NewTek TriCaster 8000 + Panel Kontrolny

NewTek TriCaster 8000 + Panel Kontrolny

NewTek TriCaster 8000 + Panel Kontrolny

185 000,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

TriCaster 8000 version 2.0   -   Nowa odsłona flagowego modelu TriCaser-a Firmy NewTek

Kompletny system produkcji programów na żywo wyposażony w rozbudowany system studia wirtualnego z możliwością publikacji   gotowego materiału do internetu oraz na popularne serwisy społecznościowe.
TriCaster 8000 zawiera 24-kanałowy mikser wizyjny wspierany przez zewnętrzny router,  który umożliwia podłączenie wielu dodatkowych sygnałów z urządzeń zewnętrznych. 8-kanałowy ISO recorder umożliwia zapis sygnałów w jakości 1080p. Zaimplementowana obsługa kamer obrotowych firm SONY i Panasonic.

W świecie broadcastingu , drugi jak i trzeci ekran nie są uważane już jako dodatkowe wyposażenie, dla dzisiejszych odbiorców jest to standard, którego się spodziewają. Media Networks, stworyły mistrzowską wielokanałową i multibrandową technologię, w której treści można oglądać na telewizorach i komputerach, udostępniać na urządzeniach mobilych. Technologię otwierającą ogromne możliwości, wszystko to zostało wykorzystane  w Tricasterze 8000.

TriCaster 8000 to model, który zapewnia najszerszą integrację z operacjami broadcastingu , z panelem sterującym w systemie nadmiarowym , wsparcie routera do produkcji na dużą skalę przedsięwzięcia, 24 -kanałowy przełącznika , profesjonalne miksowanie dźwięku i nawet  do 14 wyjść docelowych. Oraz, posiadając najpotężniejszy zintegrowany system efektów teraz jest jeszcze bardziej wydajny w tworzeniu szalenie nowatorskich efektów wizualnych ( musisz je zobaczyć aby uwierzyć, że rzeczywiście można tworzyć je samodzielnie ) , będziesz miał publiczność podpietą na każdym ekranie .

Główne cechy:
  • 8-M/E, rozszerzalny 24-kanałowy router wideo z mikserem audio, napisy, przejścia, buffery, efekty DSK i DVE
  • Multikamerowa platforma produkcja 8 M/E z ponownym wejściami
  • Mirroring ze zdalną kontrolą systemu redundancji
  • Praktycznie nieograniczone możliwośći skalowalność up lub down w produkcji, obsługi i wielkość załogi i urządzeń peryferyjnych
  • Inspirującę efekty wizualne 3D, holograficzne wirtualne sety, grafiki i przejścia
  • Wieloplatformowe publikacje na żywo
  • Obszerna automatyzacja, kontrola komend oraz złożnoych sekwencji
  • Wbudowany streaming
  • Dostęp do wszystkich źródeł oraz funkcji, przy pomocy dostarczonej konsoli
  • Emisja, stream, publikacje, nagrywanie wszystko w tym samym czasie
 
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 698221122
NewTek