Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD
   Roland V-600UHD

   Roland V-600UHD

   52 499,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   003991 | EAN: 0761294513668

   ILOŚĆ

   Kalkulator Grenke

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Uaktualnij swoje wydarzenia do 4K HDR

    Gdy klienci i odbiorcy zaczynają wymagać 4K w czasie wydarzeń, twoje obecne źródła HD i wyświetlacze nie powinny stać się przestarzałe - a V-600UHD pozwala na przejście do przepływów pracy 4K w zależności od zapotrzebowania i budżetów. Dzięki technologii Ultra Scaler firmy Roland skalowanie jest zapewniane na każdym wejściu, dzięki czemu można jednocześnie korzystać ze źródeł Full HD i 4K i wyświetlać je w wielu rozdzielczościach. Możesz także wykorzystać wysoką gęstość pikseli źródeł kamer 4K w obiegach pracy Full HD, aby uzyskać bezproblemowe, imponujące wizualnie produkcje.

    v600uhd_img_scaler_logo.png


    High Dynamic Range [HDR]

    V-600UHD wykorzystuje technologię High Dynamic Range [HDR], dzięki czemu Twoje wydarzenia wyglądają niesamowicie. Nie tylko widzisz więcej pikseli, ale widzisz lepsze, bardziej dynamicznie wyglądające piksele, które zachowują szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach obrazu. HDR zapewnia dobrze wyważone oświetlenie sceniczne bez przesycenia dla IMAG (i łatwiej jest to osiągnąć w porównaniu z użyciem SDR.) A sygnały zakresu dynamiki SDR można również wprowadzać i przełączać za pomocą V-600UHD.

    v600uhd_img_02.jpg


    Bardziej żywa przestrzeń kolorów

    V-600UHD obsługuje Rec.2020, najwyższą specyfikację szerokiej gamy kolorów (WCG), a także standardy RGB i Rec.709, aby wyświetlać jak najszerszy zakres widocznych kolorów. Zapewnia to wyższy poziom realizmu i lepszą dokładność kolorów, szczególnie w przypadku zakresów kolorów czerwonego i żółtego.

    v600uhd_img_03.png


    10-bitowy kolor 4: 4: 4 z dokładnością do pikseli

    Wewnętrzne 10-bitowe przetwarzanie głębi kolorów zmniejsza pasy kolorów i wyostrza źródła o wysokiej szczegółowości z komputerów. Ułatwia to czytanie małych czcionek i innych drobnych szczegółów, nawet po drastycznym powiększeniu i powiększeniu.

    v600uhd_img_04.jpg


    Obsługa rozdzielczości 4K DCI Cinema

    Nie wszystkie treści 4K mają ten sam współczynnik kształtu. Chociaż zawartość 4K ma zawsze 2160 pikseli wysokości, DCI lub „Cinema 4K” ma szerokość 4096 pikseli, czyli 256 pikseli więcej niż UHD. V-600UHD pozwala przełączać i wyświetlać zawartość w pierwotnie zamierzonych proporcjach, bez przycinania i przewijania liter.

    v600uhd_img_05.jpg


    Właściwe wejścia / wyjścia dla twojego programu

    V-600UHD ma cztery wejścia HMDI 2.0 i dwa wejścia 12G SDI, idealne do wydarzeń wymagających kilku źródeł odtwarzania komputera i wideo wraz z obsługą kamery IMAG. Każde wejście niezależnie obsługuje wejście i skalowanie HD, Full HD, UHD 4K i DCI 4K, a także rozdzielczości komputera od UXGA do DCI 4K - bez konwerterów. Przełączanie miejsc docelowych AUX ułatwia dołączenie niższych monitorów zaufania, a konfigurowalny monitor z wieloma widokami umożliwia przeglądanie wszystkich źródeł, programów i podglądów - na pierwszy rzut oka. Każde wyjście obsługuje również przeskalowanie do Full HD w celu przesłania do koderów strumieniowych lub innych wyświetlaczy docelowych wyposażonych w HD.

    v600uhd_img_06.jpg


    Uchwyć całą akcję za pomocą jednej kamery 4K

    Nie potrzebujesz wielu kamer do wielu zdjęć. Jeśli twoja produkcja wymaga szerokiego ujęcia sceny, średniego ujęcia panelu mówczego i zbliżeń każdego głośnika, V-600UHD zapewnia Ci wbudowany region zainteresowania [ROI]. Pozwala to skierować na scenę jedną kamerę 4K i użyć funkcji udostępniania i skalowania V-600UHD, aby wykadrować maksymalnie osiem „ujęć kamery”, które można przypisać do punktów krzyżowych V-600UHD. Zwiększ wartość produkcji bez zwiększania liczby kamer, złożoności i kosztów.

    v600uhd_img_07.jpg


    Bądź kreatywny dzięki kompozycji

    V-600UHD obsługuje dwa okna Picture-in-Picture (PnP), które oferują znacznie więcej niż proste okna wstawiane. Możesz osiągnąć wyniki porównywalne z dedykowanymi procesorami ekranowymi, z całkowicie dostosowywanymi proporcjami obrazu, rozmiarami i skalowaniem źródła wejściowego - pozwalając wyświetlać to, co chcesz, gdziekolwiek chcesz. Połącz elastyczny PnP z ultra szeroką liczbą pikseli DCI 4K, aby stworzyć wciągające i imponujące zestawy ekranów.

    v600uhd_img_08.jpg


    Zintegruj z systemem audio

    Osadzony dźwięk z cyfrowych sygnałów wideo może być trudny do włączenia do systemów audio na imprezie lub występie. Doskonałe zarządzanie dźwiękiem jest sercem V-600UHD, z elastycznym 24-bitowym przetwarzaniem dźwięku 48 kHz, które pozwala uniknąć problemów, zanim się pojawią. Możesz cofnąć dźwięk z aktualnie wybranego źródła i wysłać do zewnętrznego miksera dźwięku za pomocą Audio Follows Video. Lub programowy dźwięk powracający z tej samej konsoli może być również osadzony w jednym lub wszystkich wyjściach wideo, a następnie przesłany do Internetu, rejestratora lub pokoju przelewowego.

    v600uhd_img_09.jpg


    Najlepsze rozwiązanie do pracy z wyświetlaczami LED

    Technologia wyświetlania LED szybko stała się wszechstronnym narzędziem twórczym dla projektantów wydarzeń, niezależnie od tego, czy służy jako tło sceny, czy też ogromne tło festiwalu muzycznego. Wyzwanie polega na tym, że podczas korzystania z kamer IMAG z jasnym tłem LED i przełącznikiem SDR trudno jest zapalić prezentera lub wykonawcę stojącego przed diodą LED - wyglądają one jak cień. Ale teraz możesz łatwo pracować przy słabym oświetleniu i jasnym tle; wystarczy użyć kamery HDR z V-600UHD, a obiekt wydaje się być odpowiednio oświetlony.

    v600uhd_img_10.jpg

    Roland
    003991

    Szczegółowe odniesienia