Blackmagic SmartScope Duo 4K

Blackmagic SmartScope Duo 4K

3 800,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe






 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

SmartView

Model SmartScope Duo 4K ma wbudowane monitorowanie kształtu fali, gdy trzeba dokładniej analizować jakość obrazu niż po prostu patrzeć na obraz! Otrzymujesz siedem najpopularniejszych lunet najczęściej używanych w obiektach nadawczych i postprodukcyjnych. Wyświetlacze zakresów obejmują kształt fali, wektoskop, paradę RGB, paradę YUV, histogram, zakresy faz i poziomów audio, i oczywiście możesz po prostu wybrać wyświetlanie samego wideo! Teraz nie musisz zgadywać, jakie są Twoje poziomy wideo i audio, możesz je dokładnie monitorować za pomocą SmartScope Duo 4K!


Wybierz zdjęcie

SmartScope Duo 4K daje możliwość wyboru wyświetlacza zakresu lub zwykłego wideo na każdym z 8-calowych wyświetlaczy LCD. Możesz nawet monitorować wideo na jednym ekranie LCD podczas uruchamiania zakresu, takiego jak przebieg, histogram lub dźwięk na drugim ekranie. Jest to potężna kombinacja, ponieważ możesz zobaczyć monitorowany obraz wideo wraz z pomiarem zakresu w czasie rzeczywistym, wszystko na tym samym SmartScope Duo 4K! Zawsze możesz polegać na SmartScope Duo 4K, aby zapewnić dokładne monitorowanie emisji, zapewniając, że twoja produkcja wideo ma doskonały poziom obrazu i dźwięku przez cały czas!


Przebieg

Wyświetlanie przebiegów idealnie nadaje się do regulacji poziomów wideo lub dopasowania poziomów czarnego tła podczas kluczowania! Wyświetlacz kształtu fali ma kształt fali luminancji poziomów czerni i bieli w sygnale wideo. Jest idealny do ustawiania poziomów wyjściowych na pokładach nadawczych i generalnie monitorowania poziomów produkcji podczas edycji. Wyświetlanie przebiegów jest istotnym narzędziem do gradacji kolorów i cennym odniesieniem do ujednolicenia poziomów tła podczas kluczowania.


Wektoryoskop

Wektoryoskop to jedyny sposób, aby dokładnie zmierzyć kolory na wideo! Jeśli wideo koryguje kolory, wektoskop pokazuje, kiedy kolor został usunięty lub wyzerowany, aby uzyskać dokładny balans bieli. Kiedy musisz zastosować odcień, wektoskop pozwala dokładnie zobaczyć, ile dodajesz odcienia i jaki to kolor. Czasami nie można ufać monitorom, ale dzięki wektorowi zawsze będziesz znać dokładne kolory, z którymi pracujesz! Możesz również z łatwością wyrównać odcień na pokładach za pomocą wektoskopu!


Wyświetlanie parady

Widok przebiegu parady RGB w czasie rzeczywistym to idealny zakres dokładnej korekcji kolorów. Równowagę kolorów można zobaczyć w „czerni”, „połowie” i „bieli”, co ułatwia zrównoważenie kolorów w celu uzyskania idealnie wyglądających zdjęć. RGB Parade pozwala sprawdzić, czy kolory są nielegalne, ponieważ każdy film, który spada poniżej czarnej linii lub powyżej linii 100%, jest niedozwolonym kolorem RGB! Widok wektoskopu nie może pokazywać nielegalnych poziomów wideo, ponieważ wektory wykreślają tylko kolory, a nie komponent luminancji wideo. Jednak parada RGB rysuje wideo jako R, G i B, a więc jest to idealny sposób na śledzenie nielegalnych poziomów wideo! Możesz także wybrać wyświetlanie parady YUV, które pokazuje komponent wideo YUV przesyłany kablem SDI i jest idealny do analizy inżynierii emisji sygnałów SDI.


Widok audio

Monitoruj swoje poziomy audio za pomocą 16 kanałów pomiaru dźwięku, aby oglądać każdy kanał w połączeniu wideo SDI! Zakres audio obejmuje również stereofoniczny miernik fazy, który można wybrać dla różnych par audio SDI. Stereofoniczny miernik fazy drukuje lewy i prawy dźwięk jako wyświetlacz lunety XY, dzięki czemu zawsze wiesz dokładnie, jaki jest twój dźwięk. Łatwo jest zauważyć problemy z dźwiękiem, takie jak przycinanie, a dźwięk niefazowy może być postrzegany jako lewy lub prawy wyświetlacz pochylony. Jeśli nie dostaniesz fali o orientacji pionowej, to wiesz, że saldo Twojego kanału audio się skończyło! Żaden problem z dźwiękiem nie może ukryć się przed wyświetlaczem lunety!


Histogram

Obcinanie poziomów podczas zdjęć na żywo powoduje utratę szczegółów, co może powodować ogromne problemy, gdy próbujesz dopasować „czerń” lub „biel” w postprodukcji. Widok histogramu pozwala zobaczyć, gdzie piksele znajdują się w twoim filmie i jak są rozmieszczone z czarnego na biały. Możesz sprawdzić, czy film się przycina, i dostosować ustawienia przysłony kamery i ISO, aby zachować wszystkie czarno-białe szczegóły na obrazie. Oznacza to, że masz pełny zakres kontrastu wideo dla łatwej korekty kolorów podczas postprodukcji. Histogram zmieni Twoje zdjęcia, ponieważ możesz dokładnie zobaczyć, co nagrywasz, a kolorysta, który pracuje w Twojej pracy, skorzysta z dostępności pełnego zakresu kontrastu aparatu!


Aktualizacja oprogramowania

Możesz pobrać aktualizacje oprogramowania do monitora SmartView, aby dodać nowe funkcje w przyszłości. Możesz także pobrać nowe oprogramowanie do modelu SmartScope Duo 4K, aby móc dodawać nowe typy zakresów, gdy tylko będą dostępne. Programowalne oprogramowanie wewnętrzne oznacza, że ​​możesz uzyskać nowe funkcje, kompatybilność z nowym sprzętem i obsługę nowych formatów w przyszłości. Podczas pobierania aktualizacji SmartView Utility automatycznie wykryje oprogramowanie twojego sprzętu, a następnie poprosi o aktualizację w razie potrzeby. Aktualizacja oprogramowania jest następnie pobierana i jest łatwa do wykonania!


Specyfikacja

Podstawowe:

 • Wejście wideo SDI Automatycznie przełącza się między SD, HD i 6G-SDI. Zablokowana pętla przez wyjście.
 • Wyjście wideo SDI Pętla 1 x 10 bitów przez SD, HD i 6G-SDI.
 • Wejście audio SDI 16 kanałów osadzonych w SD, HD i UHD.
 • Wyjście audio SDI 16 kanałów osadzonych w SD, HD i UHD.
 • Obsługa wielu stawek Standardowa definicja SDI, wysoka rozdzielczość SDI i 6G-SDI.
 • Zestawienie 9-stykowe złącze D.

Standardy:

 • Obsługa formatu SD 525i29,97 NTSC , 625i25 PAL
 • Obsługa formatu HD 720p50, 59,94, 60 1080p23.98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94, 60 1080PsF23.98, 24, 25, 29,97, 30 1080i50, 59,94, 60
 • Obsługa formatu 2K 2K DCI 23,98p, 2K DCI 24p, 2K DCI 25p 2K DCI 23,98PsF, 2K DCI 24PsF, 2K DCI 25PsF
 • Obsługa formatu Ultra HD 2160p23.98, 24, 25, 29,97, 30
 • Zgodność z SDI SMPTE 259M , SMPTE 292M , SMPTE 296M , SMPTE 372M , SMPTE 424M poziom B i SMPTE 425M .
 • Próbkowanie audio Częstotliwość próbkowania telewizji 48 kHz
 • Próbkowanie wideo 4: 2: 2 i 4: 4: 4
 • Precyzja kolorów 8 bitowy
 • Przestrzeń kolorów YUV i RGB
 • Interfejs komputerowy USB 2.0 do aktualizacji oprogramowania i Ethernet do konfiguracji
 • Konwersja przestrzeni kolorów Sprzętowy w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie:

 • Dołączone oprogramowanie Narzędzie konfiguracyjne dla MAC i Windows.
 • Wewnętrzna aktualizacja oprogramowania Za pomocą dołączonego oprogramowania do aktualizacji oprogramowania układowego.
 • Instalacja fizyczna 3RU

Wymagania dotyczące zasilania:

 • Zasilacz Uniwersalny zasilacz 12 V w zestawie z międzynarodowymi adapterami gniazd dla wszystkich krajów.
 • Pobór energii Zakres napięcia operacyjnego 12 V - 15 V.Specyfikacje środowiskowe
 • temperatura robocza 0 ° do 40 ° C (32 ° do 104 ° F)
 • Temperatura przechowywania Od -20 ° do 45 ° C (od -4 ° do 113 ° F)
 • Wilgotność względna 0% do 90% bez kondensacji

Co jest zawarte:

 • SmartScope Duo 4K
 • Zasilacz
 • Karta SD z oprogramowaniem i instrukcją

Gwarancja:

 • 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta.
037283