli chcesz nagrywać w Ultra HD. Ponadto karty SD nie niszczą się z czasem i są niewiarygodnie małe, dzięki czemu możesz utworzyć całą bibliotekę archiwalną treści, która zajmuje ułamek miejsca wymaganego przez starsze typy multimediów!


Nagrywanie non-stop

HyperDeck Studio Mini posiada dwa gniazda na media do nagrywania non stop. Gdy karta nagrywa się, nagrywanie jest automatycznie kontynuowane na następnej karcie. Oznacza to, że nigdy nie będziesz musiał się martwić o utratę ważnego ujęcia. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nagrywasz na dłuższych wydarzeniach na żywo, ponieważ karty można również wymieniać na gorąco, dzięki czemu możesz wymienić pełną kartę na pustą, podczas gdy nagrywanie trwa w drugim gnieździe! Każde gniazdo ma kontrolkę, która zmienia kolor, aby pokazać status, dzięki czemu natychmiast wiesz, która karta jest używana. Oba rejestratory wykorzystują indywidualne wewnętrzne płytki drukowane, które można wymienić, jeśli gniazdo zużyje się w wyniku intensywnego użytkowania. Co więcej, drugie gniazdo jest idealne do redundancji, dzięki czemu możesz wyjść z kłopotów w przypadku awarii!


Wideo o jakości transmisji

HyperDeck Studio Mini nagrywa wideo jako standardowe pliki ProRes, które są jednym z najczęściej akceptowanych profesjonalnych formatów plików wideo na świecie! Otrzymujesz 10-bitowe nagrywanie w jakości YUV lub 10-bitowe RGB we wszystkich formatach do 2160p30, wszystkie zapisane na kartach multimedialnych w formacie ExFAT lub HFS +. Ponadto pliki ProRes są kompatybilne z oprogramowaniem takim jak DaVinci Resolve, Final Cut Pro X i więcej, więc oznacza to, że możesz po prostu włożyć kartę do komputera i rozpocząć edycję - wszystko bez konieczności konwertowania plików! HyperDeck Studio Mini współpracuje z różnymi formatami ProRes , w tym wysokiej klasy ProRes 4: 4: 4: 4 w jakości HDobsługuje kanały obrazu i alfa. Oznacza to, że możesz wyświetlać animowaną grafikę z przezroczystością za pomocą wypełnienia i kluczowych połączeń SDI, dzięki czemu HyperDeck Studio Mini jest idealny do odtwarzania grafiki na żywo do przełącznika produkcji na żywo w celu przełączania na wideo na żywo!

Specyfikacja

Wejścia wideo SDI 1
Wyjścia wideo SDI 2
Stawki SDI 270Mb, 1,5G-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI
Wyjścia wideo HDMI 1 x złącze HDMI typu A.
Power over Ethernet 1 x Ethernet z Power over Ethernet
Analogowe wejścia wideo Żaden.
Analogowe wyjścia wideo Żaden.
Analogowe wejścia audio Brak, tylko osadzone audio.
Analogowe wyjścia audio Brak, tylko osadzone audio.
Połączenie z kodem czasowym Żaden
Wejścia audio SDI 16 kanałów osadzonych w SD i HD w plikach QuickTime.
Wyjścia audio SDI 16 kanałów osadzonych w SD i HD w plikach QuickTime.
Wejścia audio HDMI Żaden
Wyjścia audio HDMI 8 kanałów osadzonych w SD, HD i UHD w plikach QuickTime.
Wejście referencyjne Tri-Sync lub Black Burst.
Generator referencyjny Tri-Sync lub Black Burst.
Interfejs komputerowy 1 x USB 2.0 typu C do aktualizacji oprogramowania i kontroli oprogramowania HyperDeck Utility.
Standardy wideo SD 525i59.94 NTSC, 625i50 PAL
Standardy wideo HD 720p50, 720p59.94, 720p60
1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60
1080PsF23.98, 1080PsF24, 1080PsF25, 1080PsF29.97, 1080PsF30
1080i50, 1080i59.94, 1080i60
Standardy wideo Ultra HD 2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30
Zgodność z SDI SMPTE 259M, 292M, 296M i 425M
Obsługa metadanych SDI HD RP 188 i napisy kodowane.
Próbkowanie audio Standardowa częstotliwość próbkowania telewizji 48 kHz i 24 bity.
Próbkowanie wideo 4: 4: 4: 4
Precyzja kolorów 10-bit
Przestrzeń kolorów REC 601, REC 709
Obsługiwane kodeki DNxHD 220x, DNxHD 145, DNxHD 45, DNxHD 220x MXF, DNxHD 145 MXF, DNxHD 45 MXF, DNxHR HQX, DNxHR SQ, DNxHR LB, DNxHR HQX MXF, DNxHR SQ MXF, DNxHR LB MXF. ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime, ProRes 422 Proxy QuickTime. ProRes 4444 QuickTime w jakości HD do wypełniania i odtwarzania klawiszy, H.264 w 720p i 1080p.
Wbudowany panel sterowania 8 przycisków do sterowania menu, 2,2-calowy kolorowy wyświetlacz i pokrętło.
Kontrola zewnętrzna Sterowanie pokładu RS-422, start / stop SDI, uruchomienie kodu czasowego. Zawiera Blackmagic HyperDeck SDK i Ethernet HyperDeck Control Protocol. Obsługuje zdalne przesyłanie plików FTP.
Temperatura przechowywania Od -20 ° do 45 ° C (od -4 ° do 113 ° F)
Temperatura robocza Od 0 ° do 40 ° C (od 0 ° do 104 ° F)
Gwarancja 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta.

038242