NanLite parabolic softbox dla Forza 60

779,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Parabolic softbox of Forza 60

Softbox to podstawowy element wyposażenia studia fotograficznego. Umożliwia kreatywne sterowanie światłem które jest podstawą w fotografii. Łagodząc przejścia tonalne między światłem a cieniem , twoje zdjęcia produktowe, portrety, będą odpowiednio doświetlone co zmniejszy Twoją pracę w post-produkcji.

NanLite Forza 60 Softbox jest przyjaznym zarówno dla studia jak i ze względu na gabaryty, w plenerze. Jest 16-bocznym Softboxem o głębokim parabolicznym kształcie, który jest idealnym towarzyszem dla Forza 60 LED z wyjmowanym przednim dyfuzorem, srebrnym wnętrzem i pierścieniem umożliwiającym szybkie rozłożenie.

Kontrolę i kształt światła zapewnia odblaskowe srebrne wnętrze softbox-a maksymalizując moc świetlną lampy. Wyjmowany przedni dyfuzor zmiękcza światło i zmniejsza kontrast. Ponadto głęboki paraboliczny kształt zapewnia równomierne oświetlenie sceny z wyjątkową jakością barw którą uzyskujemy dzięki wysokiemu CRI lampy Forza 60 wynoszącemu 98. Teraz możesz być pewny że odwzorowanie kolorów jest na najwyższym poziomie.

Ten softbox posiada pierścień który skupiając sprężynowe pręty umożliwia szybkie rozłożenie jak również późniejsze złożenie. Szybko zatrzaśnij pręty na miejscu, aby ustawić softbox, a następnie zwolnij je za naciśnięciem jednego przycisku, aby złożyć.

Całość zapakowana w funkcjonalny pokrowiec dla wygodnego przechowywania lub transportu.

W celu dodatkowej kontroli nad światłem a zwłaszcza uzyskania skupienia można nabyć siatkę materiałową w kształcie plastra miodu ( opcja) i zamontować za pomocą rzepów. Siatka zawęża kąt wiązki światła do 40 stopni. Siatka sprzedawana osobno.


Dane techniczne:

  • Kształt: sześciokąt
  • Kolor wnętrza: srebrny
  • Liczba prętów: 16
  • Dyfuzor z przodu: Tak
  • Wbudowane szybkozłącze dla Nanlite Forza 60
  • Dodatkowy modyfikator: Tak, siatka w kształcie plastra miodu - sprzedawana osobno
  • Wymiary: średnica 60 cm x głębokość 34 cm
  • Waga: 1,22 kg
Nanlite
005125