Roland V-02HD + MAGEWELL CAPTURE CARD II HDMI-USB 3.0

Roland V-02HD + MAGEWELL CAPTURE CARD II HDMI-USB 3.0

4 104,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Rozwiązywanie problemów z produkcją wideo

Wydarzenia lub produkcje często przynoszą poważne wyzwania, które można łatwo rozwiązać - jeśli masz odpowiedni sprzęt. Wszechstronny wieloformatowy mikser wideo V-02HD firmy Roland zastępuje kilka niezależnych urządzeń; prosty przełącznik, wysokiej jakości skaler, ekspander wejść, rozwiązanie audio i wbudowane efekty / kompozycje wideo. Zaoszczędź miejsce i bóle głowy, pakując V-02HD; przenośne, a jednocześnie wydajne urządzenie, które pozwala skoncentrować się na tworzeniu wydarzenia lub kręceniu scen, a nie na kłopotach ze sprzętem.


Zapakuj do walizki, na wszelki wypadek

V-02HD to „mikroprzełącznik”, który jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w futerałach na sprzęt i torbach na aparat. Zaprojektowany do integracji z typowymi procesami produkcji wideo, V-02HD ma gwintowaną śrubę do standardowych uchwytów wideo i wygodnie przymocowuje się do statywu, aby nie przeszkadzać. Jego lekka konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się również do mobilnych aplikacji wideo, zwłaszcza gdy jest podłączony do akumulatorów innych firm, aby nagrywać dłuższe sesje oparte na lokalizacji.

img_introduction_02.jpg


Produkcje z dwoma kamerami / pojedynczymi operatorami

Małe ekipy produkcyjne, ograniczone budżety i krótkie terminy dostaw oznaczają, że prosta sesja z dwoma kamerami może być stresująca - nawet dla doświadczonych operatorów. Nagrywanie lub przesyłanie strumieniowe za pomocą przełącznika na żywo u klienta umożliwia natychmiastowe dostarczenie klientowi obrazu, a V-02HD sprawia, że ​​cały proces jest szybki, łatwy i płynny dla operatora kamery.

img_about_01.jpg


Proste, bezproblemowe przełączanie

Przełączanie źródeł w małej prezentacji może być uciążliwe, niezależnie od tego, czy jest to utrata sygnału na głównym wyświetlaczu, czy też niemożność obsługi przez komputer nieoczekiwanych sygnałów wejściowych. V-02HD zapewnia profesjonalne przełączanie między komputerami i ekranami w wysokiej rozdzielczości, utrzymując wysoką rozdzielczość „z dokładnością do pikseli” z głęboką 10-bitową przestrzenią kolorów 4: 4: 4. Dzięki prostej obsłudze za pomocą dwóch przycisków każdy może wyłączyć profesjonalne przełączanie wielu źródeł, nawet jeśli używasz V-02HD po raz pierwszy.

img_about_03.jpg


Matchmaker wejścia / wyjścia

Posiadanie dwóch urządzeń wyposażonych w HDMI nie oznacza, że ​​są one kompatybilne, zwłaszcza jeśli chodzi o sygnały wideo w różnych rozdzielczościach - na przykład wyjście tabletu może nie wyświetlać się poprawnie na ekranie odbiornika. Zarówno skalerami wejściowymi, jak i wyjściowymi, V-02HD może przyjmować rozdzielczości SD, HD i komputerowe, przed zmianą ich rozmiaru w celu dopasowania do wyświetlacza, a następnie wysyłaniem w nowej rozdzielczości, która jest kompatybilna z urządzeniem odbiorczym.

img_about_04.jpg


Aby osadzić lub wycofać? Dlaczego nie oba?

V-02HD pozwala nie tylko osadzić analogowy dźwięk w sygnale HDMI - do nagrywania lub strumieniowego przesyłania na żywo - ale można także wyodrębnić dźwięk z sygnału HDMI, aby przesłać go do większego dedykowanego miksera audio. Tam, gdzie wiele konwerterów obsługuje tylko cyfrowe audio lub oferuje albo osadzanie, albo usuwanie (i nie oba), V-02HD pozwala to wszystko zrobić.

img_about_05.jpg


Wbudowany zestaw narzędzi do naprawy dźwięku

V-02HD ma trzypasmowy korektor i dynamikę na pokładzie, dzięki czemu możesz natychmiast zoptymalizować dźwięk bez konieczności wysyłania do zewnętrznego miksera. Wbudowana biblioteka efektów jest wypełniona ustawieniami dla typowych scenariuszy produkcji, w tym wywiadów, nagrywania dźwięku otoczenia i eliminowania szumu wiatru podczas filmowania na zewnątrz. Narzędzia te działają nawet z wbudowanymi sygnałami HDMI, dzięki czemu możesz rozwiązać problemy z dźwiękiem bez wychodzenia z domeny cyfrowej.

img_about_06.jpg


Gdy potrzebujesz tylko jednego wejścia

To frustrujące, gdy twój przełącznik wymaga jeszcze jednego wejścia i nie masz już żadnych opcji. Dzięki dwóm wejściom o bardzo niskim opóźnieniu V-02HD zapewnia cenne dodatkowe połączenie bez dodawania zauważalnego opóźnienia na wejściach kamery. A dzięki 10-bitowej przestrzeni kolorów o wysokiej rozdzielczości 4: 4: 4 również nie występuje degradacja sygnału.

img_about_07.jpg


Włącz oszczędzające czas, profesjonalnie wyglądające efekty - w czasie rzeczywistym

Chociaż dodawanie efektów za pomocą pakietu edycyjnego staje się łatwiejsze, bardziej złożone efekty - na przykład rozmywanie twarzy osoby w celach związanych z prywatnością - wymagają czasu i dużej wiedzy na temat oprogramowania do edycji wideo. Lub możesz po prostu dodać efekt bezpośrednio do wyjścia kamery i zapisać wynik. V-02HD ma 14 efektów wizualnych, które można zastosować w czasie rzeczywistym, z regulowanymi parametrami do precyzyjnego dostrojenia wyników oraz dodatkowo 5 efektów kompozycji, dzięki czemu można dodawać tytuły, używać zielonego ekranu z efektem Klucz lub tworzyć osobne okno wstawki z możliwością PinP.

img_about_08.jpg


Wyobraź sobie swój plan tworzenia kopii zapasowych

Kiedy źródło wejściowe zawiedzie w prezentacji lub pojawi się nowy głośnik, ale nie jest gotowy do prezentacji, ostatnią rzeczą, którą chcesz wyświetlić, jest pusty ekran; lub co gorsza, treści, które nie miały być udostępniane. Możesz być gotowy z nieruchomym obrazem załadowanym do V-02HD umieszczonym pomiędzy przełącznikiem, który nie ma możliwości robienia zdjęć a wyświetlaniem wyjściowym. W razie nagłej potrzeby wystarczy przełączyć na zdjęcie.

img_about_09.jpg


Kontroluj scenę

Specjalna aplikacja do zdalnego sterowania V-02HD zmienia iPada w wspaniały interfejs dotykowy dla V-02HD. Możesz obsługiwać funkcje przełączania V-02HD, miksować dźwięk za pomocą wirtualnych suwaków, szybko zmieniać ustawienia i parametry efektów oraz tworzyć do ośmiu niestandardowych scen w celu szybkich zmian ustawień za pomocą zaprogramowanych pamięci. Możesz także zapisywać i przywracać ustawienia systemu V-02HD za pomocą narzędzia do zdalnego sterowania.

img_about_10.gif


MAGEWELL CAPTURE CARD II HDMI-USB 3.0

Umożliwia podłączenie do komputera dowolnego aparatu, kamery z wyjściem hdmi. Nie potrzeba instalacji żadnych sterowników wyłącznie plug and play. Urządzenie jest widoczne dla najpopularniejszych platform do videokonferencji np. Skype, czy Zoom i umożliwia nadawanie w Full HD.

Transmituj na bieżąco

Poprzez złącze USB typu C możemy w krótkim czasie przesyłać duże ilości danych, do 40Mbps. Dzięki temu karta przechwytująca wideo nadaje się do streamowania na YouTube, a także dedykowana graczom Twitch. W ten sposób udostępnisz na żywo osobiste transmisje gier. Mogą być to również treści z nimi niezwiązane.


Możliwość podglądu

Oprócz USB typu C karta zawiera trzy różne wejścia: AUX i podwójne HDMI. Na osobnym ekranie możesz więc wyświetlać przechwytywany obraz, nadzorując swój stream. Do relacji z gry dodaj widok z kamerki lub dźwięk z mikrofonu, ubarwiając gameplay komentarzem głosowym.


Specyfikacja:

  • Interfejs USB-C
  • Złącza 1 x USB 1 x wejście AUX 1 x wejście HDMI 1 x wyjście HDMI
  • Przeznaczenie Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox One
  • Maks. rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD | 60 FPS)
  • Inne obsługiwane rozdzielczości 1280 x 720 (HD | 30 FPS) 1280 x 720 (HD | 60 FPS) 1920 x 1080 (FullHD | 30 FPS)
  • Maks. szybkość transmisji danych 40 Mbps Szerokość 112 cm Głębokość 75 cm Wysokość 19 cm Kolor czarny Waga 106 g
  • Dodatkowe wyposażenie przewód HDMI przewód USB
Roland